فروش تلفنی : 09127444461 | 05136654030

تعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه
فهرست محتوا

یکی از کاربردهای سردخانه‌ها حفظ و نگهداری مواد موجود در سردخانه است و هرگونه خرابی در سردخانه باعث فساد مواد موجوددر سردخانه می شود.

از این رو تعمیر سردخانه باید به موقع صورت گیرد تا از خسارت های جبران ناپذیر جلوگیری شود.

بهتر است سرویس تعمیر و نگه داری سردخانه،مخصوصا تعمیر درب سردخانه، تعمیر اواپراتور سردخانه، تعمیر کمپرسور سردخانه و تعمیردیگر تجهیزات سردخانه صنعتی به صورت روتین و ماهیانه انجام گیرد.

بعضی مواقع نیاز به تعمیر فوری سردخانه است، که در مورد مشکلات فوری مثل سرد نکردن سردخانه، کارنکردن کمپرسور، یخزدگی کف و… نیاز به اعزام تعمیرکار سردخانه صنعتی به صورت فوری می باشد.

تعمیر و نگهداری سردخانه

تعمیر و نگهداری سردخانه را می توان به دو دسته اساسی تقسیم کرد:

تعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه صنعتی معمولا در خرابی های بدون برنامه شکل می دهد، مثلا اپراتور صبح می بیند که سردخانه سرد نمیکند در این مواقع باید به صورت فوری تعمیرکار سردخانه صنعتی را فرا بخوانیم تا عیب سردخانه را رفع کند.

بازرسی و نگهداری پیشگیرانه

این بازرسی باید درفواصل معین انجام گیرد و جهت جلوگیری از خرابی های بزرگ سردخانه است،این تعمیر و نگه داری سردخانه شامل کالیبراسیون، نظافت، روانکاری و تعویض جزئی قطعات است.

معمولا در چکاپ زمانی سردخانه یک چک لیست به اپراتور یا مسئول تعمیر و نگهداری سردخانه داده می شود تا در فواصل منظم از روی چک لیست کارایی درست تجهیزات سردخانه چک شود.

معمولا در صورتی که قیمت سردخانه خود را با کم کردن قطعات کنترلی یا استفاده از تجهیزات نامرغوب کاهش داده باشید مشکلات فنی زیادی برای شما ایجاد می شود که سبب افزایش هزینه تعمیر سردخانه شما می شود.

تعمیرکار سردخانه صنعتی

از آنجایی که ساخت و نصب سردخانه صنعتی یک کار تخصصی است، موقع خرابی سردخانه یا تعمیر سردخانه نیز باید کار به دست متخصص سپرد و از تعمیرکار حرفه ای سردخانه استفاده کرد، در غیر این صورت ممکن است یک تشخیص اشتباه، تعمیر کار سردخانه برای ما هزینه هنگفتی داشته باشد.

بهتر است که تعمیر کار سردخانه را از مراکز مجاز تعمیر سردخانه انتخاب کنیم.

همانگونه که می دانید ما تعمیر سردخانه زیر صفر و بالای صفر را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهیم، اجرت تعمیر سردخانه را با توجه به کار شما برآورد می نمایید و تعمیر سردخانه شما را با دقت و سرعت بالا انجام می دهیم.

برای درخواست تعمیر سردخانه یا مشاوره اختصاصی رایگان برای خدمات تعمیر سردخانه درخواست خود را از طریق چت آنلاین سایت ارسال نمایید و سپس نام و شماره تماس خود را وارد نمایید همچنین می توانید همین حالا با شماره 09127444461 تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

تعمیر سردخانه صنعتی

تعمیرات سردخانه صنعتی

در تعمیر سردخانه باید مهمترین مشکلات سردخانه را رفع کنیم، در اینجا به بعضی از سوالات مهم که از یک نعمیرکارسردخانه صنعتی پرسیده می شود و نحوه رفع مشکلات سردخانه اشاره می کنیم.

در سردخانه صنعتی از قطعات مختلفی استفاده شده است و برای تعمیر آن باید با عملکرد هر کدام از این قطعات آشنایی کافی داشته باشیم در اینجا قصد داریم چند مشکل رایج را برای شما توضیح دهیم.

اشکالات مهم کمپرسور سردخانه ؟

مهمترین بخش سیستم سرمایشی سردخانه که کمپرسور می باشد می تواند دچار مشکلات متعددی شود.

علت خاموش شدن سریع کمپرسورچیست؟

خاموش شدن سریع کمپرسور سردخانه می تواند به علت افت ولتاژ شدید، فزایش بیش از حد دما، کاهش سطح روغن دستگاه، خراب شدن قطعات داخل موتور، سوختن قطعات داخلی، ایراد در خازن و یا دیگر اختلالات الکتریکی باشد.

 رفع مشکل خاموشی سریع کمپرسور

تعمیرکار کمپرسور سردخانه برای رفع مشکل خاموشی سریع کمپرسور موارد ذیل را پیشنهاد می کند.

 • عدم استفاده از کمپرسور به صورت مداوم

در بعضی کمپرسور ها بهتر است بعد دویا سه ساعت کارکرد کمپرسور خاموش شود تا موتور آن خنک شود

 • قرار دادن خنک‌کننده‌های بیشتر بر روی کمپرسور
  در صورتی که زمان بیشتری کمپرسور بخواهد روشن باشد با نک کننده ها تهویه مناسبی ایجاد می شود.
 • سرویس کردن مرتب کمپرسور
  بهتر است به طور منظم کمپرسور سرویس شود و قطعات مصرفی آن در زمان معین تعویض شود.
 • در دسترس بودن کمپرسور
  کمپرسور ها را در دسترس قرار دهید تا اپراتور بتواند آنها را به طور منظم چک کند.

 علت کارکرد یکسره کمپرسور چیست ؟

کارکرد یکسره کمپرسور سردخانه می تواند به علت یخ زدن کویل اواپراتور، تحمیل بار سرمایش زیاد و مشکل در ترموستات باشد.

چرا کمپرسور سردخانه یخ می زند ؟

در برخی سردخانه ها می بینیم که کمپرسور یخ می زند و علت یخ زدن کمپرسور سردخانه می تواند برگشت مبرد به صورت مایع باشد.

رفع یخ زدگی کمپرسور سردخانه

برای رفع یخ زدگی کمپرسورسردخانه تعمیرکار کمپرسور سردخانه میزان مبرد در مدار، اکسپنشن ولو و ظرفیت اواپراتور را بررسی می کند تا مشکل را برطرف نماید.

علت داغ شدن کمپرسور سردخانه چیست ؟

مشکل دیگری که ممکن است با آن رو به رو شویم داغ شدن کمپرسور سردخانه صنعتی می باشد و در این موارد مشکل می تواند از کم بودن روغن کمپرسور، کثیف بودن فیلتر درایر، تحمیل بار زیاد به کمپرسور، کمبود گاز و عملکرد نادرست کندانسور یا ظرفیت پایین آن نسبت به کمپرسور می باشد.

در صورت عملکرد نادرست دیفراست اواپراتور کویل های اواپراتور یخ می زند و کمپرسور یکسره کار می کند که اگر به موقع تشخیص داده نشود می تواند خسارت های زیادی را به مجموعه وارد نماید.

ما امکان تعمیر انواع سردخانه های صنعتی بزرگ و سردخانه های کانتینری پرتابل را فراهم آورده ایم و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سردخانه های کانتینتری قابل حمل به صفحه سردخانه پرتابل مراجعه نمایید.

چطور مشکل داغ شدن کمپرسور را حل کنم؟

برای رفع داغ شدگی کمپرسور، تعمیرکار سردخانه صنعتی مطمئن می شود که کمپرسور سردخانه، در محل مناسبی نصب و پیاده شده باشد.

همچنین دستگاه باید به طور کامل بالانس شده و روغن و مبرد به مقدار کافی و به طور کاملا استاندارد در سیستم گردش پیدا کند.

 

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است سردخانه ها برای شما ایجاد کنند عدم وجود تجهیزات کنترلی و امنیتی کامل در سیکل تبرید می باشد که ممکن است به دلیل درخواست کارفرما برای ساخت سردخانه ارزان باشد و برای جلوگیری از این موارد باید قطعات و تجهیزاتی که نیاز می باشد را به سیستم اضافه نمود شما هم می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه ساخت سردخانه ارزان مراجعه نمایید.

خدمات سردخانه

علت یخ زدن کف سردخانه چیست؟

از دیگر موارد رایج تعمیر سردخانه صنعتی می توان به یخ زدن کف سردخانه اشاره نمود که می تواند باعث خسارات جانی شود در صورتی که کف سازی سردخانه به درستی انجام نشده باشد احتمال وقوع این خطر وجود دارد.

رفع یخ زدگی کف سردخانه

اگر یخ زدگی کف سردخانه ناشی از عدم اجرای درست کف سردخانه موقع ساخت باشد تعمیرکار سردخانه صنعتی بازسازی مجدد کف سردخانه را پیشنهاد می کند.

کپک زدن دیواره های سردخانه ها

به دلیل انباشتگی رطوبت در سردخانه ممکن است کپک در سردخانه بوجود بیاید.

رفع کپک سردخانه

تعمیرکار سردخانه صنعتی برای رفع کپک سردخانه خشک و تمیز نگه داشتن فضای سردخانه و عایق بندی مناسب را پیشنهاد می دهد.

چرا خط مایع یخ می زند؟

داغ شدن یا یخ زدن خط مایع هم از دیگر موارد رایج می باشد که وجود نشتی در شیر برقی، گرفتگی شیر خط مایع و گرفتگی فیلتر درایر باعث یخ زدن خط مایع و کمبود گاز و باز بودن بیش از حد شیر انبساط باعث داغ شدن خط مایع می شود.

تعمیر سردخانه بالای صفر

تعمیر سردخانه بالای صفر صنعتی باید با توجه به نوع محصول مورد نگهداری و شرایط مورد نیاز سردخانه انجام شود. تیم تعمیر سردخانه صنعتی بالای صفر باید در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض اواپراتور سردخانه بالای صفر به رطوبت مورد نیاز محصولات مورد نگهداری توجه نماید و از عملکرد صحیح این دستگاه مطابق با شرایط سردخانه اطمینان یابد.

تعمیر سردخانه زیر صفر

برای تعمیر سردخانه زیر صفر صنعتی باید اطلاعات کاملی در زمینه تجهیزات و نحوه عملکرد این نوع سردخانه داشته باشید. تیم تعمیر سردخانه صنعتی باید برای تعویض یا تعمیر تجهیزات این سردخانه کل سیکل تبرید سردخانه را بررسی نماید و با توجه به ساختار کلی آن تعمیر سردخانه را انجام دهد.

با توجه به مشکلات رایج مطرح شده متوجه می شوید که خدمات تعمیر سردخانه زیر صفر کار بسیار حساس تری نسبت به سردخانه بالای صفر می باشد و باید به صورت دوره بازدید شوند تا خسارت سنگینی به کسب و کار شما وارد نشود.

جهت دریافت اطلاعات در زمینه ساخت سردخانه کوچک و قیمت آن به صفحه هزینه ساخت سردخانه کوچک مراجعه نمایید.

تعمیر سردخانه صنعتی

صنایع برودتی نوری دارای نیروهای متخصص فنی در زمینه تجهیزات برودتی می باشد که در صورت نیاز شما می توانیم تیم تعمیر سردخانه متخصصی به محل شما اعزام نماییم تا مشکل شما را بر طرف نماییم ما در سراسر کشور دارای تیم فنی فعال می باشیم که تعدادی از این شهر ها را در زیر لیست نموده ایم و در صورتی که اسم شهر شما در لیست نبود مشکلی برای ارسال نیرو وجود ندارد و با شماره 09127444461 تماس بگیرید.

ارائه خدمات تعمیر سردخانه در سراسر داخل و خارج کشور و دارای تیم فعال تعمیر سردخانه در شهر های زیر :

 • کرج
 • تهران
 • مشهد
 • اصفهان
 • کرمان
 • تبریز
 • دزفول
 • یزد
 • زاهدان
 • آذربایجان
 • کیش
 • قشم
 • اهواز
 • عراق
 • افغانستان

تعمیر سردخانه میوه

در برخی از سردخانه های میوه به دلیل وجود عدم رعایت نکات مهم چهت فراهم کردن شرایط مناسب نگهداری هر میوه خسارت های سنگینی به سردخانه دار وارد می شود که تیم تعمیر سردخانه می تواند این مشکلات را بر اساس محصول مورد نگهداری پیدا کند و سپس آنها را رفع نماید. شما هم می توانید جهت افزایش اطلاعات خود در زمینه سردخانه میوه به صفحه ساخت سردخانه میوه مراجعه نمایید.

تعمیرسردخانه گوشت

تعمیر تونل انجماد یا سردخانه گوشت باید بااحتیاط کاملی توسط تعمیر کار سردخانه گونشت یا تعمیرکار تونل انجماد انجام شود تا از فاسد شدن گوشت ها و خسارات ناشی از سرد نکردن سردخانه گوشت جلوگیری شود.

تعمیر سردخانه مواد غذایی

مشکلت رایجی که در اکثر سردخانه های صنعتی ممکن است پیش بیاید برای سردخانه مواد غذایی صدق می کند.

تعمیرکار سردخانه مواد غذایی بالا یا پایین صفر باید با تجربه و حرفه ای باشد تا مشکلات سردخانه مواد غذایی را به بهترین نحو رفع کند.

آموزش تعمیر سردخانه

برای آموزش خدمات تعمیر سردخانه صنعتی می توانید به تیم فنی مجموعه ما بپیوندید تا به صورت عملی به شما آموزش دهیم و آینده شغلی مناسبی را برای شما رقم زنیم و بتوانید در کنار تیم فنی حرفه ای مجموعه ما فعالیت نمایید.

هزینه تعمیر سردخانه

برای استعلام اجرت تعمیر سردخانه خود با تضمین بهترین قیمت ابتدا باید مشکل خود را اعلام نمایید تا هزینه های احتمالی و اجرت تعمیر مجموعه شما را اعلام نماییم پس برای استعلام اجرت تعمیر سردخانه و درخواست ارسال تعمیرکار سردخانه همین حالا با شماره های درج شده در پایین سایت تماس بگیرید.

سرویس و نگهداری سردخانه 

سرویس دوره ای سردخانه و نحوه نگهداری آن امر بسیار مهمی می باشد که به شما کمک می کند هزینه تعمیرات و خرابی سردخانه را به حداقل برسانید همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی قابل توجهی می شود که در زیر یکسری نکات را برای شما اورده ایم تا در این زمینه شما را راهنمایی کنیم.

 • بررسی میزان گاز و شارژ مجدد آن در صورت لزوم
 • شارژ روغن کمپرسور در صورت نیاز و تعویض به موقع روغن کمپرسور
 • تمیزکاری محل نگهداری کمپرسور و تجهیزات اندازه گیری
 • شستشو کندانسور و اواپراتور برای افزایش راندمان
 • بررسی و کالیبراسیون شیرها، کنترلرها و تاسیسات الکتریکی
 • روانکاری و آچار کشی قطعات مختلف
 • کاهش تعداد دفعات باز شدن درب سردخانه
 • چک کردن لوله و اتصالات در صورت وجود نشتی گاز 
 • استفاده از تجهیزات و قطعات با برندهای معتبر و کاملا سالم
 • چک کردن ولتاژ ورودی سیستم برودتی
 • چک کردن دوره ای سیم کشی ها

برای انجام صحیح موارد فوق به شما پیشنهاد می کنیم که از خدمات پشتیبانی دوره ای صنایع برودتی نوری استفاده نمایید تا برای شما کلیه این خدمات را به صورت دوره انجام دهند و شما در نگهداری بهتر سردخانه خود یاری دهند برای اطلاع از نحوه دریافت این خدمات می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

تعمیرات سردخانه صنعتی

ساخت و خدمات تعمیر سردخانه در سراسر داخل و خارج از ایران توسط تیم های حرفه ای صنایع برودتی نوری انجام می شود شما می توانید جهت آشنایی با ساخت سردخانه در دو شهر چابهار و زاهدان به صفحه های ساخت سردخانه در چابهار و ساخت سردخانه در زاهدان مراجعه نمایید.

 

یکی از کاربردهای سردخانه‌ها حفظ و نگهداری مواد موجود در سردخانه است و هرگونه خرابی در سردخانه باعث فساد مواد موجوددر سردخانه می شود.

از این رو تعمیر سردخانه باید به موقع صورت گیرد تا از خسارت های جبران ناپذیر جلوگیری شود.

بهتر است سرویس تعمیر و نگه داری سردخانه،مخصوصا تعمیر درب سردخانه، تعمیر اواپراتور سردخانه، تعمیر کمپرسور سردخانه و تعمیردیگر تجهیزات سردخانه صنعتی به صورت روتین و ماهیانه انجام گیرد.

بعضی مواقع نیاز به تعمیر فوری سردخانه است، که در مورد مشکلات فوری مثل سرد نکردن سردخانه، کارنکردن کمپرسور، یخزدگی کف و… نیاز به اعزام تعمیرکار سردخانه صنعتی به صورت فوری می باشد.

تعمیر و نگهداری سردخانه

تعمیر و نگهداری سردخانه را می توان به دو دسته اساسی تقسیم کرد:

تعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه صنعتی معمولا در خرابی های بدون برنامه شکل می دهد، مثلا اپراتور صبح می بیند که سردخانه سرد نمیکند در این مواقع باید به صورت فوری تعمیرکار سردخانه صنعتی را فرا بخوانیم تا عیب سردخانه را رفع کند.

بازرسی و نگهداری پیشگیرانه

این بازرسی باید درفواصل معین انجام گیرد و جهت جلوگیری از خرابی های بزرگ سردخانه است،این تعمیر و نگه داری سردخانه شامل کالیبراسیون، نظافت، روانکاری و تعویض جزئی قطعات است.

معمولا در چکاپ زمانی سردخانه یک چک لیست به اپراتور یا مسئول تعمیر و نگهداری سردخانه داده می شود تا در فواصل منظم از روی چک لیست کارایی درست تجهیزات سردخانه چک شود.

معمولا در صورتی که قیمت سردخانه خود را با کم کردن قطعات کنترلی یا استفاده از تجهیزات نامرغوب کاهش داده باشید مشکلات فنی زیادی برای شما ایجاد می شود که سبب افزایش هزینه تعمیر سردخانه شما می شود.

تعمیرکار سردخانه صنعتی

از آنجایی که ساخت و نصب سردخانه صنعتی یک کار تخصصی است، موقع خرابی سردخانه یا تعمیر سردخانه نیز باید کار به دست متخصص سپرد و از تعمیرکار حرفه ای سردخانه استفاده کرد، در غیر این صورت ممکن است یک تشخیص اشتباه، تعمیر کار سردخانه برای ما هزینه هنگفتی داشته باشد.

بهتر است که تعمیر کار سردخانه را از مراکز مجاز تعمیر سردخانه انتخاب کنیم.

همانگونه که می دانید ما تعمیر سردخانه زیر صفر و بالای صفر را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهیم، اجرت تعمیر سردخانه را با توجه به کار شما برآورد می نمایید و تعمیر سردخانه شما را با دقت و سرعت بالا انجام می دهیم.

برای درخواست تعمیر سردخانه یا مشاوره اختصاصی رایگان برای خدمات تعمیر سردخانه درخواست خود را از طریق چت آنلاین سایت ارسال نمایید و سپس نام و شماره تماس خود را وارد نمایید همچنین می توانید همین حالا با شماره 09127444461 تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

تعمیر سردخانه صنعتی

تعمیرات سردخانه صنعتی

در تعمیر سردخانه باید مهمترین مشکلات سردخانه را رفع کنیم، در اینجا به بعضی از سوالات مهم که از یک نعمیرکارسردخانه صنعتی پرسیده می شود و نحوه رفع مشکلات سردخانه اشاره می کنیم.

در سردخانه صنعتی از قطعات مختلفی استفاده شده است و برای تعمیر آن باید با عملکرد هر کدام از این قطعات آشنایی کافی داشته باشیم در اینجا قصد داریم چند مشکل رایج را برای شما توضیح دهیم.

اشکالات مهم کمپرسور سردخانه ؟

مهمترین بخش سیستم سرمایشی سردخانه که کمپرسور می باشد می تواند دچار مشکلات متعددی شود.

علت خاموش شدن سریع کمپرسورچیست؟

خاموش شدن سریع کمپرسور سردخانه می تواند به علت افت ولتاژ شدید، فزایش بیش از حد دما، کاهش سطح روغن دستگاه، خراب شدن قطعات داخل موتور، سوختن قطعات داخلی، ایراد در خازن و یا دیگر اختلالات الکتریکی باشد.

 رفع مشکل خاموشی سریع کمپرسور

تعمیرکار کمپرسور سردخانه برای رفع مشکل خاموشی سریع کمپرسور موارد ذیل را پیشنهاد می کند.

 • عدم استفاده از کمپرسور به صورت مداوم

در بعضی کمپرسور ها بهتر است بعد دویا سه ساعت کارکرد کمپرسور خاموش شود تا موتور آن خنک شود

 • قرار دادن خنک‌کننده‌های بیشتر بر روی کمپرسور
  در صورتی که زمان بیشتری کمپرسور بخواهد روشن باشد با نک کننده ها تهویه مناسبی ایجاد می شود.
 • سرویس کردن مرتب کمپرسور
  بهتر است به طور منظم کمپرسور سرویس شود و قطعات مصرفی آن در زمان معین تعویض شود.
 • در دسترس بودن کمپرسور
  کمپرسور ها را در دسترس قرار دهید تا اپراتور بتواند آنها را به طور منظم چک کند.

 علت کارکرد یکسره کمپرسور چیست ؟

کارکرد یکسره کمپرسور سردخانه می تواند به علت یخ زدن کویل اواپراتور، تحمیل بار سرمایش زیاد و مشکل در ترموستات باشد.

چرا کمپرسور سردخانه یخ می زند ؟

در برخی سردخانه ها می بینیم که کمپرسور یخ می زند و علت یخ زدن کمپرسور سردخانه می تواند برگشت مبرد به صورت مایع باشد.

رفع یخ زدگی کمپرسور سردخانه

برای رفع یخ زدگی کمپرسورسردخانه تعمیرکار کمپرسور سردخانه میزان مبرد در مدار، اکسپنشن ولو و ظرفیت اواپراتور را بررسی می کند تا مشکل را برطرف نماید.

علت داغ شدن کمپرسور سردخانه چیست ؟

مشکل دیگری که ممکن است با آن رو به رو شویم داغ شدن کمپرسور سردخانه صنعتی می باشد و در این موارد مشکل می تواند از کم بودن روغن کمپرسور، کثیف بودن فیلتر درایر، تحمیل بار زیاد به کمپرسور، کمبود گاز و عملکرد نادرست کندانسور یا ظرفیت پایین آن نسبت به کمپرسور می باشد.

در صورت عملکرد نادرست دیفراست اواپراتور کویل های اواپراتور یخ می زند و کمپرسور یکسره کار می کند که اگر به موقع تشخیص داده نشود می تواند خسارت های زیادی را به مجموعه وارد نماید.

ما امکان تعمیر انواع سردخانه های صنعتی بزرگ و سردخانه های کانتینری پرتابل را فراهم آورده ایم و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سردخانه های کانتینتری قابل حمل به صفحه سردخانه پرتابل مراجعه نمایید.

چطور مشکل داغ شدن کمپرسور را حل کنم؟

برای رفع داغ شدگی کمپرسور، تعمیرکار سردخانه صنعتی مطمئن می شود که کمپرسور سردخانه، در محل مناسبی نصب و پیاده شده باشد.

همچنین دستگاه باید به طور کامل بالانس شده و روغن و مبرد به مقدار کافی و به طور کاملا استاندارد در سیستم گردش پیدا کند.

 

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است سردخانه ها برای شما ایجاد کنند عدم وجود تجهیزات کنترلی و امنیتی کامل در سیکل تبرید می باشد که ممکن است به دلیل درخواست کارفرما برای ساخت سردخانه ارزان باشد و برای جلوگیری از این موارد باید قطعات و تجهیزاتی که نیاز می باشد را به سیستم اضافه نمود شما هم می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه ساخت سردخانه ارزان مراجعه نمایید.

خدمات سردخانه

علت یخ زدن کف سردخانه چیست؟

از دیگر موارد رایج تعمیر سردخانه صنعتی می توان به یخ زدن کف سردخانه اشاره نمود که می تواند باعث خسارات جانی شود در صورتی که کف سازی سردخانه به درستی انجام نشده باشد احتمال وقوع این خطر وجود دارد.

رفع یخ زدگی کف سردخانه

اگر یخ زدگی کف سردخانه ناشی از عدم اجرای درست کف سردخانه موقع ساخت باشد تعمیرکار سردخانه صنعتی بازسازی مجدد کف سردخانه را پیشنهاد می کند.

کپک زدن دیواره های سردخانه ها

به دلیل انباشتگی رطوبت در سردخانه ممکن است کپک در سردخانه بوجود بیاید.

رفع کپک سردخانه

تعمیرکار سردخانه صنعتی برای رفع کپک سردخانه خشک و تمیز نگه داشتن فضای سردخانه و عایق بندی مناسب را پیشنهاد می دهد.

چرا خط مایع یخ می زند؟

داغ شدن یا یخ زدن خط مایع هم از دیگر موارد رایج می باشد که وجود نشتی در شیر برقی، گرفتگی شیر خط مایع و گرفتگی فیلتر درایر باعث یخ زدن خط مایع و کمبود گاز و باز بودن بیش از حد شیر انبساط باعث داغ شدن خط مایع می شود.

تعمیر سردخانه بالای صفر

تعمیر سردخانه بالای صفر صنعتی باید با توجه به نوع محصول مورد نگهداری و شرایط مورد نیاز سردخانه انجام شود. تیم تعمیر سردخانه صنعتی بالای صفر باید در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض اواپراتور سردخانه بالای صفر به رطوبت مورد نیاز محصولات مورد نگهداری توجه نماید و از عملکرد صحیح این دستگاه مطابق با شرایط سردخانه اطمینان یابد.

تعمیر سردخانه زیر صفر

برای تعمیر سردخانه زیر صفر صنعتی باید اطلاعات کاملی در زمینه تجهیزات و نحوه عملکرد این نوع سردخانه داشته باشید. تیم تعمیر سردخانه صنعتی باید برای تعویض یا تعمیر تجهیزات این سردخانه کل سیکل تبرید سردخانه را بررسی نماید و با توجه به ساختار کلی آن تعمیر سردخانه را انجام دهد.

با توجه به مشکلات رایج مطرح شده متوجه می شوید که خدمات تعمیر سردخانه زیر صفر کار بسیار حساس تری نسبت به سردخانه بالای صفر می باشد و باید به صورت دوره بازدید شوند تا خسارت سنگینی به کسب و کار شما وارد نشود.

جهت دریافت اطلاعات در زمینه ساخت سردخانه کوچک و قیمت آن به صفحه هزینه ساخت سردخانه کوچک مراجعه نمایید.

تعمیر سردخانه صنعتی

صنایع برودتی نوری دارای نیروهای متخصص فنی در زمینه تجهیزات برودتی می باشد که در صورت نیاز شما می توانیم تیم تعمیر سردخانه متخصصی به محل شما اعزام نماییم تا مشکل شما را بر طرف نماییم ما در سراسر کشور دارای تیم فنی فعال می باشیم که تعدادی از این شهر ها را در زیر لیست نموده ایم و در صورتی که اسم شهر شما در لیست نبود مشکلی برای ارسال نیرو وجود ندارد و با شماره 09127444461 تماس بگیرید.

ارائه خدمات تعمیر سردخانه در سراسر داخل و خارج کشور و دارای تیم فعال تعمیر سردخانه در شهر های زیر :

 • کرج
 • تهران
 • مشهد
 • اصفهان
 • کرمان
 • تبریز
 • دزفول
 • یزد
 • زاهدان
 • آذربایجان
 • کیش
 • قشم
 • اهواز
 • عراق
 • افغانستان

تعمیر سردخانه میوه

در برخی از سردخانه های میوه به دلیل وجود عدم رعایت نکات مهم چهت فراهم کردن شرایط مناسب نگهداری هر میوه خسارت های سنگینی به سردخانه دار وارد می شود که تیم تعمیر سردخانه می تواند این مشکلات را بر اساس محصول مورد نگهداری پیدا کند و سپس آنها را رفع نماید. شما هم می توانید جهت افزایش اطلاعات خود در زمینه سردخانه میوه به صفحه ساخت سردخانه میوه مراجعه نمایید.

تعمیرسردخانه گوشت

تعمیر تونل انجماد یا سردخانه گوشت باید بااحتیاط کاملی توسط تعمیر کار سردخانه گونشت یا تعمیرکار تونل انجماد انجام شود تا از فاسد شدن گوشت ها و خسارات ناشی از سرد نکردن سردخانه گوشت جلوگیری شود.

تعمیر سردخانه مواد غذایی

مشکلت رایجی که در اکثر سردخانه های صنعتی ممکن است پیش بیاید برای سردخانه مواد غذایی صدق می کند.

تعمیرکار سردخانه مواد غذایی بالا یا پایین صفر باید با تجربه و حرفه ای باشد تا مشکلات سردخانه مواد غذایی را به بهترین نحو رفع کند.

آموزش تعمیر سردخانه

برای آموزش خدمات تعمیر سردخانه صنعتی می توانید به تیم فنی مجموعه ما بپیوندید تا به صورت عملی به شما آموزش دهیم و آینده شغلی مناسبی را برای شما رقم زنیم و بتوانید در کنار تیم فنی حرفه ای مجموعه ما فعالیت نمایید.

هزینه تعمیر سردخانه

برای استعلام اجرت تعمیر سردخانه خود با تضمین بهترین قیمت ابتدا باید مشکل خود را اعلام نمایید تا هزینه های احتمالی و اجرت تعمیر مجموعه شما را اعلام نماییم پس برای استعلام اجرت تعمیر سردخانه و درخواست ارسال تعمیرکار سردخانه همین حالا با شماره های درج شده در پایین سایت تماس بگیرید.

سرویس و نگهداری سردخانه 

سرویس دوره ای سردخانه و نحوه نگهداری آن امر بسیار مهمی می باشد که به شما کمک می کند هزینه تعمیرات و خرابی سردخانه را به حداقل برسانید همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی قابل توجهی می شود که در زیر یکسری نکات را برای شما اورده ایم تا در این زمینه شما را راهنمایی کنیم.

 • بررسی میزان گاز و شارژ مجدد آن در صورت لزوم
 • شارژ روغن کمپرسور در صورت نیاز و تعویض به موقع روغن کمپرسور
 • تمیزکاری محل نگهداری کمپرسور و تجهیزات اندازه گیری
 • شستشو کندانسور و اواپراتور برای افزایش راندمان
 • بررسی و کالیبراسیون شیرها، کنترلرها و تاسیسات الکتریکی
 • روانکاری و آچار کشی قطعات مختلف
 • کاهش تعداد دفعات باز شدن درب سردخانه
 • چک کردن لوله و اتصالات در صورت وجود نشتی گاز 
 • استفاده از تجهیزات و قطعات با برندهای معتبر و کاملا سالم
 • چک کردن ولتاژ ورودی سیستم برودتی
 • چک کردن دوره ای سیم کشی ها

برای انجام صحیح موارد فوق به شما پیشنهاد می کنیم که از خدمات پشتیبانی دوره ای صنایع برودتی نوری استفاده نمایید تا برای شما کلیه این خدمات را به صورت دوره انجام دهند و شما در نگهداری بهتر سردخانه خود یاری دهند برای اطلاع از نحوه دریافت این خدمات می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

تعمیرات سردخانه صنعتی

ساخت و خدمات تعمیر سردخانه در سراسر داخل و خارج از ایران توسط تیم های حرفه ای صنایع برودتی نوری انجام می شود شما می توانید جهت آشنایی با ساخت سردخانه در دو شهر چابهار و زاهدان به صفحه های ساخت سردخانه در چابهار و ساخت سردخانه در زاهدان مراجعه نمایید.

 

فهرست محتوا
نظرات

دیدگاهی در مورد “تعمیر سردخانه

 1. آواتار حمید حمید گفت:

  سلام
  من تو خوزستان سردخانه دارم
  حدود 3 روز پیش برای تعمیر سردخانه برای من نیرو اعزام شد و خیلی سریع مشکل منو حل کردند و الان سردخانه به خوبی داره کار میکنه این مجموعه تیم بسیار قوی داره به همه هم این شرکت رو پیشنهاد میکنم

  1. آواتار قلم دست ( مدیر سایت ) قلم دست ( مدیر سایت ) گفت:

   سلام و درود خدمت شما
   خیلی خوشحالیم که توانستیم تعمیر سردخانه زیر صفر شما را سریع انجام دهیم و از فاسد شدن مواد غذایی شما جلوگیری نماییم. ما به این موضوع واقف هستیم که ارائه خدمات تعمیر سردخانه مانند سایر کارهای خدماتی نمی باشد و نیاز به بررسی سریع و رفع مشکل سردخانه در مدت زمان کوتاه دارد. به همین دلیل در رفع مشکلات و ارائه خدمات گارانتی برنامه ریزی دقیقی داریم تا از بروز خسارت جلوگیری نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *