فروش تلفنی : 09127444461 | 05136654030

درباره ما

صنایع برودتی نیک نوری

صنایع برودتی نوری در سال 1358 هجری شمسی به عنوان طراح و سازنده سیستم های برودتی، تجهیزات مرتبط با برودت صنعتی و تجاری دستگاه های تهویه مطبوع شروع به فعالیت کرده است و تا به امروز این روند را با پیشرفت روز افزون ادامه داده است.

فعالیت ما در صنایع برودتی نوری در ابتدا با تولید یخ سازهای صنعتی و سردخانه های کوچک و متوسط و سردخانه های آمونیاکی بزرگ آغاز شده و سپس با طراحی و ساخت انواع چیلر، فن کویل، هواساز و ایرواشر از جایگاه ویژه ای در بازار تهویه مطبوع صنعتی و خانگی برخوردار شده است.

اکنون ما در صنایع برودتی نوری پس از سه دهه تلاش در طراحی، ساخت و تامین تجهیزات برودتی از قبیل: کمپرسور، ساندویچ پانل، تابلو برق و کلیه تجهیزات مورد نیاز ساخت سردخانه و چیلر و با بکارگیری سرمایه های انسانی، نیروی با دانش فنی و مهندسی به فعالیت خود در راستا ارتقا و توسعه صنایع برودتی ادامه می دهیم.

ریشه موفقیت و بالندگی صنایع برودتی نوری در به کار گیری فن آوری های روز و به دست آوردن و به کارگیری دانش روز در طراحی های جدید بوده و هست، بنابراین تحقیق و توسعه در صنایع برودتی نوری از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

چرا خدمات ما؟

پروژه های خود را به ما بسپارید

شرکت برودتی نوری با 44 سال سابقه و داشتن ماهر ترین نیروها و بهترین تجهیزات به نحو احسن می تواند شما را در رسیدن به خواسته هایتان یاری رساند.

شرکت های بزرگی همچون کاله، میهن، رضوی، شیرین عسل و ... جزء مشتریان ما هستند.

درباره صنایع برودتی نیک نوری 1

می توانید جهت همکاری با ما در تمامی قسمت ها اعم از نمایندگی فروش، تامین تجهیزات، نصب و سایر موارد با ما تماس بگیرید.

می توانید با شماره تلفن های ذیل با ما ارتباط بگیرید.

05136654030           09127444461         

تلاش برای پیشرفت و خود اتکایی کشور عزیزمان ایران در تجهیزات صنایع

تلاش برای رفع مشکلات صنایع و تولید دستگاه ها مناسب با نیاز آن ها

درباره صنایع برودتی نیک نوری 2

عملکرد شرکت برودتی نوری

ماموریت ما در صنایع برودتی نوری تنها ساخت دستگاه مورد نیاز شما نیست بلکه ساخت دستگاه متناسب با نیاز شما است.این هدف مگر با اتکا بر یک واحد تحقیق و توسعه عملگرا ممکن نیست.

1358
سال تاسیس
1200
مشتریان راضی
60
تعداد کارکنان
1557
پروژه های تکمیل شده
تماشای ویدئو

روزهای کاری شرکت ما

 روزهای کاری شنبه الی پنجشنبه  از ساعت 8 الی 17 می باشد و ما در این ایام آماده ارائه خدمات رسانی  می باشیم. 

پخش ویدیو
مقالات ما

مقالات جدید سایت ما

بهترین گاز کولر خودرو

بهترین گاز کولر خودرو

کولرهای خودرو از یک گاز مبرد (فریون) برای انتقال حرارت و ایجاد برودت در داخل اتاق خودرو استفاده می‌کنند. گاز کولر خودرو شامل گاز R22 و ...
نحوه شارژ گاز سردخانه

شارژ گاز سردخانه

در عصر صنعتی امروز، سردخانه‌های صنعتی به عنوان قسمتی حیاتی از زیر ساخت‌های لجستیک و زنجیره تأمین شناخته می‌شوند. یکی از جوانب اساسی در ...
ساخت سردخانه قارچ

سردخانه قارچ

سردخانه قارچ با ارائه شرایط محیطی مناسب می‌توانند نقش بسیار موثری در حفظ تازگی و کیفیت قارچ‌ها ایفا کنند. در این مقاله به بررسی اهمیت ن...
ساخت سردخانه ثابت و متحرک

سردخانه‌ ثابت و متحرک

سردخانه‌ ثابت و متحرک معمولا در اندازه‌ها و ظرفیت‌های مختلف برای نگهداری مواد غذایی و دیگر کالاها به صورت گسترده در صنایع مختلف استفاده...