فروش آنلاین : 09127444461
051-36654030

پیمانکار ساخت سردخانه

پیمانکار ساخت سردخانه

پیمانکار ساخت سردخانه وظایف متعددی دارد و برای ساخت سردخانه باید مهارت های مختلفی را داشته باشد البته پیمانکار سردخانه تشکیل شده از یک تیم حرفه ای می باشد که هر کس در این تیم وظیفه و مهارت خاصی دارد.

پیمانکار ساخت سردخانه باید بتواند 0 تا 1000 پروژه احداث سردخانه را انجام دهد و نیازی نباشد مشتری با افراد متعددی برای احداث سردخانه خود در ارتباط باشد که صنایع برودتی نوری با استفاده از تیم حرفه و مجرب خود این کار را برای شما انجام می دهد و مراحل ساخت سردخانه از انجام محاسبات اولیه، برآورد هزینه، ساخت سازه و پیاده سازی کامل سیکل تبرید را برای شما انجام می دهد.

صنایع برودتی نوری بزرگترین پیمانکار ساخت سردخانه می باشد که می تواند صفر تا صد پروژه شما را پیاده سازی نماید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان و استعلام بهترین قیمت با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

پیمانکار ساخت سردخانه

احداث سردخانه دارای مراحلی می باشد که پیمانکار ساخت سردخانه باید با این موارد آشنایی کامل داشته باشد که در اینجا قصد داریم شما را با این موارد آشنا نماییم.

مراحل پیمانکار ساخت سردخانه

مراحل کاری پیمانکار ساخت سردخانه ممکن است بر اساس شرایط متغییر باشد و در اینجا یک روال کلی و عادی را برای شما شرح می دهیم تا با این مراحل آشنا شوید.

جمع آوری اطلاعات اولیه

اولین مرحله کاری پیمانکار سردخانه دریافت اطلاعات لازم و اصلی برای احداث سردخانه می باشد که این اطلاعات شامل ابعاد زمین، نوع سردخانه، دمای سردخانه، محصول مورد نگهداری در سردخانه، حجم مورد نیاز برای نگهداری، شرایط اقلیمی محل احداث سردخانه و غیره که بر اساس این اطلاعات اولیه می تواند محاسبات لازم را برای طراحی سردخانه انجام دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به شما پیشنهاد میکنیم که به صفحه نصب سردخانه مراجعه نمایید.

انجام محاسبات و انتخاب تجهیزات مناسب

پیمانکار ساخت سردخانه پس از دریافت اطلاعت اولیه نوع تجیهیزات مورد نیاز برای سردخانه را انتخاب می کند و سپس بر اساس نوع دستگاه ها و تجهیزات شروع به انجام محاسبات می نماید و تعداد کندانسورها، کمپرسور ها، اواپراتورها و دیگر تجهیزات را در ظرفیت مناسب انتخاب می نماید.

انجام این محاسبات بسیار حساس می باشد و برآورد دقیق و اصولی این تجهیزات باعث می شود که سردخانه شما در آینده با مشکلی مواجه نشود و عملکرد سردخانه بهینه باشد و هزینه های تعمیر و نگهداری سردخانه کاهش یابد.

در انتخاب تجهیزات یکسری نکات وجود دارد که باید پیمانکار ساخت سردخانه آنها را رعایت نماید و در اینجا به نحوه انتخاب چند قطعه اشاره میکنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سردخانه سازی به شما پیشنهاد می کنیم که به مقاله سردخانه سازی مراجعه نمایید.

انتخاب کندانسور سردخانه

همانطور که میدانید کندانسور ها به 3 دسته کلی آبی، هوایی و تبخیری دسته بندی می شوند که هر کدام از این کندانسور ها در شرایط آب هوایی مختلف دارای راندمان متفاوتی هستند به این صورت که کندانسورهای هوایی در محیط های گرم و خشک راندمان بسیار پایینی دارند و در محیط هایی با آب و هوای مرطوب و معتدل میزان راندمان بالاتری ارائه می دهند.

از سمت دیگر کندانسور های تبخیری در محیط های مرطوب راندمان کمتری دارند و در این مناطق باید از کندانسور هوایی استفاده نمایید.

از کندانسور های آبی در مکان هایی استفاده می شود که دسترسی به منابع آبی آزاد میسر می باشد و یا استفاده از کندانسور های هوایی بهینه نمی باشد.

پیمانکار ساخت سردخانه

در بیشتر سردخانه ها سعی می شود که از کندانسور هوایی استفاده شود به این دلیل که هزینه تعمیر و نگهداری کندانسور آبی زیاد می باشد و طول عمر کندانسور های هوایی بیشتر می باشد.

در مناطقی که آب و هوای گرم و مرطوب دارند می توان از کندانسور هوایی استفاده نمود اما این مناطق که معمولا نزدیک دریاها می باشند آب و هوای اسیدی دارند و باعث خرابی کویل کندانسور هوایی می شود به همین دلیل در این مناطق بهتر است که از کویل های گلدن فین استفاده نمایید.

جهت آشنایی با پیمانکار ساخت سردخانه در اصفهان به شما پیشنهاد می کنیم که از صفحه ساخت سردخانه در اصفهان بازدید نمایید.

انتخاب اواپراتور سردخانه

اواپراتور سردخانه را بر اساس دما و محصول مورد نظر برای نگهداری انتخاب می کنند اواپراتور های سردخانه با فاصله فین و پرتاب باد متفاوتی تولید می شوند.

با کاهش فاصله بین فین های اواپراتور ظرفیت دستگاه افزایش می یابند اما از اواپراتور با فاصله فین کم در سردخانه های زیر صفر امکان پذیر نمی باشد به این دلیل که رطوبت موجود در هوا بر روی این فین ها به یخ تبدیل می شود و اگر فاصله بین فین ها کم باشد مسیر عبور هوا مسدود می شود عملیات خنک سازی متوقف می شود البته می توان با افزایش تعداد دفعات دیفراست از مسدودی کویل جلوگیری نمود اما باعث هدر رفت انرژی می شود.

پیمانکار ساخت سردخانهاین فاصله فین در میزان رطوبت سردخانه هم تاثیر گذار می باشد به این صورت که در سردخانه های میوه بالای صفر که نیاز به رطوبت زیادی برای نگهداری میوه داریم باید از اواپراتور با فاصله فین مناسب استفاده نماییم تا حجم کمتری از رطوبت به یخ یا همان برفک تبدیل شود و رطوبت محیط حفظ شود. به عنوان مثال در ساخت سردخانه سیب از اواپراتور با فاصله فین زیاد و پرتاب باد پایین استفاده می نمایند.

نکته دیگری که در انتخاب اواپراتور باید مد نظر قرار دهیم میزان پرتاب باد فن ها می باشد برخی از محصولات که در سردخانه نگهداری می شوند نباید مورد وزش زیاد باد قرار بگیرند و از سمت دیگر باد اواپراتور ها باید در سراسر سردخانه در گردش باشد تا دمای محیط یکسان باشد و برای رفع این مشکل باید تعداد اواپراتورها در سراسر سردخانه را افزایش دهیم.

انتخاب اواپراتور مناسب در ساخت سردخانه میوه تاثیر بسزایی در کیفیت محصولات مورد نگهداری دارد و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و اطلاع از هزینه ساخت آن به صفحه قیمت سردخانه میوه مراجعه نمایید.

طراحی نقشه سردخانه

پس از مشخص شدن تجهیزات برودتی سردخانه و دیگر اطلاعات اولیه که پیمانکار ساخت سردخانه بدست آورد شروع به طراحی و کشیدن نقشه سردخانه می نماید و ابعاد سوله، سالن ها، جانمایی تجهیزات و خط لوله را در نقشه مشخص می نماید تا بهینه ترین حالت ممکن را پیاده سازی نماید.

برآورد ساندویچ پانل های سازه

میزان ساندویچ پانل مورد نیاز پس از کشیدن نقشه با ابعاد و اندازه های سازه و سالن ها مشخص می شود و پیمانکار ساخت سردخانه بر اساس این ابعاد به تولید ساندویچ پانل در ابعاد و تعداد مورد نیاز می پردازد تا برای ساخت سازه سردخانه آماده شود.

ساخت سازه سردخانه

سازه سردخانه که شامل سوله و سالن های سردخانه می باشد با اسکلت بندی آن شروع می شود و سپس به نصب ساندوچ پانل سازه و سالن ها می پردازیم در ساخت محیط سردخانه پیمانکار ساخت سردخانه باید دقت نماید که عایق بندی ها به درستی انجام شود و کف سازی محیط سردخانه به درستی انجام شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساخت سردخانه و مراحل آن به صفحه مراحل ساخت سردخانه مراجعه نمایید.

پیمانکار ساخت سردخانه

نصب تجیهزات برودتی

پس از آماده شدن سازه، پیمانکار ساخت سردخانه شروع به نصب تجهیزات برودتی می نماید که شامل کمپرسور، کندانسور، اواپراتور، تابلو برق، خط لوله و دیگر تجهیزات برودتی می باشد و پس از نصب کامل این تجهیزات آنها را مورد تست و آزمایش قرار می دهد تا از عملکرد صحیح این تجهیزات کاملا مطمئن شود.

صنایع برودتی نوری تمامی مراحلی که در بالا توضیح داده شد را با جزئیات بیشتر برای شما انجام می دهد تا از اجرای صحیح پروژه شما اطمینان یابد.

جهت برآورد قیمت سردخانه خود به شما پیشنهاد میکنیم که به صفحه محاسبه هزینه ساخت سردخانه مراجعه نمایید.

محتوا
نوشته های تازه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
پیمانکار ساخت سردخانه افغانستان تاجیکستان عراق مشهد تهران شیراز رشت اصفهان کیش قشم چابهار بندر عباس اهواز جیرفت دزفول زاهدان کرمان
لیست شهر
سبد خرید