فروش آنلاین : 09127444461
051-36654030

قطعات کمپرسور دورین

قطعات کمپرسور دورین

قطعات کمپرسور دورین دارای تنوع بسیار بالایی می باشد و خرید این تجهیزات باید به صورت تخصصی انجام شود تا قطعات کمپرسور دورین خریداری شده مناسب کمپرسور شما باشد.

شما می توانید برای خرید قطعات کمپرسور دورین خود و دریافت مشاوره تخصصی رایگان و استعلام بهترین قیمت تجهیزات کمپرسور دورین با کارشناسان ما از طریق شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتگوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

انواع قطعات کمپرسور دورین

همانطور که گفتیم قطعات کمپرسور دورین دارای تنوع بسیار بالایی می باشند و در ادامه به برخی از مهمترین قطعات استفاده شده در ساخت کمپرسور دورین اشاره می نماییم.

انواع قیمت قطعات کمپرسور دورینپیستون کمپرسور دورین

پیستون در کمپرسورهای پیستونی DORIN جزو قطعات اصلی کمپرسور دورین می باشد و کاربرد آن فشرده سازی گاز مبرد می باشد. پیستون ها درون سیلندر بالا و پایین می روند و در این روند عملیات مکش و فشرده سازی گاز مبرد را انجام می دهند.

جنس پیستون های دورین از آلیاژ مخصوصی می باشد که کیفیت ساخت بالایی دارد و طول عمر بالایی دارند و تنها در صورتی دچار آسیب می شوند که سیکل دارای مشکل باشد و یا روغن کمپرسور کمتر از میزان لازم باشد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کمپرسور های پیستونی دورین به صفحه محصول کمپرسور پیستونی دورین مراجعه نمایید.

پیستون کمپرسور دورینسیلندر کمپرسور سمی هرمتیک دورین

سیلندر در قطعات کمپرسور دورین به عنوان محفظه فشرده‌سازی برای حمل و نگهداری پیستون استفاده می‌شود. درون این محفظه پیستون بالا و پایین می رود و گاز مبرد را فشرده می نماید.

سرسیلندر کمپرسور دورین

سر سیلندر نیز یکی دیگر از قطعات کمپرسور دورین می باشد که اهمیت بالایی دارد. سر سیلندر ها تحت فشار زیادی قرار میگیرند و احتمال خرابی آنها بسیار بالا می باشد و آلیاژ و کیفیت ساخت این قطعات کمپرسور دورین بسیار مهم می باشد تا از خرابی احتمالی آنها جلوگیری شود.

سرسیلندر معمولاً در کمپرسور رفت و برگشتی دورین استفاده می شود. این قطعات کمپرسور دورین از یکسری سوراخ یا شکاف تشکیل شده که اجازه می دهد گاز مبرد به داخل و خارج سیلندر کمپرسور جریان یابد. دریچه های صفحه ای بر روی سر کمپرسور نصب می شوند و وظیفه کنترل جریان گاز مبرد در طول سیکل های تراکم و مکش را بر عهده دارند.

یکی از مزایای کلیدی سرسیلندر کمپرسور دورین کارایی آن است. این قطعات کمپرسور دورین برای عملکرد در دمای بالا آب بندی و طراحی شده اند که می تواند به کاهش نشت مبرد و بهبود عملکرد کمپرسور کمک کند. علاوه بر این، به کاهش اندازه و وزن کلی کمپرسور کمک کند و باعث فشرده تر شدن و نصب آسان تر شود.

سرسیلندر کمپرسور Dorin معمولا از مواد باکیفیت مانند فولاد ضد زنگ یا برنج ساخته می شوند که دوام و مقاومت عالی در برابر سایش و خوردگی را ارائه می دهند. سوپاپ ها برای اطمینان از کنترل جریان دقیق ماشینکاری شده اند و به گونه ای طراحی شده اند که عمر طولانی با حداقل نیازهای تعمیر و نگهداری را فراهم کنند.

در ساخت کمپرسور دورین دو مرحله از سرسیلندر های مخصوصی استفاده می شود که باید تحت فشار زیادی به درستی عمل کند تا بتوان فشرده سازی گاز مبرد را به درستی انجام داد شما می توانید برای آشنایی بیشتر با این نوع کمپرسور دورین به صفحه محصول کمپرسور دو مرحله ای دورین مراجعه نمایید.

به طور کلی، سرسیلندر کمپرسور Dorin یک راه حل قابل اعتماد و کارآمد برای کنترل جریان گاز مبرد در کمپرسور های رفت و برگشتی هستند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که کارایی، دوام و عملکرد عالی برای آب بندی را ارائه دهند، و آنها را به گزینه ای ایده آل برای طیف گسترده ای از کاربردهای تبرید و تهویه مطبوع تبدیل می کند.

برای اطمینان از عملکرد و طول عمر بهینه، الزامات و رویه های نگهداری خاصی وجود دارد که باید برای سرسیلندر کمپرسور Dorin دنبال شود. در اینجا چند نکته کلیدی نگهداری وجود دارد:

بازرسی منظم: مهم است که سرسیلندر را به طور منظم برای علائم سایش و آسیب بررسی کنید. این می تواند شامل بررسی ترک، تاب برداشتن یا سایر علائم تغییر شکل باشد که می تواند بر کارایی آب بندی سرسیلندر تأثیر بگذارد. هر دریچه آسیب دیده باید فوراً تعویض شود.

تمیز کردن: سرسیلندر ممکن است به مرور زمان با خاک، زباله یا روغن مبرد مسدود شوند که می تواند بر عملکرد آنها تأثیر بگذارد. مهم است که سرسیلندر را به طور منظم تمیز کنید تا هرگونه تجمعی از بین برود. این کار را می توان با استفاده از محلول تمیز کننده یا با قرار دادن سرسیلندر در یک حلال انجام داد.

روغن کاری: برای اطمینان از عملکرد روان و جلوگیری از سایش سرسیلندر ها نیاز به روغن کاری دارند. استفاده از نوع صحیح روان کننده، همانطور که توسط سازنده کمپرسور مشخص شده است، و استفاده از آن طبق برنامه زمانی توصیه شده بسیار مهم است.

تنظیم فاصله سوپاپ: فاصله بین صفحه سوپاپ و سر سیلندر برای عملکرد صحیح سوپاپ بسیار مهم است. بررسی و تنظیم فاصله سوپاپ به طور منظم برای اطمینان از عملکرد مطلوب بسیار مهم است.

تعویض: اگر صفحه سوپاپ بیش از حد تعمیر یا آسیب دیده باشد باید با صفحه جدیدی تعویض شود.

به طور کلی، نگهداری مناسب از سرسیلندر کمپرسور Dorin برای اطمینان از عملکرد قابل اعتماد و کارآمد کمپرسور ضروری است. پیروی از این روش های نگهداری می تواند به افزایش عمر سرسیلندر و جلوگیری از خرابی و تعمیرات پرهزینه کمک کند.

برای آشنایی بیشتر با کمپرسور های دورین و مدل های مختلف آن به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه کمپرسور دورین مراجعه نمایید.

شفت کمپرسور Dorin

شفت یا میل لنگ در کمپرسور پیستونی DORIN برای انتقال حرکت از موتور به پیستون استفاده می‌شود. میل لنگ با ساختاری که دارد حرکت دورانی موتور را به حرکت رفت و برگشتی پیستونی ها تبدیل می نماید.

شفت کمپرسور دورینسیستم خنک‌کننده

سیستم خنک‌کننده در کمپرسور پیستونی DORIN برای خنک کردن قسمت‌های داخلی کمپرسور به کار می‌رود. این قسمت شامل رادیاتور، فن خنک‌کننده، لوله‌های خنک‌کننده و مهم تر از همه اویل پمپ می باشد. اویل پمپ روغن را برای روانکاری و خنک نمودن قسمت های مختلف کمپرسور به گردش در می آورد.

شیر برقی

کنترلر در کمپرسورهای پیستونی DORIN برای کنترل عملکرد کمپرسور به کار می‌رود. این قطعات کمپرسور دورین به صورت خودکار تنظیم فشار گاز، دمای خروجی و سرعت کمپرسور را انجام می‌دهد.

قیمت قطعات کمپرسور دورین

سیستم روغن‌کاری

سیستم روغن‌کاری در کمپرسورهای پیستونی DORIN برای حفظ لوبریکیشن و کاهش سایش و سایر خرابی‌های مکانیکی کمپرسور به کار می‌رود.

الکتروموتور

الکتروموتورهای کمپرسور دورین معمولاً از نوع موتورهای سه فاز asynchronous هستند که به طور خاص برای استفاده در کمپرسورهای تبرید طراحی شده اند. این موتورها برای کار با برق AC طراحی شده‌اند و معمولاً در توان های مختلفی ارائه می شوند.

یکی از مزایای کلیدی الکتروموتورهای کمپرسور دورین کارایی آنهاست. این موتورها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در سطوح راندمان بالا کار می‌کنند که می‌تواند به کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های عملیاتی کمک کند. علاوه بر این، این موتورها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بسیار قابل اعتماد و بادوام هستند که عمر طولانی و حداقل نیاز به نگهداری را دارند.

الکتروموتورهای کمپرسور دورین همچنین ممکن است دارای انواع مختلفی از حفاظت باشند، مانند حفاظت از اضافه بار حرارتی و کلیدهای محافظ موتور، که می تواند به جلوگیری از آسیب به موتور در صورت اضافه بار یا سایر شرایط خطا کمک کند. علاوه بر این، این موتورها ممکن است برای شرایط عملیاتی خاص، مانند محیط‌ های با دمای بالا یا مکان‌های خطرناک، طراحی شوند و ممکن است دارای پوشش‌ها یا مواد تخصصی برای مقاومت در برابر این شرایط باشند.

چندین مدل خاص از الکتروموتور کمپرسور دورین در بازار موجود است. در اینجا چند نمونه هستند:

سری دورین EM: این سری الکتروموتور برای استفاده با کمپرسورهای نیمه هرمتیک دورین طراحی شده است. این موتورها در طیفی از قدرت از 0.75 اسب بخار تا 30 اسب بخار موجود هستند و دارای طراحی با راندمان بالا برای صرفه جویی در انرژی هستند.

سری EB Dorin: الکتروموتورهای سری EB برای استفاده با کمپرسورهای درایو باز Dorin طراحی شده اند. این موتورها در طیف وسیع ظرفیت از 5 اسب بخار تا 50 اسب‌بخار موجود هستند، و دارای طراحی ناهموار و سنگین برای عملکرد قابل اعتماد در برنامه‌های کاربردی می‌باشند.

سری دورین EK: الکتروموتورهای سری EK برای استفاده با کمپرسورهای اسکرو دورین طراحی شده اند. این موتورها در طیف وسیعی از ظرفیت 7.5 اسب بخار تا 250 اسب بخار موجود هستند و دارای طراحی با راندمان بالا برای صرفه جویی در انرژی و طراحی تخصصی برای استفاده با کمپرسورهای اسکرو هستند.

سری Dorin EX: الکتروموتورهای سری EX برای استفاده با کمپرسورهای Dorin CO2 طراحی شده اند. این موتورها در طیف وسیعی از قدرت 1.5 اسب بخار تا 15 اسب بخار موجود هستند و دارای طراحی خاصی برای استفاده با مبردهای CO2 هستند.

این تنها چند نمونه از مدل های خاص الکتروموتور کمپرسور دورین موجود در بازار است. مهم است که موتور مناسب را برای کاربرد کمپرسور خاص خود انتخاب کنید تا از عملکرد و کارایی مطلوب اطمینان حاصل کنید.

فروش قطعات کمپرسور دورین

فروش قطعات کمپرسور دورین در مراکز معتبر و نمایندگی های کمپانی دورین در ایران انجام می شوند. هرچند که این نمایندگی ها به دلیل برخی مشکلات رسمی نمی باشند اما قطعات اصلی در این مراکز ارائه می شود. ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای خرید قطعات کمپرسور دورین تنها به مراکز معتبر که سابقه طولانی در فروش تجهیزات برودتی دارند مراجعه نمایید.

تجهیزات کمپرسور دورین

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع قطعات کمپرسور دورین و قطعات کمپرسور بیتزر آلمان می باشد و شما می توانید با خیالی راحت این تجهیزات را از ما خریداری نمایید.

قیمت قطعات کمپرسور دورین

قیمت قطعات کمپرسور دورین بر اساس مدل و نوع آن متفاوت می باشد. شما می توانید برای خرید قطعات کمپرسور دورین مورد نظر خود با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید و قطعات کمپرسور دورین خود را با اطمینان کامل خریداری نمایید.

محتوا
نوشته های تازه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
قطعات کمپرسور دورین افغانستان تاجیکستان عراق مشهد تهران شیراز رشت اصفهان کیش قشم چابهار بندر عباس اهواز جیرفت دزفول زاهدان کرمان
لیست شهر
سبد خرید