قیمت لرزه گیر کمپرسور در مدل های مختلف

لرزه گیر کمپرسور

لرزه گیر کمپرسور یکی از قطعات بسیار تاثیر گذار در طول عمر سیستم تبریدی می باشد این قطعه از بروز خسارت و مشکلات فراوانی جلوگیری می نماید که در ادامه توضیحات کاملی را در این زمینه به شما ارائه می نماییم.

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع لرزه گیر کمپرسور می باشد و شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان برای خرید لرزه گیر و استعلام بهترین قیمت لرزه گیر کمپرسور با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتکوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

لرزه گیر کمپرسور سیستم تبرید

لرزه گیر کمپرسور وسیله ای می باشد که از انتقال لرزش کمپرسور به خط لوله جلوگیری می نماید این دستگاه ساختار فنری مانندی دارد و در قسمت خروجی و ورودی کمپرسور بر روی خط لوله نصب می شود. این قطعه لرزش های کمپرسور را جذب می نماید و از بروز مشکلاتی چون ایجاد سوراخ در خط لوله، شکستن لوله ها و بروز نشتی جلوگیری می نماید.

لرزه گیر ها بر اساس فشاری که به آنها وارد می شود در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود و باید در هنگام انتخاب این قطعه علاوه بر سایز و آلیاژ به فشار درون خط لوله که توسط کمپرسور ایجاد می شود دقت نمایید.

لرزه گیر کمپرسور در سیکل های تبرید تراکمی نصب می شود و دارای مدل های مختلفی می باشد که در ادامه توضیحات کاملی در این زمینه ارائه می دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سیستم های تبرید به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه ساخت سردخانه مراجعه نمایید.

کاربرد لرزه گیر کمپرسور

لرزه گیر کمپرسور در قسمت مکش و دهش کمپرسور نصب می شود تا از انتقال لرزش کمپرسور به خط لوله جلوگیری نماید. کمپرسور ها دارای قطعات متحرکی می باشند که با سرعت بالا و تحت فشار زیادی عمل می نمایند. به همین دلیل کمپرسور دچار لرزش می شود که البته میزان لرزش در کمپرسور های مختلف متفاوت می باشد به عنوان مثال کمپرسور های اسکرو و اسکرال لرزش کمتری نسبت به مدل پیستونی دارد.

لرزه گیر چیست؟

انواع لرزه گیر کمپرسور

  • لرزه گیر استیل
  • لرزه گیر مسی
  • لرزه گیر برنجی

لرزه گیر استیل

لرزه گیر استیل علاوه بر قسمت فنری دارای لوله استنلس استیل می باشد و معمولا از این نوع لرزه گیر در سیکل تبرید تراکمی آمونیاکی استفاده می شود به این دلیل که آمونیاک با فلزهای رنگی مانند مس و برنج واکنش نشان می دهد و آنها را در خود حل می نماید. لرزه گیر استیل مقاومت و کیفیت بالایی دارد و می توان از آن در کنار کمپرسور های مختلفی استفاده نمود.

لرزه گیر مسی

لرزه گیر مسی دارای لوله از جنس مس می باشد که از آن در خط لوله های مسی استفاده می شود این نوع لرزه گیر در ضخامت و اندازه های مختلفی طراحی و تولید می شود تا تمامی نیاز های صنعت تبرید را برآورده نماید. بافت الیافی و تیوب این نوع لرزه گیر ها از جنس مس نمی باشد و معمولا از آلیاژ متفاوتی مانند استنلس استیل استفاده می شود.

لرزه گیر کمپرسور دانفوس

کمپانی دانفوس یکی از بزرگترین شرکت های تولید تجهیزات صنعت برودت می باشد که تولیدات مهم این شرکت شامل کمپرسور و شیرآلات خط لوله سیکل تبرید می باشد. محصولات این کمپانی کیفیت ساخت و تکنولوژی بالایی دارد به همین دلیل عملکرد بسیار خوبی در سیکل تبرید دارد و می توان از لرزه گیر کمپرسور دانفوس جهت افزایش ایمنی سیکل تبرید استفاده نمود.

لرزه گیر کمپرسور دانفوس در مدل های مختلفی از جنس مس و استیل تولید می شود و برای اتصال به لوله با سایز های مختلف لرزه گیر مناسبی طراحی نموده است.

مشخصات لرزه گیر پکلس

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کمپرسور های دانفوس به شما پیشنهاد میکنیم که به صفحه محصول کمپرسور دانفوس مراجعه نمایید.

لرزه گیر کمپرسور پکلس (PACKLESS)

پکلس یک برند آمریکایی می باشد و همانند کمپانی دانفوس محصولات با کیفیت بالایی تولید می نماید. لرزه گیر های پکلس در مدل های مختلفی از آلیاژ های مس، استیل و برنج تولید می شوند و برای سایز های مختلف لوله محصول مناسبی ارائه نموده است.

نصب لرزه گیر کمپرسور

لرزه گیر ها باید به صورت مستقیم و عمود بر محور ارتعاشات نصب شود و باید نزدیک به کمپرسور در نزدیکی ورودی و خروجی نصب شود.

برای مهار کردن آلرزه گیر می توان از یک بست نگهدارنده در قسمت انتهایی آن استفاده نمود.

در هنگام اتصال لرزه گیر به خط لوله باید دقت نمایید که شعله با قسمت الیافی تماسی نداشته باشد چون این قسمت بسیار حساس می باشد و در صورت برخورد شعله با آن سریعا آسیب می بیند.

قیمت لرزه گیر کمپرسور

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کمپرسور های برودتی می توانید به صفحه محصول کمپرسور برودتی مراجعه نمایید و با مدل های مختلف آن آشنا شوید.

قیمت لرزه گیر کمپرسور

همانطور که در بالا اشاره نمودیم این قطعه توسط برندهای مختلفی تولید می شود و همچنین دارای اندازه های مختلف با آلیاژهای متفاوتی می باشد که برای عملکرد صحیح تحت فشارهای مختلفی طراحی و تولید می شود.

برای استعلام قیمت آن ابتدا باید قطعه مورد نظر خود را مشخص نمایید که برای این منظور به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا از مشاوره تخصصی رایگان کارشناسان ما برای انتخاب صحیح لرزه گیر استفاده نمایید و سپس بهترین قیمت لرزه گیر کمپرسور را از کارشناسان ما استعلام نمایید.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
دسته بندی مطالب …
برودتی نوری
برودتی نوری

صنایع برودتی نوری فعال در زمینه صنعت برودت توانسته است برای مجموعه های بزرگ خدمات ارزنده ای ارائه دهد و شما می توانید برای ساخت سردخانه، چیلر، تونل انجماد، آیس بانک و همچنین تهیه تجهیزات برودتی مانند کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و ریز اقلام مورد نیاز در صنعت برودت از ما یاری بخواهید .

آیکون های اجتماعی