نصب سردخانه

نصب سردخانه

یکی از اصلی ترین خدمات صنایع برودتی نوری نصب سردخانه های مختلف در سراسر کشور و خارج از کشور می باشد این مجموعه با تکیه بر دانش فنی و تیم تحقیق و توسعه خود توانسته است انواع سردخانه ها در شرایط آب و هوایی مختلف را دقیقا طبق درخواست مشتری طراحی نماید.

جهت استعلام اجرت نصب سردخانه و قیمت تجهیزات سردخانه می توانید با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتگوی آنلاین با ما در ارتباط باشید.

ساخت و نصب سردخانه

برای ساخت سردخانه ابتدا لازم است که بدانید دقیقا چه نوع سردخانه ای لازم دارید. ما اطلاعات سردخانه های مختلف مثل سردخانه بالای صفر ، سردخانه زیر صفر ، سردخانه میوه ، سردخانه آمونیاکی یا فریونی را در سایت قرارداده ایم تا شما کاملا با این موارد آشنا شوید.

هر کدام از این سردخانه دارای کاربردهای مختلفی می باشد و همچنین نحوه نصب سردخانه با توجه به مدل آن فرق می کند.

در نصب سردخانه ها انجام محاسبات به صورت دقیق بسیار مهم می باشد و انجام این محاسبات باید توسط یک کارشناس متخصص انجام شود تا مجموعه شما به صورت کاملا بهینه و بی عیب و نقص طراحی شود.

نصب سردخانه

آموزش نصب سردخانه

جهت یادگیری و دریافت آموزش نصب سردخانه می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید یا از طریق فرم درخواست همکاری مشخصات خود را به صورت کامل برای ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرم.

برای نصب سردخانه باید مهارت های مختلفی را داشته باشید و بهتر است که دارای مدرک کارشناسی مکانیک یا مدرک در زمینه های فنی داشته باشید.

نصب سردخانه

در اینجا به نصب چند نوع سردخانه اشاره میکنیم.

نصب سردخانه صنعتی

در نصب سردخانه صنعتی نیاز به یک تیم حرفه می باشد که از انجام محاسبات دقیق تا انتخاب مناسب تجهیزات و ساخت سازه را بر عهده بگیرند و یک مجموعه کامل به شما تحویل دهند.

در ساخت این سردخانه تیم باید دارای تجربه کاری بالایی باشد تا از تمام جزئیات کار که احتمالا شما در آینده و بعد از راه اندازی سردخانه متوجه آن خواهید شد مطلع باشند و هنگام پیاده سازی آنها را رعایت نمایند.

سردخانه های صنعتی به دلیل بزرگ بودن نیاز به سرمایه بیشتری برای ساخت آن وجود دارد و در صورتی که انجام این پروژه بدون برنامه ریزی دقیق و دانش کافی انجام شود خسارت زیادی به مالک وارد می شود پس در انتخاب تیم بسیار دقت نمایید.

نصب سردخانه

نصب سردخانه میوه

سردخانه میوه به طور معمول به صورت بالا صفر طراحی می شود و بر اساس محصولی که قرار است در آن نگهداری شود طراحی می شود.

در سردخانه های میوه بزرگ که قرار است طیف گسترده از محصولات در آن نگهداری شود مجموعه را به صورت چند بخشی می سازند و شامل چندین سالن محتلف می شود که می توان دما و رطوبت هر کدام را به صورت مجزا مدیریت نمود.

در ساخت تمامی سردخانه ها به دلیل اهمیت بالا دمای این مجموعه باید از تجهیزات پشتیبان مختلفی در ساخت این مجموعه استفاده شود تا در صورت بروز هرگونه مشکلی یا نیاز به تعمیر بخشی از سیستم با استفاده از این تجهیزات جانبی بتوان دمای مجموعه را ثابت نگه داشت.

ما برای شما مشاوره تخصصی رایگان در نظر گرفته ایم و شما می توانید از طریق تمامی راه های ارتباطی که در سایت درج شده است با ما در ارتباط باشید.

در صورتی که تمایل دارید مشاوران ما با شما تماس بگیرند می توانید فرم درخواست مشاوره رایگان  را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

دسته بندی مطالب …

برودتی نوری

برودتی نوری

صنایع برودتی نوری فعال در زمینه صنعت برودت توانسته است برای مجموعه های بزرگ خدمات ارزنده ای ارائه دهد و شما می توانید برای ساخت سردخانه، چیلر، تونل انجماد، آیس بانک و همچنین تهیه تجهیزات برودتی مانند کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و ریز اقلام مورد نیاز در صنعت برودت از ما یاری بخواهید .

آیکون های اجتماعی