فروش کندانسور

فروش کندانسور

خرید و فروش کندانسور باید با دقت بالایی انجام شود این محصول در ظرفیت و مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود که ممکن است ابتدا تنها به این دو مورد توجه نمایید اما نکات دیگری چون تکنولوژی ساخت و کیفیت آلیاژ های استفاده شده در ساخت آن بسیار مهم می باشد که در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم تا شما خرید کندانسور خود را اطمینان بالایی انجام دهید.

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع مختلف کندانسورها می باشد و شما می توانید برای استعلام بهترین قیمت کندانسور به همراه مشاوره تخصصی رایگان جهت انتخاب کندانسور در مدل و ظرفیت مناسب با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتکوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

فروش انواع کندانسور

کندانسور ها در مدل های مختلفی تولید می شوند که هر کدام دارای ویژگی های متفاوتی می باشند و بر اساس همین ویژگی ها دارای راندمان متفاوتی می باشند که در ادامه هر کدام را بیشتر توضیح می دهیم.

فروش کندانسور هوایی

فروش کندانسور هوایی در دو مدل مختلف کندانسور هوایی با جریان طبیعی و کندانسور هوایی با جریان اجباری انجام می شود.

فروش کندانسور هوایی با جریان طبیعی برای تجهیزات برودتی با ظرفیت پایین انجام می شود به عنوان مثال از این کندانسور در ساختار یخچال های خانگی و تجاری که در فروشگاه ها وجود دارند استفاده می شود.

فروش کندانسور

کندانسور هوایی با جریان طبیعی هوا یک کویل حرارتی می باشد که با استفاده از خواص ترمودینامیک کار می کند این کویل معمولا دارای لوله های مسی رفت و برگشتی می باشد که بر روی آن صفحات نازک آلومینیومی قرار گرفته است که به آن فین می گویند گاز مبرد درون لوله های مسی جریان دارد و گرمای خود را به سطح لوله و فین ها منتقل می نماید و سپس به هوای اطراف کویل منتقل می شود.

همانطور که میدانید هوای گرم سبک می باشد و به سمت بالا حرکت می کند و هوای گرم اطراف کویل به سمت بالا حرکت نموده و از میان کویل خارج شده و هوای تازه و خنک جایگزین می شود و به این صورت عملیات تبادل حرارت به خوبی انجام می شود.

فروش کندانسور هوایی با جریان اجباری برای تجهیزات برودتی می باشد که ظرفیت بالایی دارند در این نوع کندانسور بر روی کویل یک یا چند وجود دارد که گردش هوا را با سرعت بالایی انجام می دهد و به دلیل این گردش سریع هوا و کاهش فاصله بین فین های کندانسور ظرفیت این دستگاه افزایش می یابد.

یکی از انواع تولید کنندگان کندانسور در ایران کمپانی بوران می باشد و شما می توانید برای آشنایی با محصولات این شرکت به صفحه کندانسور بوران مراجعه نمایید.

فروش کندانسور آبی

کندانسور های آبی دارای مدل های متنوعی می باشند که فروش کندانسور آبی پوسته و لوله بسیار رایج می باشد این نوع کندانسور راندمان بالاتری نسبت که کندانسور هوایی دارد اما علاوه بر برق نیاز به یک منبع تامین آب خنک دارد.

از این نوع کندانسور ها معمولا برای سردخانه ها، چیلرها، تونل های انجماد و غیره در مناطق گرم خشک بسیار استفاده می شود این نوع کندانسور در همه مناطق آب و هوایی راندمان بالایی دارد و در مناطق گرم و خشک که راندمان کندانسور های هوایی کاهش می یابد کاربرد بیشتری دارد.

در کندانسور های آبی به دلیل جریان دائمی آب درون پوسته آن رسوب گذاری و فرسایش اتفاق می افتد که نیاز به سرویس و شستشو منظم دستگاه می باشد تا راندمان آن کاهش نیابد.

فروش کندانسور

فروش کندانسور تبخیری

کندانسورهای تبخیری همانند کندانسور آبی راندمان بالایی دارند و جهت کاهش دمای گاز مبرد از آب و هوا به صورت همزمان استفاده می نمایند فروش کندانسور تبخیری در مناطق گرم و خشک رایج می باشد و به دلیل طراحی این نوع کندانسور ها در ظرفیت بالا معمولا برای سردخانه های آمونیاکی و دیگر سردخانه های ظرفیت بالا کاربرد دارد.

کندانسور تبخیری تشکیل شده از یک کویل حرارتی، یک یا چند فن، نازل های آب پاش، مخزن جمع آوری آب، نم گیر و چندین قطعه جزئی دیگر در این دستگاه آب توسط نازل هایی بر روی سطح کویل پاشیده می شود و هوا توسط فن ها با سرعت از زیر کویل به سمت بالا حرکت می کنند که سبب تبخیر سریعتر آب و جذب گرمای سطح کویل می شود.

جهت اطلاع از قیمت کندانسور های سردخانه به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه قیمت کندانسور سردخانه مراجعه نمایید.

فروش کندانسور مسی

کندانسور های مسی بالاتری راندمان را نسبت به سایر کندانسور ها دارند و فروش کندانسور مسی بسیار رایج می باشد. کندانسور مسی انتخاب اول خریداران می باشد و تنها در حالت های خاص از کندانسور های استیل یا گالوانیزه استفاده می نمایند.

کندانسور های هوایی و آبی معمولا با لوله ها مسی تولید می شوند و برای بقیه قسمت های آن از آلیاژهای متفاوتی استفاده می شود.

فروش کندانسور استیل

فروش کندانسور استیل معمولا برای سردخانه های آمونیاکی انجام می شود و کندانسور استیل در همه مدل های آبی، هوایی و تبخیری تولید می شود. در ساختار کندانسور های تبخیری استفاده از کویل استیل باعث افزایش طول عمر مفید کندانسور می شود چون استیل مقامت بسیار بالایی در مقابل آب دارد.

فروش کندانسور

فروش کندانسور صنعتی

فروش کندانسور صنعتی شامل انوع کندانسور ها در مدل های مختلف می شود که دارای کاربری های مختلفی در صنعت می باشند.

کندانسور های صنعتی معمولا دارای ظرفیت های بالایی می باشند و از آنها در مکان های مختلفی چون پلایشگاه، دارو سازی، پتروشیمی و غیره استفاده می نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کندانسور های یخچال های صنعتی به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه محصول کندانسور یخچال صنعتی مراجعه نمایید.

قیمت کندانسور

ظرفیت و نوع کندانسور تاثیر بسزایی در قیمت کندانسور دارد با افزایش ظرفیت کندانسور قیمت آن افزایش می یابد و مدل های مختلف کندانسور که در بالا نام بردیم به دلیل وجود قطعات مختلف در آن قیمت متفاوتی دارند اما عامل مهمی چون برند کندانسور که نشان دهنده کیفیت آن می باشد نیز در قیمت کندانسور تاثیر گذار می باشد.

فروش کندانسور با کیفیت که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و مناسب ترین آلیاژ ها ساخته شده باشد بسیار مهم می باشد.

در ساخت کندانسور باید فاصله بین فین ها، آرایش لوله های کندانسور، استفاده از فین های موج دار و لوله های اینرگرو و دیگر تکنولوژی ها و تکنیک ها که سبب افزایش راندمان کندانسور می شود بسیار مهم می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کندانسور ها به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه محصول کندانسور مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مطالب …