فروش کمپرسور اسکرو

فروش کمپرسور اسکرو

فروش کمپرسور اسکرو در برند های مختلف با ظرفیت های متنوع توسط صنایع برودتی نوری انجام می شود که شما می توانید برای اطلاع از قیمت این تجهیزات با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

فروش کمپرسور اسکرو در صنایع برودتی نوری همراه با مشاوره تخصصی رایگان و انجام محاسبات ظرفیت کمپرسور صورت میگیرید و شما می توانید دستگاهی کاملا مناسب نیاز خود و کاملا کارشناسی شده تهیه نمایید و خریدی مطمئن داشته باشید.

جهت استعلام بهترین قیمت کمپرسور اسکرو و خرید آن به همراه مشاوره تخصصی رایگان با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

انواع برندهای کمپرسور اسکرو

کمپرسور های اسکرو دارای برندهای متفاوتی می باشند که در اینجا به دو برند مختلف آن اشاره مکنیم.

فروش کمپرسور اسکرو بیتزر

کمپرسورهای بیتزر در بازار ایران و جهان بسیار معروف می باشند این کمپانی تنوع بالایی در تولید کمپرسور دارد و تولید کننده کمپرسور اسکرو نیز می باشد. فروش کمپرسور اسکرو بیتزر توسط نمایندگی های معتبر آن در ایران انجام می شود و شما می توانید برای خرید آن با کارشناسان فروش صنایع برودتی نوری تماس بگیرید.

کمپامی بیتزر تولید کننده ببهترین کمپرسور های اسکرو می باشد و برای افزایش کیفیت محصولات خود دائما در حال استفاده از تکنولوژی های جدیدتر و ارتقا کیفیت محصولات خود می باشد و توانسته است برای تمامی نیاز های صنعت برودت کمپرسور متناسب با آن را تولید نماید و همگام با جدیدترین مبرد ها کمپرسور مناسب ارائه دهد.

صنایع برودتی نوری فروش و نصب کمپرسور را در سراسر داخل و خارج از ایران انجام می دهد برای خرید محصول در شهر های مختلفی اطلاعاتی ارائه کرده است که به عنوان مثال شما می توانید جهت خرید آن در زاهدان به صفحه خرید کمپرسور بیتزر در زاهدان و یا خرید آن در کرمان به صفحه خرید کمپرسور بیتزر در کرمان مراجعه نمایید.

کمپرسور اسکرو بیتزر در چند مدل مختلف طراحی و تولید می شود که در ادامه این مدل ها را معرفی می کنیم.

  • کمپرسور اسکرو سمی هرمتیک
  • کمپرسور اسکرو باز
  • کمپرسور اسکرو سمی هرمتیک اینورتر 
  • کمپرسور اسکرو سمی هرمتیک فشرده
  • کمپرسور اسکرو هرمتیک فشرده

کمپانی بیتزر مدل های مختلفی از کمپرسور را ارائه می کند که کاربردهای متنوعی در ساخت سردخانه و تونل انجماد دارد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه کمپرسور های تونل انجماد به مقاله کمپرسور تونل انجماد چیست مراجعه نمایید.

فروش کمپرسور اسکرو سمی هرمتیک بیتزر

کمپرسور های بیتزر کیفیت و راندمان بالایی دارند و همچنین کمپرسور های اسکرو سمی هرمتیک بیتزر به دلیل طراحی سمی هرمتیکی که دارند قابل تعمیر می باشند و قطعات جانبی به راحتی در دسترس می باشد.

این کمپرسور های راندمان کاری بالایی دارند و صدای کمی تولید می کنند به همین دلیل باعث شده است که در سیستم های تهویه مطبوع کاربرد فراوانی داشته باشند.

فروش کمپرسور اسکرو باز بیتزر

کمپرسور اسکرو باز بیتزر قابلیت تعمیر و نگهداری آسانی دارد که باعث می شود در سردخانه های مختلفی استفاده شود از این کمپرسور می توان در سردخانه های آمونیاکی و دیگر تجهیزات برودتی که مبرد آن آمونیاک می باشد استفاده نمایید در این مدل کمپرسور موتور الکتریکی از طریق تسمه یا شیوه دیگری به بخش فشرده سازی متصل می شود به همین دلیل بخش سیم پیج موتور با گاز درون کمپرسور ارتباطی ندارد.

فروش کمپرسور اسکرو

فروش کمپرسور اسکرو سمی هرمتیک اینورتر دار بیتزر

این دسته از کمپرسور اسکرو بیتزر مجهز به اینورتر می باشند که باعث می شود بتوانیم ظرفیت کمپرسور را به خوبی کنترل نماییم و به دلیل مجهز بودن به سیستم اینورتر استهلاک و مصرف انرژی آن بسیار کاهش می یابد و همچنین به دلیل کاهش تعداد دفعات روشن شدن آلودگی صوتی کمتری ایجاد می نماید.

فروش کمپرسور اسکرو سمی هرمتیک فشرده

طراحی این دسته از کمپرسور های هرمیتک به صورت فشرده می باشد که باعث شده است ابعاد آن کاهش یابد و امکان استفاده از آن در فضا های کوچکتر امکان پذیر شود.

فروش کمپرسور اسکرو هرمتیک فشرده

این دسته از کمپرسور اسکرو بیتزر غیر قابل تعمیر می باشد و به این دلیل که طراحی آن هرمتیک می باشد اما به دلیل طراحی دقیق و استفاده از آلیاژ های مناسب عمر این کمپرسور ها بسیار زیاد می باشد و نیاز به تعمیر آن ها نمی باشد.

طراحی هرمتیک باعث می شود که کمپرسور فاقد هرگونه درز و خروجی باشد به همین دلیل محیط کمپرسور کاملا عایق می باشد و احتمال بروز هر گونه نشتی از بین می رود.

یک نوع دیگر از کمپرسور هایی که کمپانی بیتزر ارائه می نماید کمپرسور اسکرال می باشد و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه کمپرسور اسکرال بیتزر مراجعه نمایید.

فروش کمپرسور اسکرو

فروش کمپرسور اسکرو فراسکلد

کمپرسور های اسکرو فراسکلد در مدل ها و ظرفیت های متنوعی تولید می شود و برای انواع مبرد های فریونی کمپرسور مناسب را طراحی و تولید نموده است این کمپانی برای کمپرسور های خود دسته بندی ارائه کرده است که در زیر برای شما آورده ایم.

  • کمپرسور اسکرو فراسکلد سری CX EVO 
  • کمپرسور اسکرو فراسکلد سری CX Air 
  • کمپرسور اسکرو فراسکلد سری CX Water 
  • کمپرسور اسکرو فراسکلد سری CX Air – ATEX 
  • کمپرسور اسکرو فراسکلد سری Magnetic

این کمپرسور ها دارای ویژگی های متفاوتی می باشند و این دسته بندی گسترده باعث شده است که در پروژه های مختلف برودتی استفاده از این کمپرسور ها امکان پذیر باشد.

فروش کمپرسور اسکرو

فروش کمپرسور اسکرو استوک

کمپرسور های اسکرو برند های اروپایی که از کیفیت بالایی برخوردار می باشند در پروژه هایی که نیاز به تغییر سیستم می باشد جمع آوری می شوند و آماده فروش مجدد می شوند که می توان از آنها در ساخت تجهیزات برودتی مختلف استفاده نمود. این کمپرسور ها قبل از فروش تست و سرویس می شوند تا صحت سلامت و عملکرد آنها مطمئن شویم و سپس آماده فروش می شوند.

به دلیل تنوع بالای این محصولات پیدا کردن کمپرسور اسکرو استوک متناسب با نیاز شما کمی مشکل می باشد اما در صورت نیاز می توانید برای اطلاع از موجودی این کالا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جهت آشنایی بیشتر با کمپرسور های اسکرو به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه کمپرسور اسکرو بیتزر مراجعه نمایید.

عملکرد کمپرسور اسکرو

کمپرسور های اسکرو تشکیل شده از دو محور مارپیچ می باشد که رزوه های آن بر روی یکدیگر می پیچند و باعث فشرده سازی مبرد می شود این کمپرسورها در مقایسه کمپرسور پیستونی از استهلاک و صدای کمتری برخوردار می باشد که باعث شده است در تجهیزات تهویه مطبوع مانند چیلر و کولرهای گازی مورد استفاده فراوان قرار بگیرد.

جهت دریافت اطلاعت بیشتر در زمینه کمپرسور های به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه مقاله کمپرسور مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دسته بندی مطالب …