مقالات

برودتی نیک

برودتی نیک

صنایع برودتی نیک در سال 1352 با تشکیل دفتر علی نیکنام شکل گرفت و با گسترش فعالیت آن، برادران نیکنام به عنوان شرکای کاری گرد هم آمدند شرکت برودتی نیک در سال 1364 به صورت رسمی ثبت شد که مصادف با افتتاح دومین کارخانه برودتی نیک بود.

از جمله فعالیت های این شرکت می توان به تولید انواع چیلرها، پکیج، هواساز و هواشوی، فن کویل و مبدل پوسته و لوله اشاره نمود همچنین این مجموعه در ساخت سردخانه های عظیم آمونیاکی و فریونی فعالیت گسترده ای دارد. 

صنایع حرارتی برودتی نیک

کارخانه صنایع برودتی حرارتی نیک نام امروز به بزرگترین مجموعه تولید کننده تجهیزات برودتی مانند کندانسور، اواپراتور، چیلر، فن کویل، سردخانه و سایر تجهیزات مشابه تبدیل شده است و محصولاتی با کیفیت بالا مشابه تجهیزات اروپایی با استاندارد های بین المللی تولید می نماید.

جهت خرید تجهیزات برودتی نیک با تضمین بهترین قیمت + مشاوره تخصصی رایگان انتخاب انواع تجهیزات ( محاسبه دقیق ظرفیت و طراحی تجهیزات ) با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتگوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

شرکت برودتی حرارتی نیک اویل کولر مشابه نمونه سوئیسی که برای ایستگاه های تقویت فشار گاز در خطوط سراسری انتقال گاز کشور مورد است قرار میگیرد را با موفقیت تولید نموده است و آن را به شرکت های حوزه انتقال گاز ارائه نموده است.

از دیگر موفقیت های این شرکت دریافت نمایندگی انحصاری شرکت مایکوم ژاپن برای کمپرسور برودتی مورد استفاده در ساخت سردخانه صنعتی آمونیاکی می باشد.

تجهیزات برودتی نیک

تجهیزات برودتی نیک طیف گسترده ای از محصولات را شامل می شود که از کیفیت و استاندارد های بالایی برخوردار می باشند و صنایع برودتی نوری نماینده انحصاری فروش این محصولات می باشد و در ادامه به معرفی آنها میپردازیم.

کندانسور برودتی نیک

شرکت حرارتی برودتی نیک انواع کندانسور های آبی و هوایی را برای تمامی نیاز های صنعت تبرید طراحی و تولید می نماید این محصولات از کیفیت و استاندارد های بالایی برخوردار می باشد که در ادامه به آنها اشاره می نماییم.

کندانسور هوایی نیک

کندانسور هوایی صنایع برودتی نیک با نام های تجاری NGC ، NGV و NUC به بازار ارائه می شوند این کندانسور های در ظرفیت های متنوع با طراحی های ظاهری مختلفی طراحی و تولید می شوند که مناسب استفاده برای مبردهای فریونی می باشند.

تجهیزات برودتی نیک

کندانسور آبی نیک

کندانسور آبی برودتی حرارتی نیک از نوع پوسته و لوله می باشد که در ظرفیت 42 الی 1280 کیلو وات به بازار ارائه می شود نام تجاری این محصول NST-C می باشد و مناسب استفاده برای مبردهای فریونی می باشد این کندانسور در ساخت سردخانه، چیلر، تونل انجماد و دیگر تجهیزات برودتی مورد استفاده قرار میگیرد.

کندانسور صنایع برودتی نیک

 

 

کندانسور تبخیری نیک

کندانسور تبخیری نیک با نام تجاری CNE به بازار ارائه می شود این کندانسور دارای ظرفیت 147 الی 5000 کیلو وات می باشد و از این کندانسور می توان در انواع سیستم های برودتی فریونی و آمونیاکی استفاده نمود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید این محصول می توانید به صفحه کندانسور نیک مراجعه نمایید.

استاندارد های کندانسور نیک

گواهینامه استاندارد آمریکایی ARI 460-2000 با عنوان کندانسور هوایی با گردش اجباری هوا

گواهینامه ISO9001:2000 با تایید سازمان بازرسی RWTUV آلمان

استاندارد اروپایی EUROVENT ENV 327 تحت عنوان تست کندانسور های هوایی با گردش اجباری هوا

گواهینامه استاندارد کیفیت محصول CE از اروپا

استاندارد ملی آمریکا ANSI / ASHREA 20-1997 با عنوان روش های سنجش ظرفیت کندانسور هوایی با گردش اجباری هوا

اواپراتور برودتی نیک

صنایع برودتی نیک ارائه دهنده انواع اواپراتور های مورد استفاده در صنایع برودتی می باشد و با طراحی و ساخت انواع اواپراتور های آبی و هوایی در ظرفیت های متنوع که مناسب انواع مبردهای فریونی و آمونیاکی میباشد توانسته است تمامی نیازهای صنعتی، تجاری و خانگی را در این زمینه برآورده نماید.

صنایع برودتی نیک

اواپراتور های شرکت برودتی نیک دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و دارای استاندارد های زیر می باشند.

اواپراتور هوایی نیک

اواپراتور هوایی شرکت حرارتی برودتی نیک را می توان به دو گروه فریونی و آمونیاکی دسته بندی نمود که اواپراتور فریونی نیک با نام تجاری NBC و NBT به بازار ارائه می شوند که اواپراتور سری NBT مناسب استفاده در تونل های انجماد می باشد و اواپراتور آمونیاکی نیک با نام تجاری NST-E به بازار عرضه می شود که در مدل های مختلف با ظرفیت های متنوعی ارائه می شود و امکان استفاده از این اواپراتور در سردخانه و تونل انجماد امکان پذیر می باشد.

اواپراتور آبی نیک

اواپراتور آبی شرکت حرارتی برودتی نیک مدل پوسته و لوله ای می باشد و از این اواپراتور پوسته و لوله نیک می توان در ساخت انواع چیلر های صنعتی، تجاری و خانگی در ظرفیت های متنوعی استفاده نمود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید این محصول می توانید به صفحه اواپراتور نیک مراجعه نمایید.

استاندارد های اواپراتور نیک
 • استاندارد اروپایی ENV328 با عنوان تست کولر های تاسیسات تبریدی
 • استاندار آمریکایی ARI 420-94 با عنوان ظرفیت یونیت کولرهای تاسیسات تبریدی
 • استاندارد مواد غذایی HACCP
 • استاندارد ملی آمریکا ANSI / ASHRAE 25-1990 با عنوان روش های تست کولر های تاسیسات تبرید با گردش اجباری و طبیعی
 • استاندارد BS7351:1990 با عنوان مشخصات المانهای حرارتی با پوشش فلزی برای مصارف صنعتی

چیلر برودتی نیک

برودتی حرارتی نیک انواع چیلر های آبی و هوایی را به بازار عرضه می نماید که قابل استفاده در انواع پروژه های صنعتی، تجاری و مسکونی می باشد این چیلر های تراکمی برودتی حرارتی نیک دارای ظرفیت های متنوعی می باشند تا تمامی نیاز های این صنعت را برآورده نمایند.

چیلر هوایی نیک

چیلر هوایی شرکت حرارتی برودتی نیک یا همان چیلر هوا خنک برودتی نیک مجهز به کندانسور هوایی و اواپراتور پوسته و لوله صنایع برودتی نیک می باشد و کمپرسور های استفاده شده بر روی آن از نوع اسکرال، اسکرو و رفت و برگشتی می باشد که در مدل های مختلف این چیلر استفاده شده است.

شرکت حرارتی برودتی نیک

چیلرهای هوا خنک نیک در مدل های NCA، NSC و MNC به بازار ارائه می شوند که مدل MNC مینی چیلر می باشد و در ظرفیت های 3 الی 10 تن تبرید تولید می شود و دیگر چیلر های نیک در بازه ظرفیتی 7 الی 600 تن تبرید تولید می شوند.

شرکت حرارتی برودتی نیک چیلر دیگری با نام تجاری NCX به بازار عرضه نموده است که بدون کندانسور می باشد و بر اساس نیاز پروژه و شرایط اقلیمی کندانسور مناسب در کنار این دستگاه قرار میگیرد.

چیلر آبی نیک

چیلر های آبی برودتی حرارتی نیک یا همان چیلر آب خنک برودتی نیک در ظرفیت های متنوع تولید می شوند و این چیلر ها مجهز به اواپراتور و کندانسور پوسته و لوله صنایع برودتی نیک می باشند و کمپرسور های این چیلر ها از نوع اسکرو، اسکرال و رفت و برگشتی می باشد که در مدل های مختلف چیلر ارائه می شود.

این چیلرها با نام تجاری NCW به بازار ارائه می شوند و بازه ظرفیتی آنها 10 الی 600 تن تبرید می باشد و شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از این چیلر ها را اتخاب نمایید.

فن کویل نیک

شرکت حرارتی برودتی نیک در راستای تکمیل محصول برودتی و حرارتی خود دست به تولید انواع فن کویل های مورد نیاز در سیستم تهویه مطبوع نموده است این فن کویل ها در 4 مدل مختلف دیواری، زمینی، کانالی و کاستی به بازار ارائه شده اند که این تنوع بالا باعث شده است بتوان از این تجهیزات در تمامی پروژهای تهویه مطبوع استفاده نمود و طیف گسترده ای از نیاز ها را برآورده نماید.

برودتی حرارتی نیک

 

آیس بانک نیک

آیس بانک پیش ساخته صنایع برودتی نیک مورد استفاده در انواع پروژه های برودتی که با نام تجاری NIB به بازار ارائه می شود و دارای ظرفیت های 488 الی 2440 کیلو وات می باشد و لوله استفاده شده در این آیس بانک از جنس استیل و دارای عایق حرارتی پلی یورتان که ورق بیرونی آن از جنس آلومینیوم و ورق داخلی آن از جنس استیل می باشد.

برودتی نیک آیس بانک

برج خنک کننده برودتی نیک

برج خنک کننده صنایع برودتی نیک که در صنایع مختلف برای خنک سازی تجهیزات صنعتی یا در کنار چیلر های آبی مورد استفاده قرار میگیرد و در ظرفیت های 100 الی 4680 تن تبرید تولید می شوند این محصول صنایع برودتی نیک با نام تجاری LNT و VLT به بازار ارائه می شود.

بستنی ساز نیک 

صنایع برودتی حرارتی نیکنام پیشگام در تولید تجهیزات سرمایشی می باشد. یکی دیگر از حوزه های فعالیت این شرکت تولید دستگاه های بستنی ساز فروشگاهی و صنعتی می باشد و تولید دستگاه های بستنی قیفی نیکنام جزو اولین محصولات این مجموعه می باشد و توانسته است دستگاه هایی بسیار با کیفیت و قابل مقایسه با تجهیزات ایتالیایی تولید نماید.

تولید دستگاه بستنی ساز نیک را می توان به دو دسته تقسیم نمود.

 • دستگاه بستنی قیفی نیک
 • دستگاه بار سفت کن بستنی

دستگاه های بستنی قیفی نیک در فروشگاه ها و مراکز عرضه مستقیم بستنی انجام می شود و از بار سفت کن معمولا در کارگاه ها و دیگر مراکز تولید بستنی سنتی یا غیره استفاده می شود.

صنایع برودتی نیک دستگاه های بستنی ساز خود را در مدل ها و ظرفیت های متنوعی ارائه می کند و شما می توانید دستگاه مورد نظر خود را به کمک مشاورین صنایع برودتی نوری انتخاب نمایید تا کارایی مناسبی برای شما داشته باشد.

تجهیزات برودتی نیک تنها به این مواردی که اشاره شد خلاصه نمی شود که به زودی الباقی این تجهیزات را هم در این صفحه به نمایش می گذاریم تا شما با آنها آشنا شوید و در زیر لیست برخی این تجیهزات برودتی نیک را برای شما نام برده ایم و به زودی آنها را شرح می دهیم.

 • پکیج نیک
 • هواساز نیک 
 • ایرواشر نیک ( هوا شوی نیک )

صنایع برودتی نوری که با عنوان برودتی نیک مشهد شناخته می شود نماینده انحصاری نیک در شرق کشور می باشد و بازه فعالیت خود را در سراسر کشور ادامه داده است صنایع برودتی نوری از بزرگترین مجری های پروژه ها برودتی می باشد که در سراسر کشور پروژه های فراوانی را انجام داده است و سابقه درخشانی برای خود به ارمغان آورده است.

برای انتخاب تجهیزات نیک می توانید با مشاوران حرفه ای ما در ارتباط باشید تا سیستم برودتی شما را در بهترین حالت طراحی نمایند.

سوالات متداول FAQ

شرکت برودتی نیک اکثر تجهیزات سردخانه شامل کندانسور، اواپراتور، فن کویل و… را ارائه می دهد.

آیس بانک های نیک به صورت آماده و با ظرفیت بالا تولید شده اند.

شرکت نیک انواع دستگاه بستنی ساز و بار سفت کن بستنی را در بازار دارد که با توجه به تنوع آن می توانید بستنی ساز مورد نیاز خود را سفارش دهید.

دیدگاهی در مورد “برودتی نیک

 1. آواتار امید امید گفت:

  سلام و درود
  کندانسور و اواپراتور های این شرکت چقدر گارانتی دارد ؟
  کیفیت این دستگاه ها در حد کندانسور های بیتزر هستش ؟

  1. آواتار مدیر سایت مدیر سایت گفت:

   سلام و درود خدمت شما
   تمامی محصولات شرکت برودتی و حرارتی نیک دارای 1 الی 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در سراسر ایران و کشور های همسایه می باشند.
   کندانسور ها و اواپراتور های نیک با استفاده از مواد اولیه مرغوب و مطابق تکنولوژی روز اروپا طراحی و تولید می شوند. محصولات این کمپانی دارای استاندارد های بین المللی و گواهی های متعدد از کمپانی های اروپایی می باشد. متخصصین این شرکت با برترین برندهای اروپایی برای ارتقای فنی محصولات در ارتباط هستند و همکاری متقابلی در این زمینه با شرکت های مختلف در سراسر دنیا دارند.
   کندانسور و اواپراتور شرکت نیک نام در منطقه خاورمیانه به دلیل کیفیت بالای و قیمت مناسبی که دارند مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است و به همین جهت جزو برترین محصولات موجود در بازار ایران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *