تعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه کار بسیار تخصصی و حساسی می باشد که اگر طبق اصول و استانداردهای لازم انجام نشود خسارت زیادی را به سردخانه صنعتی و تجاری شما وارد می کند و به شما پیشنهاد می کنیم که در صورت بروز هرگونه مشکل و ایراد از یک تعمیرکار سردخانه متخصص برای رفع ایراد و خدمات مورد نیاز خود درخواست کمک نمایید.

برای درخواست تعمیرکار سردخانه صنعتی یا مشاوره اختصاصی رایگان برای خدمات تعمیر سردخانه درخواست خود را از طریق چت آنلاین سایت ارسال نمایید و سپس نام و شماره تماس خود را وارد نمایید همچنین می توانید همین حالا با شماره 09127444461 تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

تعمیر سردخانه صنعتی

تعمیرات سردخانه صنعتی

در ساخت سردخانه صنعتی از قطعات مختلفی استفاده شده است و برای تعمیر آن باید با عملکرد هر کدام از این قطعات آشنایی کافی داشته باشیم در اینجا قصد داریم چند مشکل رایج را برای شما توضیح دهیم.

در برخی سردخانه ها می بینیم که کمپرسور یخ می زند و علت یخ زدن کمپرسور سردخانه می تواند برگشت مبرد به صورت مایع باشد در این موارد باید میزان مبرد در مدار، اکسپنشن ولو و ظرفیت اواپراتور را بررسی کنیم تا مشکل را برطرف نماییم.

مشکل دیگری که ممکن است با آن رو به رو شویم داغ شدن کمپرسور سردخانه صنعتی می باشد و در این موارد مشکل می تواند از کم بودن روغن کمپرسور، کثیف بودن فیلتر درایر، تحمیل بار زیاد به کمپرسور، کمبود گاز و عملکرد نادرست کندانسور یا ظرفیت پایین آن نسبت به کمپرسور می باشد.

در صورت عملکرد نادرست دیفراست اواپراتور کویل های اواپراتور یخ می زند و کمپرسور یکسره کار می کند که اگر به موقع تشخیص داده نشود می تواند خسارت های زیادی را به مجموعه وارد نماید.

یکی از مشکلات رایجی که ممکن است سردخانه ها برای شما ایجاد کنند عدم وجود تجهیزات کنترلی و امنیتی کامل در سیکل تبرید می باشد که ممکن است به دلیل درخواست کارفرما برای ساخت سردخانه ارزان باشد و برای جلوگیری از این موارد باید قطعات و تجهیزاتی که نیاز می باشد را به سیستم اضافه نمود شما هم می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه ساخت سردخانه ارزان مراجعه نمایید.

خدمات سردخانه

از دیگر موارد رایج می توان به یخ زدن کف سردخانه اشاره نمود که می تواند باعث خسارات جانی شود در صورتی که کف سازی سردخانه به درستی انجام نشده باشد احتمال وقوع این خطر وجود دارد.

داغ شدن یا یخ زدن خط مایع هم از دیگر موارد رایج می باشد که وجود نشتی در شیر برقی، گرفتگی شیر خط مایع و گرفتگی فیلتر درایر باعث یخ زدن خط مایع و کمبود گاز و باز بودن بیش از حد شیر انبساط باعث داغ شدن خط مایع می شود.

مهمترین بخش سیستم سرمایشی سردخانه که کمپرسور می باشد می تواند دچار مشکلات متعددی شود به عنوان مثال خاموش شدن سریع کمپرسور که دلیل آن می تواند افت ولتاژ شدید، ایراد در خازن و یا دیگر اختلالات الکتریکی باشد از مشکلات دیگر می توان به کارکرد یکسره کمپرسور اشاره کرد که دلیل آن می تواند یخ زدن کویل اواپراتور، تحمیل بار سرمایش زیاد و مشکل در ترموستات باشد.

با توجه به مشکلات رایج مطرح شده متوجه می شوید که خدمات تعمیر سردخانه زیر صفر کار بسیار حساس تری نسبت به سردخانه بالای صفر می باشد و باید به صورت دوره بازدید شوند تا خسارت سنگینی به کسب و کار شما وارد نشود.

جهت دریافت اطلاعات در زمینه ساخت سردخانه کوچک و قیمت آن به صفحه هزینه ساخت سردخانه کوچک مراجعه نمایید.

سرویس و نگهداری سردخانه 

سرویس دوره ای سردخانه و نحوه نگهداری آن امر بسیار مهمی می باشد که به شما کمک می کند هزینه تعمیرات و خرابی سردخانه را به حداقل برسانید همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی قابل توجهی می شود که در زیر یکسری نکات را برای شما اورده ایم تا در این زمینه شما را راهنمایی کنیم.

 • بررسی میزان گاز و شارژ مجدد آن در صورت لزوم
 • شارژ روغن کمپرسور در صورت نیاز و تعویض به موقع روغن کمپرسور
 • تمیزکاری محل نگهداری کمپرسور و تجهیزات اندازه گیری
 • شستشو کندانسور و اواپراتور برای افزایش راندمان
 • بررسی و کالیبراسیون شیرها، کنترلرها و تاسیسات الکتریکی
 • روانکاری و آچار کشی قطعات مختلف
 • کاهش تعداد دفعات باز شدن درب سردخانه
 • چک کردن لوله و اتصالات در صورت وجود نشتی گاز 
 • استفاده از تجهیزات و قطعات با برندهای معتبر و کاملا سالم
 • چک کردن ولتاژ ورودی سیستم برودتی
 • چک کردن دوره ای سیم کشی ها

برای انجام صحیح موارد فوق به شما پیشنهاد می کنیم که از خدمات پشتیبانی دوره ای صنایع برودتی نوری استفاده نمایید تا برای شما کلیه این خدمات را به صورت دوره انجام دهند و شما در نگهداری بهتر سردخانه خود یاری دهند برای اطلاع از نحوه دریافت این خدمات می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

ساخت و خدمات تعمیر سردخانه در سراسر داخل و خارج از ایران توسط تیم های حرفه ای صنایع برودتی نوری انجام می شود شما می توانید جهت آشنایی با ساخت سردخانه در دو شهر چابهار و زاهدان به صفحه های ساخت سردخانه در چابهار و ساخت سردخانه در زاهدان مراجعه نمایید.

تعمیرات سردخانه صنعتی

تعمیرکار سردخانه

صنایع برودتی نوری دارای نیروهای متخصص فنی در زمینه تجهیزات برودتی می باشد که در صورت نیاز شما می توانیم تعمیرکار سردخانه متخصصی به محل شما اعزام نماییم تا مشکل شما را بر طرف نماییم ما در سراسر کشور دارای تیم فنی فعال می باشیم که تعدادی از این شهر ها را در زیر لیست نموده ایم و در صورتی که اسم شهر شما در لیست نبود مشکلی برای ارسال نیرو وجود ندارد و با شماره 09127444461 تماس بگیرید.

خدمات تعمیر سردخانه در کرج

خدمات تعمیر سردخانه تهران

خدمات تعمیر سردخانه مشهد

خدمات تعمیر سردخانه اصفهان

خدمات تعمیر سردخانه در کرمان

خدمات تعمیر سردخانه تبریز

خدمات تعمیر سردخانه در دزفول

خدمات تعمیر سردخانه در یزد

خدمات تعمیر سردخانه در زاهدان

خدمات تعمیر سردخانه در آذربایجان

خدمات تعمیر سردخانه در کیش

خدمات تعمیر سردخانه در قشم

خدمات تعمیر سردخانه در اهواز

خدمات تعمیر سردخانه در عراق

خدمات تعمیر سردخانه در افغانستان

در برخی از سردخانه های میوه به دلیل وجود عدم رعایت نکات مهم چهت فراهم کردن شرایط مناسب نگهداری هر میوه خسارت های سنگینی به سردخانه دار وارد می شود که تعمیرکار سردخانه می تواند این مشکلات را بر اساس محصول مورد نگهداری پیدا کند و سپس آنها را رفع نماید. شما هم می توانید جهت افزایش اطلاعات خود در زمینه سردخانه میوه به صفحه ساخت سردخانه میوه مراجعه نمایید.

برای آموزش خدمات تعمیر سردخانه صنعتی می توانید به تیم فنی مجموعه ما بپیوندید تا به صورت عملی به شما آموزش دهیم و آینده شغلی مناسبی را برای شما رغم زنیم و بتوانید در کنار تیم فنی حرفه ای مجموعه ما فعالیت نمایید.

هزینه تعمیر سردخانه

برای استعلام اجرت تعمیر سردخانه خود با تضمین بهترین قیمت ابتدا باید مشکل خود را اعلام نمایید تا هزینه های احتمالی و اجرت تعمیر مجموعه شما را اعلام نماییم پس برای استعلام اجرت تعمیر سردخانه و درخواست ارسال تعمیرکار سردخانه همین حالا با شماره های درج شده در پایین سایت تماس بگیرید.

نظرات

یک نظر

 • سلام
  من تو خوزستان سردخانه دارم
  حدود 3 روز پیش برای تعمیر سردخانه برای من نیرو اعزام شد و خیلی سریع مشکل منو حل کردند و الان سردخانه به خوبی داره کار میکنه این مجموعه تیم بسیار قوی داره به همه هم این شرکت رو پیشنهاد میکنم

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مطالب …