انواع کمپرسور بیتزر

انواع کمپرسور بیتزر

در قرن 21 میلادی که استفاده از تکنولوژی های جدید بسیار رونق گرفته است، برخی از کمپانی ها به شدت در حال درخشیدن در سطح جهان هستند. شرکت بیتزر به عنوان یکی از شرکت های بزرگ در سراسر جهان، سالهاست موفق شده است محبوبیت بسیاری در میان شرکت های تولید کننده محصولات برودتی به دست آورد. انواع کمپرسور بیتزر که طراحی و تولید می شوند و در سیستم های سیکل تبریدی استفاده می شوند، از بالاترین استاندارد و کیفیت برخوردار هستند.

کمپانی بیتزر در سال 2008 تصمیم به بازسازی شرکت خود گرفت که از آن پس به عنوان یک شرکت اروپایی در کشور آلمان به ثبت رسید. امروزه بیش از 19 کارخانه تولید انواع کمپرسور بیتزر در کشورهای مختلف فعالیت می کنند و کمپانی بیتزر را به بزرگترین تولید کننده کمپرسورهای برودتی در سطح جهان تبدیل کرده اند.

انواع کمپرسور بیتزر

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان به همراه استعلام بهترین قیمت انواع کمپرسور بیتزر همین حالا با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتگوی آنلاین با ما در ارتباط باشید.

علاوه بر آن شرکت بیتزر آلمانی در کشورهای دیگر دنیا نمایندگی های معتبری دارد که خریداران می توانند به راحتی از طریق نمایندگی ها، به محصولات تولیدی این کمپانی دسترسی داشته باشند. در ادامه بیشتر به معرفی انواع کمپرسور بیتزر خواهیم پرداخت تا در این زمینه اطلاعات لازم را به دست آورید.

از دیگر برندهای تولید کننده کمپرسور می توان به کمپانی کوپلند اشاره نمود و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه کمپرسور کوپلند مراجعه نمایید.

مشخصات کمپرسور بیتزر

کمپرسورها به عنوان قلب سیستم های تبریدی و برودتی، امروزه در صنایع مختلفی همچون صنایع راه اندازی فرایندهای شیمیایی، صنایع تولید محصولات برودتی و گرمایشی، شرکت های تولیدی و … مورد استفاده قرار می گیرند. نمونه کمپرسورهایی که توسط کمپانی بیتزر طراحی و تولید می شوند از جمله معتبرترین برندها در جهان هستند.

انواع کمپرسور بیتزر از کیفیت بالایی برخوردار بوده و طبق فناوری نوین جهانی طراحی و تولید می شوند. علاوه بر آن این محصولات به دلیل تنوع بالایی که دارند قابلیت استفاده در صنایع و سیستم های متنوعی را نیز دارند. کمپرسورهای بیتزر را باید در سه دسته پیستونی، اسکرو و اسکرال دسته بندی کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کمپرسور های برودتی به شما پیشنهاد میکنیم که به صفحه کمپرسور مراجعه نمایید.

آشنایی با انواع کمپرسور بیتزر

همانطور که پیش از این بیان نمودیم کمپرسورهای بیتزر از تنوع بالایی برخوردار هستند. هر یک از این کمپرسورها دارای مشخصات و ویژگی های خاصی بوده و در سیستم های خاصی استفاده می شوند. از جمله:

انواع کمپرسور بیتزر پیستونی :

کمپرسور بیتزر پیستونی یا رفت و برگشتی، نمونه ای از انواع کمپرسور بیتزر تولید شده در این کمپانی است. از جمله مدل های کمپرسور پیستونی باید به سمی هرمتیک، دو مرحله ای، باز و موارد دیگر اشاره کنیم. با وجود این که این مدل کمپرسورها جزو کمپرسورهای پیستونی هستند، اما از عملکرد متفاوتی برخوردار هستند.

اصولا کمپرسورهای پیستونی بیتزر، به شکل یک پیستون در داخل سیلندر قرار گرفته و حرکت رفت و برگشتی دارند. زمانی که منافذ مکش باز می شود و پیستون به پایین میرود، مبرد به داخل سیلندر کشیده خواهد شد. پس از آن با بسته شدن منافذ پیستون و حرکت به سمت بالا، مبرد فشرده می شود. در نهایت نیز مبرد پس از باز شدن منافذ خروجی از کمپرسور خارج می شود.

انواع کمپرسور بیتزر

جهت دریافت اطلاعات فنی در زمینه این نوع کمپرسور به صفحه محصول کمپرسور پیستونی بیتزر مراجعه نمایید.

انواع کمپرسور بیتزر اسکرال :

کمپرسور بیتزر اسکرال جزو کمپرسورهایی با جابجایی مثبت بوده و مدل های متنوعی برخوردار است. این نمونه کمپرسورها به این صورت در صنایع برودتی استفاده می شوند که یک اسکرال ثابت و اسکرال دیگر در داخل این قطعه به صورت چرخشی در حال متراکم کردن مبرد است.

انواع کمپرسور بیتزر

انواع کمپرسور بیتزر باز :

نمونه های کمپرسور بیتزر باز از دیگر نمونه های کمپرسورهای تولید شده توسط کمپانی بیتزر به شمار می روند. این کمپرسورها دارای مدل های متنوعی بوده و کاربرد ویژه ای دارند. اصولا از کمپرسورهای باز در سیستم های برودتی آمونیاکی استفاده می شود.

انواع کمپرسور بیتزر اسکرو :

این نمونه از انواع کمپرسور بیتزر که با نام کمپرسورهای مارپیچی یا پیچی نیز معرفی می شوند، دارای مدل های بسته یا هرمتیک، نیمه بسته یا سمی هرمتیک و نوع باز هستند، که هر یک دارای عملکرد خاصی در سیستم های برودتی هستند. در واقع کمپرسورهای اسکرو بیتزر با استفاده از مکانیزم روتاری یا دورانی اقدام به متراکم کردن مبرد می نمایند. از این رو از کمپرسور بیتزر اسکرو زمانی استفاده می شود که کمپرسورهای پیستونی توان متراکم کردن حجم بالایی از هوا را نداشته باشند.

انواع کمپرسور بیتزر

جهت دریافت اطلاعات فنی در زمینه این نوع کمپرسور به صفحه کمپرسور اسکرو بیتزر مراجعه نمایید.

انواع کمپرسور بیتزر هرمتیک :

در میان انواع کمپرسور بیتزر باید به کمپرسور هرمتیک بیتزر اشاره کنیم، همانطور که از نام این سیستم ها مشخص است، کمپرسورهای هرمتیک دارای ساختمان کاملا بسته ای هستند. از این رو تمامی تجهیزاتی که فرایند فشرده سازی را انجام می دهند، در داخل محفظه کمپرسور قرار می گیرند. به همین دلیل نیز نمی توان محفظه این کمپرسورها را باز کرد. در نتیجه نیازی به آب بندی شفت نداشته و مشکل نشت گاز نیز نخواهد داشت.

انواع کمپرسور بیتزر سمی هرمتیک :

این مدل از کمپرسور بیتزر را می توان باز نمود که به ما امکان تعمیر آن را می دهد و معمولا کمپرسور های پیستونی و اسکرو به این صورت طراحی و ساخته می شوند تا بتوان در صورت بروز مشکل آنها را تعمیر نمود.

معمولا در ساختار سیستم های برودتی بزرگ مانند سردخانه های صنعتی از کمپرسور های سمی هرمتیک استفاده می نمایند و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه موتور سردخانه مراجعه نمایید.

انواع کمپرسور بیتزر کامپکت :

کمپرسور کامپکت بیتزر نمونه ای از انواع کمپرسور بیتزر است که بیشتر در چیلرهای صنعتی و خانگی کاربرد دارد. این نمونه از کمپرسورهای تولید شده توسط کمپانی بیتزر از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و انرژی کمی استفاده می کنند. علاوه بر آن باید بگوییم که این کمپرسورها در دمای پایین اواپراتور و دمای بالای کندانسور نیز عملکرد مطلوبی داشته و بدون بروز هیچ گونه مشکلی می توان از آنها استفاده کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کمپرسور های مورد استفاده در سردخانه به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه موتور سردخانه مراجعه نمایید.

انواع کمپرسور بیتزر دو مرحله ای :

از کمپرسور بیتزر دو مرحله ای معمولا در تونل های انجماد، چیلرهای صنعتی زیر صفر و سیستم هایی با دمای منفی صفر استفاده می شود. این نمونه از انواع کمپرسور بیتزر بسیار پرکاربرد بوده و مجهز به  کنترل جریان گاز و سوپاپ ویژه هستند. تا بتوانند اقدام به متراکم کردن مبرد در سیستم های تبریدی نمایند.

انواع کمپرسور بیتزر

  • کمپرسور آمونیاکی بیتزر:

کمپرسور آمونیاکی بیتزر که در دو نوع پیستونی باز و اسکرو باز تولید می شوند، به دلیل عملکرد عالی که دارد بسیار پرطرفدار هستند. از این کمپرسورها معمولا در سیستم های تبرید آمونیاکی استفاده می شود و با محیط زیست نیز مناسب هستند. بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که کمپرسورهای آمونیاکی همان کمپرسورها تسمه ای تولید شده توسط کمپانی بیتزر هستند.

جهت استعلام قیمت کمپرسور های برودتی و سردخانه ای می توانید به صفحه قیمت کمپرسور سردخانه مراجعه نمایید.

کاتالوگ انواع کمپرسور بیتزر

برای این که بیشتر با انواع کمپرسور بیتزر آشنا شوید، می توانید به سایت بیتزر مراجعه نموده و کاتالوگ کمپرسورهای بیتزر را مشاهده نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه کمپرسورهای بیتزر به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه کمپرسور بیتزر مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مطالب …
برودتی نوری
برودتی نوری

صنایع برودتی نوری فعال در زمینه صنعت برودت توانسته است برای مجموعه های بزرگ خدمات ارزنده ای ارائه دهد و شما می توانید برای ساخت سردخانه، چیلر، تونل انجماد، آیس بانک و همچنین تهیه تجهیزات برودتی مانند کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و ریز اقلام مورد نیاز در صنعت برودت از ما یاری بخواهید .

آیکون های اجتماعی