قیمت چیلر

قیمت چیلر

قیمت چیلر بر اساس ظرفیت و نوع آن متفاوت می باشد و مهمترین عامل تاثیر گذار در قیمت چیلر کیفیت تجهیزات استفاده شده بر روی آن می باشد که با کسب اطلاعات دقیق در زمینه چیلر ها و تجهیزات استفاده شده در آن می توانید چیلر مناسبی برای خود خریداری نمایید.

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع چیلر می باشد و شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و استعلام بهترین قیمت چیلر با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین سایت با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.

لیست قیمت چیلر آب خنک  :

قیمت چیلر 5 تن  : تماس

قیمت چیلر 8 تن : تماس

قیمت چیلر 10 تن : تماس

قیمت چیلر 12 تن : تماس

قیمت چیلر 20 تن : تماس

قیمت چیلر 30 تن : تماس

لیست قیمت چیلر هوا خنک  :

قیمت چیلر 5 تن  : تماس

قیمت چیلر 8 تن : تماس

قیمت چیلر 10 تن : تماس

قیمت چیلر 12 تن : تماس

چیلر 20 تن : تماس

قیمت چیلر 30 تن : تماس

به دلیل نوسان قیمت ها جهت اطلاع از قیمت چیلرها با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت چیلر

هزینه ساخت چیلر به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به چند مورد از مهمترین آن ها اشاره میکنیم که نشان دهنده دلیل اختلاف قیمت بین چیلرها در ظرفیت یکسان می باشد. همانظور که می دانید مهمترین عامل تاثیر گذار در قیمت چیلر ظرفیت آن می باشد ولی در ادامه قصد داریم که عوامل تاثیر گذار دیگری را خدمت شما معرفی نماییم.

نوع چیلر

دسته بندی چیلر ها بر اساس نحوه ایجاد سرمایش به دو گروه کلی تراکمی و جذبی دسته بندی می شود چیلر های جذبی هزینه ساخت بالایی دارند و کاربرد آن ها فقط در برخی مراکز که دارای ژنراتور می باشند و کاربرد چندگانه دارد توجیه اقتصادی و در غیر اینصورت بهتر است از چیلر های تراکمی که بسیار رایج می باشد استفاده نماییم.

جهت کسب اطلاعات کامل در زمینه چیلر های تراکمی به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه چیلر تراکمی مراجعه نمایید.

چیلر های تراکمی خود به دو گروه آب خنک و هوا خنک دسته بندی می شوند که تفاوت این دو نوع چیلر در نوع کندانسور آن می باشد در چیلر های آب خنک از کندانسور آبی پوسته لوله یا صفحه ای استفاده می شود و در چیلر های هوا خنک از کندانسور هوایی استفاده می شود.

قیمت چیلر

صنایع برودتی نوری امکان ارسال و نصب چیلر را در سراسر داخل و خارج از کشور فراهم نموده است و شما می توانید برای خرید چیلر در افغانستان بر روی لینک آن کلیک نمایید.

قیمت چیلر هوایی یا همان هوا خنک در مقایسه با چیلر های آبی بیشتر می باشد به قیمت بالاتر کندانسور هوایی هزینه ساخت این نوع کندانسور افزایش می یابد و همچنین به دلیل وجود فن بر روی این کندانسور مصرف انرژی چیلر هوایی بیشتر از چیلر آبی می باشد.

اما با وجود بالاتر بودن قیمت چیلر هوا خنک محبوبیت بیشتری هم دارد به این دلیل که هزینه تعمیر و نگهداری چیلر هوا خنک کمتر از چیلر آبی می باشد. کندانسور های آبی نیاز به سرویس و شستشو دارند تا راندمان آنها کاهش نیابد و جرم و رسوب درون کندانسور باید تمیز شود تا عملیات تبادل حرارت به خوبی انجام شود.

از چیلر های آبی معمولا در مناطق با آب و هوای گرم خشک استفاده می شود که چیلر های هوایی راندمان بسیار پایینی دارند و استفاده از چیلر آب خنک توصیه می شود.

جهت استعلام قیمت مینی چیلر و خرید آن به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه قیمت مینی چیلر مراجعه نمایید.

کیفیت قطعات

کیفیت قطعات استفاده شده در ساخت چیلر بسیار مهم می باشد استفاده از اواپراتور، کندانسور، کمپرسور و دیگر قطعات که از کیفیت بالا و با تکنولوژی روز دنیا باشد در عملکرد و افزایش طول عمر چیلر تاثیر گذار می باشد.

برند قطعات

قطعات مورد استفاده در ساخت چیلر از برندهای مختلف ایرانی، چینی، اروپایی و غیره می باشد که این قطعات باید دارای خدمات پس از فروش معتبری در ایران داشته باشند در ادامه شما را برخی از برند های معروف آشنا می نماییم.

قیمت چیلر

مهمترین قطعه استفاده شده در چیلر های تراکمی کمپرسور می باشد بهترین برندهای کمپرسور بیتزر، کوپلند، دانفوس می باشد این برندهای اروپایی و امریکایی دارای کیفیت بالایی می باشند و این کمپرسور ها دارای خدمات و قطعات پس از فروش در ایران می باشند.

کمپرسور های معرفی شده دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و هر کدام بر اساس تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید می شوند و ضریب اطمینان چیلر شما را افزایش می دهند.

دو قطعه مهم دیگر که در ساخت چیلر استفاده می شود اواپراتور و کندانسور می باشد بهترین برند اواپراتور و کندانسور که مورد استفاده قرار میگیرد نیک می باشد این کمپانی ایرانی در ساخت قطعات خود از مواد اولیه بسیار مرغوبی استفاده می نماید و همچنین به دلیل تعامل این شرکت با کمپانی های اروپایی از تکنولوژی روز دنیا استفاده می نماید که سبب افزایش کیفیت محصولات این شرکت شده است.

کنترل جات و قطعات مختلف دیگری مانند اویل سپراتور، رسیور، گیج فشار، سایت گلاس، اکسپنشن ولو و غیره در ساخت چیلر استفاده می شود که بهتر است از برندهای معروف اروپایی مانند کستل و دانفوس استفاده شود که کیفیت بسیار بالایی دارند و بسیار قابل اطمینان می باشند.

جهت خرید چیلر خانگی و استعلام قیمت آن به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه قیمت چیلر خانگی مراجعه نمایید.

تجهیزات کنترلی

در ساخت چیلر از تجهیزات و قطعات کنترلی مختلفی می توان استفاده نمود و در ساخت چیلر باید به این قطعات دقت نمایید به این دلیل که در برخی از چیلر ها از تعداد قطعات کمتری استفاده می شود و باعث افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری چیلر می شود.

این تجهیزات کنترلی سبب می شود که مدیریت بهتری بر روی چیلر داشته باشید و همچنین از بروز مشکلات و خرابی قطعات مهم مثل کمپرسور جلوگیری نماید.

چیلرهای تولیدی برودتی نیک نوری مجهز به تمامی تجهیزات کنترلی لازم می باشند و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه چیلر نیک مراجعه نمایید.

کاربرد چیلر

چیلرها دارای کاربرد های مختلف صنعتی، تجاری و خانگی می باشند در صنعت از چیلر ها جهت خنک سازی تجهیزات و قطعات مختلف استفاده می نمایند و همچنین از این چیلر ها در پزشکی برای خنک سازی دستگاه هایی چون ام آر آی، سی تی اسکن و غیره استفاده می نمایند.

قیمت چیلر

همچنین از چیلر ها در ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می شود و چیلر ساختمانی به عنوان سیستم تهویه مطبوع ساختمان ها برای خنک سازی و گرمایش فضای ساختمان کارایی بسیار مطلوبی دارد.

قیمت چیلر گرمایشی سرمایشی

قیمت چیلر گرمایشی و سرمایشی به دلیل اضافه شدن سیستم گرمایش به آن جهت استفاده در سیستم های تهویه مطبوع قیمت تمام شده آن افزایش می یابد این نوع چیلر ها به دو صورت مختلف طراحی می شوند که یکی با استفاده از هیت پمپ و دیگر با استفاده کمپرسور تراکمی می باشد.

قیمت چیلر صنعتی دسته دوم

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید چیلر صنعتی دسته دوم می توانید با کارشناسان صنایع برودتی نوری در ارتباط باشید تا درصورت موجود بودن چیلر در ظرفیت مد نظر شما قیمت آن را به شما اعلام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چیلر ها به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه چیلر مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مطالب …
برودتی نوری
برودتی نوری

صنایع برودتی نوری فعال در زمینه صنعت برودت توانسته است برای مجموعه های بزرگ خدمات ارزنده ای ارائه دهد و شما می توانید برای ساخت سردخانه، چیلر، تونل انجماد، آیس بانک و همچنین تهیه تجهیزات برودتی مانند کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و ریز اقلام مورد نیاز در صنعت برودت از ما یاری بخواهید .

آیکون های اجتماعی