قیمت مینی چیلر 5 تن

قیمت مینی چیلر 5 تن

قیمت مینی چیلر 5 تن بر اساس معیار های مختلفی مشخص می شود که در اینجا قصد داریم شما را با این دستگاه آشنا نماییم و عوامل تاثیر گذار در قیمت آن را معرفی نماییم و در نهایت قیمت مینی چیلر 5 تن را تضمین بهترین قیمت به شما اعلام نماییم.

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع مینی چیلر می باشد و برای شما مشاوره تخصصی رایگان جهت انتخاب و آشنایی با انواع مینی چیلر فراهم آورده است شما می توانید برای استعلام بهترین قیمت مینی چیلر 5 تن و دریافت مشاوره تخصصی رایگان با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتکوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

مینی چیلر 5 تن چیست ؟

مینی چیلر 5 تن تولید آب خنک می نماید که از این آب می توان در دستگاه های تهویه مطبوع ساختمان ها مانند هوا ساز یا فن کویل جهت کاهش دمای هوای محیط استفاده نمود. کاربرد دیگر مینی چیلر 5 تن در صنایع می باشد که از آب خنک تولید شده توسط مینی چیلر جهت کاهش دمای دستگاه های صنعتی مانند دستگاه CNC و یا دستگاه های پزشکی مانند دستگاه MRI استفاده نمود.

قیمت مینی چیلر 5 تن

جهت کسب اطلاعات دقیق در زمینه چیلرهای تراکمی به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه محصول چیلر تراکمی مراجعه نمایید.

انواع مینی چیلر 5 تن

مینی چیلر 5 تن که در دسته چیلرهای تراکمی قرار می گیرد در دو مدل مختلف طراحی و تولید می شود که در ادامه هر کدام را توضیح می دهیم.

قیمت مینی چیلر 5 تن هوا خنک

مینی چیلر 5 تن معمولا به صورت هوا خنک طراحی و تولید می شود در این نوع چیلر از کندانسور هوایی استفاده می شود که با استفاده از هوای محیط عملیات خنک سازی گاز مبرد را انجام می دهد و این نوع چیلر استهلاک پایینی دارد به همین دلیل دردسر کمتری برای مصرف کنندگان ایجاد می کند و هزینه تعمیر و نگهداری پایینی دارد به همین دلیل بسیار محبوب می باشد.

قیمت مینی چیلر 5 تن آب خنک

مینی چیلر 5 تن آبی یا همان آب خنک مجهز به یک کندانسور آبی می باشد که این نوع کندانسور ها در مقایسه با کندانسور های هوا خنک راندمان بالاتری دارند که در نتیجه مصرف انرژی آن کمتری می باشد ولی برای خنک نمودن گاز مبرد نیاز به یک منبع ابی دارند که می تواند توسط برج خنک کننده یا منابع آزاد آبی تامین شود.

در چیلرهای آبی به دلیل جریان دائمی آب در قسمت کندانسور استهلاک و رسوب گذار اتفاق می افتد که نیاز به سرویس و شستشو دائمی دارد تا راندمان کندانسور و چیلر کاهش نیابد به همین دلیل هزینه های تعمیر و نگهداری چیلر آبی بیشتر از چیلر هوا خنک می باشد.

قیمت مینی چیلر 5 تن

شما می توانید برای خرید انواع چیلر و کسب اطلاعات جامع تر به صفحه خرید چیلر مراجعه نمایید.

عوامل تاثیرگذار در قیمت مینی چیلر 5 تن

قیمت مینی چیلر 5 تن به عوامل محتلفی بستگی دارد که در ادامه با بررسی دقیق برخی از قطعات استفاده شده در ساخت مینی چیلر 5 تن تفاوت قیمتی این محصول را مشخص می نماییم.

قیمت مینی چیلر 5 تن : کمپرسور

برند و مدل کمپرسور مینی چیلر 5 تن تاثیر بسیزایی در قیمت چیلر دارد کمپرسور که نقش موتور چیلر را دارد در مدل های مختلف توسط کمپانی های متعددی طراحی و تولید می شود. در ساخت مینی چیلر 5 تن معمولا از کمپرسور اسکرال استفاده می شود اما امکان استفاده از کمپرسور های دیگر نیز وجود دارد.

از برترین برندهای ارائه دهنده کمپرسور می توان به شرکت های بیتزر، کوپلند و دانفوس اشاره نمود که کیفیت و تکنولوژی ساخت کمپرسورهای این کمپانی ها بسیار بالا می باشد.

قیمت مینی چیلر 5 تنچیلر ها در ابعاد و ظرفیت های متنوعی طراحی و تولید می شوند و به عنوان مثال می توانید برای آشنایی با چیلرهای بزرگ به صفحه قیمت چیلر 120 تن مراجعه نمایید.

قیمت مینی چیلر 5 تن : کندانسور

همانطور که در بالاتر اشاره نمودیم در ساخت مینی چیلر 5 تن می توان از دو مدل کندانسور هوایی یا آبی استفاده نمود که بر اساس نوع چیلر متفاوت می باشد.

طراحی کویل کندانسور هوایی و آلیاژ های استفاده شده در تاثیر بسزایی در راندمان و قیمت مینی چیلر 5 تن دارد با بهره گیری از جدید ترین متودهای ساخت کویل کندانسور و استفاده از آلیاژ مناسب می توان مصرف انرژی چیلر را کاهش داد.

کندانسور های آبی در دو مدل پوسته و لوله و صفحه ای تولید می شوند که کندانسور صفحه ای راندمان بالاتری دارند.

یکی از برترین برندهای تولید کننده کندانسور بروتی نیک نوری می باشد که با بهره گیری از دانش مهندسین اروپایی و استفاده از مناسب ترین آلیاژ ها کندانسور های با کیفیتی تولید می نماید.

قیمت مینی چیلر 5 تن : اواپراتور

در ساخت مینی چیلرها از اواپراتور آبی استفاده می شود که معمولا از اواپراتور آبی صفحه ای استفاده می شود این نوع اواپراتور باید کیفیت ساخت بالایی داشته باشد و یکی از بهترین کمپانی های تولید کننده اواپراتور صفحه ای برند دانفوس می باشد که در خرید مینی چیلر 5 تن باید به این قطعه توجه نمایید.

در قسمت اواپراتور عملیات جذب حرارت از آب انجام می شود و در این قسمت مایع مبرد با دریافت گرمای نهان تبخیر خود از آب تبخیر می شود و سبب خنک شدن آب که در مجاورت مبرد قرار دارد می شود.

قیمت مینی چیلر 5 تن : تجهیزات

برند و تعداد تجهیزات مانند شیرآلات و کنترل جات استفاده شده در ساخت چیلر تاثیر بسزایی در نگهداری و قیمت مینی چیلر 5 تن دارد این تجهیزات توسط برندهای مختلفی در جهان تولید می شوند که قیمت چند برند معروف مانند دانفوس و کستل نسبت به دیگر برند ها بسیار تفاوت دارد و همچنین برخی از تولید کنندگان از تعداد قطعات کمتری در ساخت چیلر استفاده می نمایند تا قیمت تمام شده دستگاه را کاهش دهند که سبب افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری چیلر می شود.

قیمت مینی چیلر 5 تن

تجهیزات مورد استفاده در ساخت مینی چیلر 5 تن شامل اویل سپراتور، اکسپنشن ولو، فیلتر درایر، سایت گلس، ترموستات، بال ولو و چندین قطعه دیگر می باشد.

قیمت مینی چیلر 5 تن

قیمت مینی چیلر 5 تن بر اساس تجهیزات و قطعاتی که در بالا برای شما توضیح دادیم مشخص می شود و صنایع برودتی نوری با استفاده از بهترین قطعات و تجهیزات در ساخت مینی چیلر 5 تن محصولی با کیفیت را به شما ارائه می دهد و همچنین قیمت مینی چیلر 5 تن را با تضمین بهترین قیمت و کیفیت به مشتریان خود عرضه می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چیلرها به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه محصول چیلر مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

دسته بندی مطالب …

برودتی نوری

برودتی نوری

صنایع برودتی نوری فعال در زمینه صنعت برودت توانسته است برای مجموعه های بزرگ خدمات ارزنده ای ارائه دهد و شما می توانید برای ساخت سردخانه، چیلر، تونل انجماد، آیس بانک و همچنین تهیه تجهیزات برودتی مانند کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و ریز اقلام مورد نیاز در صنعت برودت از ما یاری بخواهید .

آیکون های اجتماعی