فروش آنلاین : 09127444461
051-36654030

کمپرسور هرمتیک بیتزر

کمپرسور هرمتیک بیتزر

کمپرسور هرمتیک بیتزر از کیفیت ساخت بالایی برخوردار می باشد و امکان استفاده از آن ها در ساخت تجهیزات برودتی مختلفی وجود دارد. این کمپرسور در مدل ها و ظرفیت های متنوعی طراحی و تولید می شود تا تمامی نیاز های صنعت برودت را برآورده نماید.

کمپرسور هرمتیک چیست ؟

طراحی کمپرسور هرمتیک بیتزر به این صورت می باشد که کاملا عایق و به صورت فشرده و کاملا بسته طراحی شده است و تمامی تجهیزات و قطعات کمپرسور درون یک محفظه کاملا بسته قرار گرفته است. در کمپرسور هرمتیک بیتزر پس از قرار گیری قطعات درون محفظه تمامی قسمت های باز آن با استفاده از جوش مخصوصی بسته می شود و کاملا آب بندی می شود و تنها دو لوله ورود و خروج گاز بر روی کمپرسور قرار میگیرد.

درون این کمپرسور ها روغن به میزان مورد نیاز شارژ شده است و باید از هر کمپرسور با توجه به روغنی که دارد در سیکل تبرید با مبرد سازگار استفاده شود.

کمپرسور هرمتیک اسکرال بیتزر

تفاوت کمپرسور هرمتیک و سمی هرمتیک

تفاوت کمپرسور هرمتیک بیتزر با مدل سمی هرمتیک آن در تعمیر آنها می باشد. کمپرسور سمی هرمتیک قابلیت تعمیر و سرویس آسانی دارد ولی کمپرسور هرمتیک بیتزر را نباید باز و تعمیر نمود به این دلیل که ساختار قطعات آن با مشکل مواجه می شود و در برخی مواقع غیر قابل تعمیر می شود.

در مدل های سمی هرمتیک می توان کمپرسور را باز و قطعات آن را به راحتی تعویض نمود و به همین دلیل این نوع کمپرسورها کاملا عایق نمی باشند و امکان نشتی گاز و روغن در این دسته از کمپرسورهای بیتزر وجود دارد.

انواع کمپرسور هرمتیک بیتزر

کمپرسور های هرمتیک بیتزر در دو مدل مختلف طراحی و تولید می شوند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

کمپرسور اسکرو هرمتیک بیتزر

کمپرسور های اسکرو بیتزر در دو مدل هرمتیک و سمی هرمتیک طراحی و تولید می شوند که مدل هرمتیک این کمپرسور ها طراحی کامپکت و فشرده ای دارد و اینکه این دسته از کمپرسور های اسکرو بیتزر قابلیت تعمیر ندارند. کمپرسور اسکرو هرمتیک بیتزر کاملا عایق می باشد و می توان از آن در ساخت تجهیزات برودتی مختلفی استفاده نمود.

ساختار کمپرسور اسکرو به این صورت می باشد که از دو محور مارپیچ متحرک تشکیل شده است و با چرخش این دو محور به درون یکدیگر عملیات فشرده سازی را انجام می دهند به این صورت که مبرد میان این دو محور قرار میگیرد و فشرده می شود.

کمپرسور هرمتیک اسکرو بیتزر

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کمپرسور های اسکرو بیتزر و آشنایی با مدل های مختلف آن به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه محصول کمپرسور اسکرو بیتزر مراجعه نمایید.

کمپرسور اسکرال هرمتیک بیتزر

کمپرسور های اسکرال بیتزر به صورت هرمتیک طراحی و تولید می شوند و این کمپرسورها کیفیت ساخت بالایی دارند و استهلاک آنها بسیار پایین می باشد به همین دلیل کمتر دچار خرابی می شوند مگر اینکه سیکل تبرید دچار مشکل شود و باعث خرابی کمپرسور شود.

ساختار کمپرسورهای اسکرال نسبت به مدل اسکرو کمی متفاوت می باشد. این کمپرسور دارای یک مارپیچ ثابت و یک محور مارپیچ متحرک می باشد و قطعات متحرک کمتری نسبت به سایر کمپرسور ها دارد به همین دلیل استهلاک آن بسیار پایین می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کمپرسور های اسکرال به صفحه کمپرسور اسکرال بیتزر مراجعه نمایید.

کمپرسور هرمتیک اسکرال بیتزر

مزایای کمپرسور هرمتیک بیتزر

این کمپرسور های به دلیل طراحی فشرده ای که دارند ابعاد کوچکی دارند و حمل و نقل آنها آسان می باشد.

قطعات کمپرسور هرمتیک بیتزر به صورت کاملا دقیق در محل خود قرار میگیرند و آلودگی صوتی کمتری ایجاد می نمایند.

نصب این نوع کمپرسور نسبت به مدل های دیگر آسان تر می باشد و می توان به راحتی آن را تعویض نمود.

کمپرسور های هرمتیک دچار مشکل نشتی روغن و گاز نمی شوند به همین دلیل هزینه نگهداری از آنها پایین می باشد.

به دلیل طراحی دقیق کمپرسور هرمتیک بیتزر عمر این دستگاه طولانی می باشد.

معایب کمپرسور هرمتیک بیتزر

تنها مشکلی که کمپرسورهای هرمتیک دارند عدم امکان تعمیر آنها می باشد و در صورتی که کوچکترین قطعه ای از آن دچار مشکل شود باید آن را به صورت کامل تعویض نمود. هرچند که در ایران این دسته از کمپرسور ها نیز تعمیر می شوند ولی عملکرد مطلوبی پس از تعمیر ندارند و در برخی موارد نیز کاملا غیر قابل تعمیر می باشند.

اگر سیکل تبرید این کمپرسور ها به صورت کاملا دقیق و بدون عیب طراحی شود مشکلی برای کمپرسور ایجاد نمی شود و می توان از آن برای مدل طولانی استفاده نمود.

کاربرد کمپرسور هرمتیک بیتزر

از کمپرسور های هرمتیک بیتزر در ساخت تجهیزات برودتی خانگی و تجاری استفاده می شود و کاربرد کمتری در ساخت تجهیزات برودتی صنعتی دارند. از این کمپرسور در ساخت تجهیزاتی چون یخچال های خانگی و فروشگاهی، چیلرها و مخصوصا مینی چیلرها، کولرهای گازی، داکت اسپلیت ها، آبسردکن ها و غیره استفاده می شود.

کمپرسور هرمتیک تاندوم بیتزرخرید کمپرسور هرمتیک بیتزر

خرید کمپرسور هرمتیک باید با دقت بالایی بر اساس نیاز سیستم برودتی و محاسابات دقیق انجام شود. برای خرید این محصول بهتر است که یک مشاور متخصص کمک بخواهید و از مجموعه هایی خرید نمایید که راهنمایی دقیق و تخصصی به شما می دهند تا بتوانید کمپرسور هرمتیک بیتزر خود را به درستی انتخاب نمایید.

صنایع بروتی نوری دارای متخصصین حرفه در این زمینه می باشد و می تواند شما را در خرید این محصول یاری نماید. شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و استعلام بهترین قیمت کمپرسور هرمتیک بیتزر با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتکوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کمپرسور های بیتزر به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه محصول کمپرسور بیتزر مراجعه نمایید.

محتوا
نوشته های تازه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
کمپرسور هرمتیک بیتزر افغانستان تاجیکستان عراق مشهد تهران شیراز رشت اصفهان کیش قشم چابهار بندر عباس اهواز جیرفت دزفول زاهدان کرمان
لیست شهر
سبد خرید