فروش آنلاین : 09127444461
051-36654030

هزینه ساخت سردخانه 50 تنی

هزینه ساخت سردخانه 50 تنی

در محاسبه هزینه ساخت سردخانه 50 تنی عوامل مختلفی هستند که تاثیر گذار می باشد و بخش های سفارشی و اختصاصی مورد نیاز شما روی هزینه احداث سردخانه 50 تنی تاثیر گذار می باشد.

در مرحله اول ما قیمت سردخانه 50 تنی را برای دو مدل مختلف بالا صفر و زیر صفر دسته بندی می کنیم چون هزینه ساخت سردخانه 50 تنی بالای صفر با هزینه ساخت سردخانه 50 تنی زیر صفر متفاوت می باشد.

برای درک بهتر یک نمونه برآورد هزینه ساخت سردخانه 50 تنی میوه را محاسبه کرده ایم.

صنایع برودتی نوری ساخت انواع سردخانه 50 تنی را به صورت تخصصی برای شما انجام می دهد و شما می توانید برای محاسبه هزینه ساخت سردخانه 50 تنی خود با تضمین بهترین قیمت و دریافت مشاوره تخصصی رایگان با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتگوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

هزینه ساخت سردخانه 50 تنی بالای صفر

در اینجا ما هزینه ساخت سردخانه 50 تنی بالای صفر در ابعاد 7 در 8.5 متری با ارتفاع 3 متر را محاسبه میکنیم و شرایط آب و هوایی منطقه را معتدل در نظر میگیریم.

هزینه ساخت سردخانه 50 تنی بالای صفر

تجهیزات مورد استفاده در ساخت سردخانه تاثیر بسزایی قیمت نهایی سردخانه دارد که شما می توانید برای آشنایی کامل با این قطعات به صفحه تجهیزات سردخانه صنعتی مراجعه نمایید.

کمپرسور

کمپرسور مورد استفاده در ساخت سردخانه 50 تنی 7.5 اسب می باشد که در پروژه های انجام شده توسط صنایع برودتی نوری از کمپرسور های آلمانی و ایتالیایی مانند بیتزر و دورین استفاده می شود و قیمت تقریبی این کمپرسور ها 57.376.000 تومان ( 57 میلیون و 376 هزار تومان ) می باشد.

کندانسور

در ساخت این سردخانه از کندانسور فریونی با ظرفیت 32 کیلو وات استفاده می شود که به صورت سفارشی برای مجموعه شما طراحی و ساخته می شود و قیمت تقریبی آن 23.400.000 تومان ( 23 میلیون و 400 هزار تومان ) می باشد که به هزینه ساخت سردخانه 50 تنی شما اضافه می شود.

اواپراتور 

اواپراتور مورد استفاده در این سردخانه فریونی و مجهز به 2 فن 45 سانتی می باشد که متناسب با مجموعه شما طراحی و تولید می شود و قیمت تقریبی آن 39.000.000 تومان ( 39 میلیون تومان ) می باشد.

مدار تبرید

برای ساخت سردخانه نیاز به تجهیزاتی مانند گیج فشار، شیرآلات، فیلترجات، لرزه گیر، رابط های شلنگی، کنترلرها، مایع شکن، اویل سپراتور و غیره مناسب برای سیستم 7.5 اسب می باشد.

برندهای این تجهیزات در قیمت سردخانه 50 تنی تاثیر گذار هستن و ما از برترین برندهای آلمانی و ایتالیایی مانند کستل و دانفوس استفاده میکنیم و هزینه تقریبی این تجهیزات 17.250.000 تومان ( 17 میلیون و 250 هزار تومان ) می باشد که به هزینه ساخت سردخانه 50 تنی شما اضافه می شود.

تابلو برق

تابلو برق استفاده شده در سردخانه 50 تنی بالای صفر 7.5 اسب متناسب با دیگر تجهیزات می باشد و از ورق 1.5 میلی متری با پوشش رنگ الکترواستاتیکی ساخته شده است و قیمت تقریبی آن 7.820.000 تومان ( 7 میلیون و 820 هزار تومان ) می باشد.

لوله و اتصالات

در ساخت سردخانه 50 تنی با توجه به موقعیت قرارگیری تجهیزات و لوازم ممکن است میزان لوله و اتصالات به کار رفته متفاوت باشد ولی در حالت کلی می تواند برآورد نمود که هزینه تقریبی برابر با 3.400.000 تومان ( 3 میلیون و 400 هزار تومان ) می باشد که به هزینه ساخت سردخانه 50 تنی شما اضافه می شود.

گاز و روغن

گاز و روغن استفاده شده در ساخت سردخانه با توجه نوع آن تقریبی 1.730.000 تومان ( 1 میلیون و 730 هزار تومان ) می باشد که از برترین برندهای موجود در بازار برای ساخت سردخانه استفاده میکنیم.

ساندویچ پانل

برای ساخت این سردخانه از ساندویچ پانل 10 سانت دو رو ورق با دانسیته فوم 40 کندسوز استفاده میکنیم و نیاز به 155.5 متر ساندویچ پانل داریم که هزینه آن تقریبا برابر با 93.300.000 تومان ( 93 میلیون و 300 هزار تومان ) می باشد.

در ساخت سردخانه درصورتی که از ساندویچ پانل با ضخامت کمتر و کیفیت پایین تر استفاده کنیم، در هزینه ساخت سردخانه 50 تنی تاثیر چندانی ندارد اما در بلند مدت باعث می شود که هزینه برق مصرفی شما افزایش یابد و ما همیشه از ساندویچ پانل با قطر مناسب و کیفیت بالا استفاده میکنیم تا بهینه ترین مجموعه را برای شما طراحی نماییم.

هزینه احداث سردخانه 50 تنی

تجهیزات نصب سازه

از تجهیزات مورد نیاز برای ساخت سازه سردخانه می توان به نبشی برای داخل سازه از جنس آلومینیوم رنگ شده و نبشی برای بیرون از جنس فولاد و تجهیزاتی مانند فوم و اسپری سیلیکون از برترین برندها مانند Akfix و Sista جهت درزگیری اشاره نمود که هزینه این تجهیزات تقریبا برابر با 5.444.000 تومان ( 5 میلیون و 444 هزار تومان ) می باشد که به هزینه ساخت سردخانه 50 تنی شما اضافه می شود.

هزینه ساخت سردخانه 50 تنی میوه

به طور مثال از سردخانه های بالای صفر، هزینه ساخت سردخانه میوه 50 تنی را بررسی می کنیم.

ابتدا باید بدانیم که سردخانه میوه 50 تنی یک سردخانه بالای صفر است و قبل ساخت سردخانه 50 تنی میوه باید به زمین احداث سردخانه توجه کنیم.

زمین احداث سردخانه 50 تنی میوه بهتر است نزدیک به باغات میوه  باشد تا هزینه های حمل و نقل کاهش پیدا کند.

بعد از خرید زمین مناسب ابعاد سردخانه در هزینه ساخت سردخانه میوه 50 تنی موثر است، هر چه سردخانه بزرگ تر باشد هزینه ساخت سردخانه میوه 50 تنی نیز بیشتر می شود.

بعد از خرید زمین و چک کردن ابعاد سردخانه صنعتی نوبت به طراحی سردخانه مثل طبقه بندی ها، چیدمان میوه و دسترسی ها و… می شود، بعد طراحی هزینه ساخت سردخانه میوه 50 تنی بهتر برآورد می شود زیرا متوجه می شویم که چه طبقاتی از چه جنسی با چه چیدمانی و درها و ورودی ها و نحوه دسترسی چگونه باید باشد و برای این ها چقدر باید هزینه کنیم.

عامل موثر بعدی بر هزینه ساخت سردخانه میوه 50 تنی سازه سردخانه است، اینکه از چه مصالحی استفاده کنیم و عایق کاری به چه صورت باشد در قیمت ساخت سردخانه 50 تنی موثر است.

و آخرین عامل موثر بر هزینه ساخت سردخانه میوه 50 تنی تجهیزات سردخانه است، قیمت تجهیزات اثر مستقیم روی برآورد هزینه ساخت سردخانه میوه 50 تنی دارد.

بعد موارد بالا می توانیم برآورد هزینه ساخت سردخانه میوه 50 تنی را انجام دهیم.

هزینه احداث سردخانه 50 تنی زیر صفر

برای محاسبه هزینه احداث یک سردخانه 50 تنی زیر صفر، نیاز به بررسی چندین عامل است که شامل موارد زیر می‌شود :

  1. مساحت سردخانه: برای سردخانه 50 تنی، مساحت مورد نیاز باید حدود 200 متر مربع باشد.
  2. مشخصات سازه: این شامل انواع دیوارهای داخلی و خارجی، پوشش، درب و پنجره‌ها، سیستم خنک کننده و سایر تجهیزات است. برای یک سردخانه زیر صفر نیاز به سیستم خنک کننده خاصی داریم که باید برای آن هزینه‌ای را در نظر بگیریم.
  3. مشخصات برق و تأسیسات: برای راه‌اندازی سردخانه نیاز به برق و تأسیسات دیگری مانند سیستم تهویه مطبوع، سیستم اعلام حریق و امنیتی و غیره داریم.
  4. نیروی انسانی: برای اجرای پروژه، نیاز به نیروی انسانی متخصص و ماهر داریم که باید هزینه آن‌ها را در نظر بگیریم.

هزینه ساخت سردخانه 50 تنی زیر صفر

عوامل تاثیر گذار در هزینه احداث سردخانه 50 تنی

هزینه احداث سردخانه 50 تنی به شدت تحت تأثیر عوامل مختلفی است که در ادامه به شرح آن‌ها می‌پردازیم:

نوع سازه و مشخصات فنی

نوع سازه و مشخصات فنی سردخانه از جمله عوامل مهم دیگری است که بر هزینه احداث آن تأثیر می‌گذارد. این شامل انواع دیوارهای داخلی و خارجی، پوشش، درب و پنجره‌ها، سیستم خنک کننده و سایر تجهیزات است.

شرایط محیطی

شرایط محیطی نیز می‌تواند به عنوان عاملی که در هزینه احداث سردخانه تأثیر می‌گذارد، مطرح شود. محل قرارگیری سردخانه و شرایط اقلیمی و هوایی آن، تأثیر زیادی در هزینه نهایی می‌تواند داشته باشد.

قیمت سردخانه 50 تنی

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات مربوط به احداث سردخانه نیز می‌تواند به عنوان یکی از عوامل مهم در هزینه آن محسوب شود.

برای احداث سردخانه، باید به قوانین و مقررات مربوط به ساخت و ساز، بهداشت و ایمنی و غیره پایبند باشیم که ممکن است هزینه بیشتری را به دنبال داشته باشد.

سطح تکنولوژی

سطح تکنولوژی مورد استفاده در سردخانه همچنین می‌تواند به عنوان عاملی که در هزینه آن تأثیر می‌گذارد، مطرح شود. سیستم‌های پیشرفته خنک کننده و تهویه مطبوع، می‌تواند هزینه بیشتری را به دنبال داشته باشد.

نوع سردخانه

هزینه احداث سردخانه 50 تنی بالای صفر با زیر صفر متفاوت می باشد و معمولا هزینه احداث سردخانه زیر صفر کمی بیشتر از سردخانه بالای صفر می باشد به این دلیل که نیاز به تجهیزات برودتی قوی تر و عایق های ضخیم تر برای ساخت سازه سردخانه دارد.

در کل، هزینه احداث سردخانه 50 تنی تحت تأثیر عوامل مختلفی است که باید به دقت بررسی شوند.

این عوامل شامل مساحت سردخانه، نوع سازه و مشخصات فنی، نیروی انسانی، قیمت مواد اولیه، شرایط محیطی، قوانین و مقررات، زمان احداث، سطح تکنولوژی و هزینه‌های پیش‌فرض می‌شوند.

محتوا
نوشته های تازه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
هزینه ساخت سردخانه 50 تنی افغانستان تاجیکستان عراق مشهد تهران شیراز رشت اصفهان کیش قشم چابهار بندر عباس اهواز جیرفت دزفول زاهدان کرمان
لیست شهر
سبد خرید