برودتی نیک

برودتی نیک

صنایع حرارتی برودتی نیک

صنایع برودتی نیک در سال 1352 با تشکیل دفتر علی نیک نام شکل گرفت و با گسترش فعالیت آن، برادران نیک نام به عنوان شرکای کاری گرد هم آمدند شرکت برودتی نیک در سال 1364 به صورت رسمی ثبت شد که مصادف با افتتاح دومین کارخانه نیک بود.

از جمله فعالیت های این شرکت می توان به تولید انواع چیلرها، پکیج، هواساز و هواشوی، فن کویل و مبدل پوسته و لوله اشاره نمود همچنین این مجموعه در ساخت سردخانه های عظیم آمونیاکی و فریونی فعالیت گسترده ای دارد.

شرکت برودتی حرارتی نیک اویل کولر مشابه نمونه سوئیسی که برای ایستگاه های تقویت فشار گاز در خطوط سراسری انتقال گاز کشور مورد است قرار میگیرد را با موفقیت تولید نموده است و آن را به شرکت های حوزه انتقال گاز ارائه نموده است.

از دیگر موفقیت های این شرکت دریافت نمایندگی انحصاری شرکت مایکوم ژاپن برای کمپرسور های برودتی می باشد.

تجهیزات برودتی نیک

تجهیزات برودتی نیک

اواپراتور نیک

استاندارد های اواپراتور نیک

اواپراتور هوایی نیک

اواپراتور آبی نیک

کندانسور نیک

استاندارد های کندانسور نیک

کندانسور هوایی نیک

کندانسور آبی نیک

کندانسور تبخیری نیک

آیس بانک نیک

برج خنک کننده نیک

چیلر نیک

چیلر آبی نیک

چیلر هوایی نیک

فن کویل نیک

پکیج نیک

هواساز نیک 

ایرواشر نیک ( هوا شوی نیک )

دستگاه بستنی ساز نیک

صنایع برودتی نوری  که با عنوان برودتی نیک مشهد شناخته می شود نماینده انحصاری نیک در شرق کشور می باشد و بازه فعالیت خود را در سراسر کشور ادامه داده است صنایع برودتی نوری از بزرگترین مجری های پروژه ها برودتی می باشد که در سراسر کشور پروژه های فراوانی را انجام داده است و سابقه درخشانی برای خود به ارمغان آورده است.

برودتی نیک

برودتی حرارتی نیک

صنایع برودتی نیک

شرکت حرارتی برودتی نیک

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مطالب …

برودتی نوری

برودتی نوری

صنایع برودتی نوری فعال در زمینه صنعت برودت توانسته است برای مجموعه های بزرگ خدمات ارزنده ای ارائه دهد و شما می توانید برای ساخت سردخانه، چیلر، تونل انجماد، آیس بانک و همچنین تهیه تجهیزات برودتی مانند کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و ریز اقلام مورد نیاز در صنعت برودت از ما یاری بخواهید .

آیکون های اجتماعی