قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر

قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر

قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر بر اساس نوع و ظرفیت آن متفاوت می باشد و همچنین باید برای انتخاب این محصول محاسبات دقیقی را با استفاده از نرم افزار مخصوص بیتزر انجام دهید تا بتوانید کمپرسور متناسب با نیاز خود تهیه نمایید.

در اینجا شما را با این محصول آشنا می نماییم  و همچنین مدل های مختلف آن را بررسی می نماییم و عوامل تاثیر گذار در قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر را به شما معرفی می نماییم.

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع کمپرسور سردخانه بیتزر می باشد و شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و استعلام بهترین قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتکوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

کمپرسور سردخانه بیتزر

کمپرسور سردخانه بیتزر

کمپانی کمپرسور سردخانه بیتزر در آلمان می باشد و کیفیت ساخت این محصول بسیار بالای می باشد محصولات این کمپانی با استفاده از آلیاژهای مخصوص که طول عمر و مقاومت بالایی دارند طراحی و تولید می شوند و همچنین کمپرسور های کمپانی بیتزر تکنولوژی ساخت بسیار بالایی دارند که حاصل تلاش مهندسین و صنعتگران این کمپانی می باشد.

قیمت انواع کمپرسور سردخانه بیتزر

قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر همانطور که در بالا اشاره نمودیم به نوع کمپرسور و ظرفیت آن بستگی دارد که ادامه قصد داریم مدل های مختلف کمپرسور سردخانه بیتزر را به شما معرفی نماییم.

قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر سیلندر پیستونی

کمپرسور سیلندر پیستونی سردخانه یکی از رایج ترین مدل های مورد استفاده در ساخت سردخانه می باشد این نوع کمپرسور به صورت سمی هرمتیک طراحی می شود و به همین دلیل تعمیر و تعویض قطعات آن آسان می باشد. این نوع کمپرسور سردخانه خود نیز در مدل ها و ظرفیت های متفاوتی طراحی و تولید می شود و نمی توان به صورت دقیق قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر پیستونی را با دو مدل دیگر مقایسه نمود و باید بر اساس مدل و ظرفیت این کار انجام شود.

کمپرسور سردخانه بیتزر عملیات فشرده سازی گاز مبرد را با استفاده از حرکت رفت برگشتی پیستون ها درون سیلندر انجام می دهد و مدل های مختلف این موتور به همین شیوه عملیات فشرده سازی را انجام می دهند ولی مدل های دیگری که در ادامه آنها را معرفی می نماییم شیوه فشرده سازی متفاوتی دارند.

کمپرسور سیلندر پیستونی بیتزر با استفاده از آلیاژهای جدید و مدرنی طراحی شده است و پیستون ها، سرسیلندر، میل سوپاپ و دیگر قطعات استفاده شده در ساخت آن از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

کمپرسور سردخانه

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این نوع کمپرسور ها به صفحه محصول کمپرسور پیستونی بیتزر مراجعه نمایید.

قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر اسکرو

قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر اسکرو معمولا نسبت به مدل های پیستونی گران تر می باشد به این دلیل که کمپرسور اسکرو بیتزر به شیوه مدرن تری عملیات فشرده سازی را انجام می دهد و همچنین دارای مزایایی چون استهلاک پایین، راندمان بالا، کنترل بهتر ظرفیت، صدای عملکرد پایین و غیره می باشد.

کمپرسور سردخانه اسکرو بیتزر به دو صورت هرمتیک و سمی هرمتیک طراحی می شود که معمولا هر دو مدل آن قابل تعمیر می باشد ولی مدل سمی هرمتیک آن قابلیت تعمیر آسان دارد.

این نوع کمپرسور در ظرفیت های مختلفی طراحی و تولید می شود و می توان از آن در ساخت تمامی سردخانه ها استفاده نمود.

نحوه فشرده سازی گاز مبرد در کمپرسور های اسکرو به این صورت می باشد که گاز مبرد به میان دو محور مارپیچ هدایت می شود و این دو محور دارای طراحی خاصی می باشند که بر اثر چرخش این دو محور به درون یکدیگر عملیات فشرده سازی گاز مبرد انجام می شود.

قطعات کمپرسور سردخانه

قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر اسکرال

کمپرسور های اسکرال کارایی بسیار کمی در ساخت سردخانه دارند و معمولا از این کمپرسور در ساخت سردخانه های کوچک استفاده می نمایند. قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر اسکرال معمولا در مقایسه با دیگر مدل ها ارزان تر می باشد. این کمپرسور طراحی هرمتیک و فشرده ای دارد و معمولا قابل تعمیر نمی باشد.

کمپرسور های اسکرال دارای ویژگی هایی چون راندمان بالا، صدای عملکرد پایین، طول عمر بالا و استهلاک پایین به دلیل کمتر بودن قطعات متحرک می باشد.

کمپرسور اسکرال بیتزر برای فشرده سازی گاز مبرد از یک محور مارپیچ متحرک و یک محور مارپیچ ثابت استفاده می نماید و گاز مبرد میان این دو محور قرار میگیرد و با گردش محور متحرک فشرده سازی گاز مبرد انجام می شود.

قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر دو مرحله ای

کمپرسور بیتزر دو مرحله ای عملیات فشرده سازی را دو مرتبه انجام می دهد و از این نوع کمپرسور معمولا در ساخت سردخانه های زیر صفر و یا تونل های انجماد استفاده می نمایند. قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر دو مرحله ای نسبت به دیگر مدل ها بیشتر می باشد و دلیل آن هم طراحی متفاوت و تجهیزات بیشتری که در ساخت آن استفاده شده می باشد به همین قیمت آن در ظرفیت یکسان نسبت به دیگر مدل ها بیشتر می باشد.

کمپرسور دو مرحله ای بیتزر در دسته کمپرسور های پیستونی قرار می گیرد و گاز مبرد پس از یک مرحله فشرده سازی به سیلندر دیگری منتقل می شود و مجدد فشرده می شود.

قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر باز

کمپرسور باز بیتزر به دو صورت پیستونی و اسکرال طراحی و تولید می شود قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر باز نسبت به دیگر مدل ها کمتر می باشد و دلیل آن هم نداشتن موتور الکتریکی داخلی می باشد این نوع کمپرسور دارای کاربردهای متعددی می باشد و از آن می توان در ساخت سردخانه های آمونیاکی نیز استفاده نمود.

کمپرسور باز بیتزر با استفاده از شفت یا تسمه به یک موتور الکتریکی متصل می شود و قطعات متحرک آن با استفاده از این الکترو موتور خارجی به گردش در می آید.

کمپرسور سردخانه باز بیتزر امکان قابلیت تعمیر و نگهداری راحتی دارد به این دلیل که ساختار ساده تری دارد و الکتروموتور آن به صورت خارجی می باشد.

کمپرسور سردخانه بیتزر باز

قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر

قیمت کمپرسور سردخانه بیتزر همانطور که متوجه شدین بر اساس ظرفیت و نوع کمپرسور متفاوت می باشد و شما باید قبل از خرید کمپرسور سردخانه بیتزر ابتدا بررسی و محاسبات دقیقی برای انتخاب این محصول انجام دهید که می توانید برای این کار از مشاوره تخصصی رایگان صنایع برودتی نوری بهره ببرید و پس از انتخاب کمپرسور سردخانه بیتزر مناسب برای استعلام بهترین قیمت با تضمین اصالت برند با ما در ارتباط باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کمپرسور های بیتزر به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه محصول کمپرسور بیتزر مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
دسته بندی مطالب …
برودتی نوری
برودتی نوری

صنایع برودتی نوری فعال در زمینه صنعت برودت توانسته است برای مجموعه های بزرگ خدمات ارزنده ای ارائه دهد و شما می توانید برای ساخت سردخانه، چیلر، تونل انجماد، آیس بانک و همچنین تهیه تجهیزات برودتی مانند کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و ریز اقلام مورد نیاز در صنعت برودت از ما یاری بخواهید .

آیکون های اجتماعی