چیلر برای منزل مسکونی از 2 تا 1000 تن

چیلر برای منزل مسکونی

چیلر یکی از بهترین تجهیزات مناسب برای تهویه مطبوع منازل مسکونی می باشد و چیلر برای منازل مسکونی در ظرفیت ها و مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود هر کدام دارای ویژگی ها و امکانات مختلفی می باشد در اینجا قصد داریم تا شما را با این دستگاه آشنا نماییم و اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم تا خرید چیلر برای منزل مسکونی را با اطمینان بیشتری انجام دهید.

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع چیلر برای منزل مسکونی می باشد و برای شما مشاوره تخصصی رایگان جهت انتخاب و آشنایی با انواع چیلر ها فراهم آورده است شما می توانید برای استعلام بهترین قیمت چیلر برای منزل مسکونی و دریافت مشاوره تخصصی رایگان با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتکوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

کاربرد چیلر خانگی در منزل مسکونی

چیلر برای منزل مسکونی

چیلر منزل مسکونی بخشی از دستگاه تهویه مطبوع می باشد که وظیفه تامین آب خنک برای تجهیزاتی چون فن کویل یا هوا ساز را بر عهده دارد.

چیلر ها به دو دسته کلی جذبی و تراکمی تقسیم می شوند که برای منازل مسکونی معمولا از چیلرهای تراکمی استفاده می نمایند و به این دلیل که چیلر های جذبی ابعاد بزرگی دارند و تنها در ساختمان هایی کاربرد دارند که دارای ژنراتور چیلر برای دستگاه دیگری نیز استفاده می شود ولی چیلرهای تراکمی ابعاد کوچکی دارند و مناسب استفاده در منازل می باشند و در اینجا قصد داریم شما را با این دسته از چیلر برای منزل مسکونی آشنا نماییم.

چیلرهای تراکمی دارای سه بخش اصلی کمپرسور، کندانسور و اواپراتور می باشند که تشکیل یک سیکل تبریدی را می دهند که در این سیکل تبرید مبرد در گردش می باشد و گرمای آب را در قسمت اواپراتور جذب و در قسمت کندانسور به محیط بیرون منتقل می نماید.

مبرد های استفاده شده در چیلرهای تراکمی دارای مدل های مختلفی می باشند که با پیشرفت تکنولوژی مبردهای نسل جدید تری به بازار ارائه شده اند و مشکل اساسی مبردهای نسل قدیم اثرات زیست محیطی آنها، شامل گرمایش زمین و نابودی لایه اوزون می باشد که در مبردهای نسل جدید این مشکلات بسیار کاهش یافته است اما قیمت تجهیزات و گازهای نسل جدید کمی بیشتر می باشد.

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با قطعات و تجهیزات استفاده شده در چیلر برای منزل مسکونی به صفحه قیمت قطعات چیلر مراجعه نمایید.

انواع چیلر برای ساختمان های مسکونی

همانطور که اشاره نمودیم چیلر برای منزل مسکونی از نوع تراکمی می باشد اما چیلر های تراکمی خود به دو دسته تقسیم می شوند که در ادامه قصد داریم هر کدام را برای شما شرح دهیم.

چیلر هوا خنک برای منزل مسکونی

چیلر هوا خنک بهترین چیلر برای منزل مسکونی می باشد که به این دلیل که استهلاک پایینی دارد و کمتر نیاز به تعمیر و سرویس دارد به همین دلیل دردسر کمتری برای مصرف کنندگان دارد به همین دلیل بسیار محبوب می باشد.

یکی از برترین کمپانی های ارائه دهنده چیلر در ایران شرکت برودتی نیک نوری می باشد و شما می توانید برای آشنایی بیشتر با محصولات این کمپانی به صفحه چیلر نیک مراجعه نمایید.

انتخاب چیلر مناسب برای منزل مسکونیاین نوع چیلر منزل مسکونی مجهز به کندانسور هوایی می باشد که برای خنک نمودن گاز مبرد از هوای محیط استفاده می نماید این دستگاه در ابعاد و ظرفیت های متنوعی طراحی و تولید می شود که پاسخگو تمام نیازهای خانگی و صنعتی می باشد.

از این چیلر برای منزل مسکونی در مناطق با شرایط آب و هوایی مختلف استفاده نمود و تنها در مناطق با شرایط آب و هوایی گرم و خشک راندمان این نوع چیلر بسیار کاهش می یابد و برای کاهش هزینه های انرژی و هزینه اولیه خرید چیلر برای منزل مسکونی پیشنهاد می شود که از چیلر آبی استفاده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این نوع چیلرها به صفحه محصول چیلر تراکمی هوا خنک مراجعه نمایید.

چیلر آب خنک برای منزل مسکونی

چیلر آب خنک راندمان بسیار بالایی دارد و دلیل آن هم وجود کندانسور آبی در ساختار آن می باشد این دسته از کندانسور های به دلیل استفاده از آب برای خنک سازی مبرد عملکرد بهتری دارند و همچنین به دلیل عدم وجود فن بر روی کندانسور مصرف انرژی این چیلر کمتر از چیلر های هوایی می باشد و اگر آب مورد نیاز کندانسور چیلر را بتوان از منابع آزاد آبی تامین نمود راندمان آن بسیار افزایش و مصرف انرژی آن کاهش می یابد.

کندانسور آبی استفاده شده در ساختار چیلر آبی به دلیل وجود جریان دائمی آب با کیفیت پایین نیاز به سرویس دوره ای و منظم دارد آبی که در کندانسور گردش می کند سبب رسوب و فرسایش کندانسور می شود که راندمان دستگاه را کاهش می دهد و برای جلوگیری از این مشکل باید کندانسور را شستشو و سرویس نمود تا عملکرد چیلر با مشکل مواجه نشود به همین دلیل هزینه های تعمیر و نگهداری چیلر آبی بیشتر از چیلر هوا خنک بیشتر می باشد.

در صورت عدم دسترسی به منابع آزاد آبی برای تامین آب چیلر آبی باید از یک برج خنک کننده استفاده نمود و در برج های خنک کننده حدود 5 الی 10 درصد از آب در گردش تبخیر می شود و نیاز به جایگزینی دارد به همین دلیل چیلر های آبی علاوه بر برق، آب نیز مصرف می نمایند.

شما می توانید برای بررسی قیمت چیلر های مختلف در مدل ها و ظرفیت های متنوع به صفحه قیمت چیلر مراجعه نمایید.

چیلر برای منزل مسکونی خانگی

بهترین چیلر خانگی

معرفی چیلر به عنوان بهترین چیلر خانگی نیاز به بررسی های مختلفی دارد و شما باید برای خرید چیلر برای منزل مسکونی این معیار ها را بررسی نمایید که در ادامه به آنها می پردازیم.

در انتخاب چیلر برای منزل مسکونی باید به مواردی چون راندمان، طول عمر، ظرفیت نامی و واقعی و مصرف انرژی چیلر دقت نمایید که مصرف انرژی، راندمان و ظرفیت نامی چیلر بر اساس مشخصات ارائه شدن توسط کارخانه قابل بررسی می باشد ولی عواملی چون طول عمر و ظرفیت واقعی به راحتی قابل اندازه گیری نمی باشد.

برای بررسی این عوامل باید از یک متخصص کمک بخواهید تا برای شما این کار را انجام بدهد که بر اساس نوع کمپرسور، کندانسور، اواپراتور، شیرآلات و تجهیزات کنترلی می توان به کیفیت چیلر پی برد که نشان دهنده طول عمر مفید دستگاه می باشد و همچنین با بررسی این موارد می توان ظرفیت واقعی چیلر را بر اساس منطقه مورد استفاده به درستی محاسبه نمود.

مصرف برق چیلر خانگی

خرید چیلر برای منزل مسکونی کمک شایانی به کاهش هزینه برق ساختمان می نماید این دستگاه مصرف انرژی بسیار پایینی دارد و راندمان و عملکرد بسیار خوبی دارد و هر چیلر بر اساس ظرفیت، راندمان و شرایط آب و هوایی منطقه مصرف انرژی متفاوتی دارد که در برخی شرایط مصرف انرژی چیلر نسبت به کولر های گازی تا 1/5 کمتر می باشد به همین دلیل انتخاب چیلر برای منزل مسکونی باعث کاهش هزینه های برق منازل می شود.

راهنمای خرید چیلر برای ساختمان های مسکونی

چیلر مرکزی باعث کاهش مصرف انرژی و همچنین کاهش هزینه اولیه خرید دستگاه می شود این نوع چیلر ها توانایی تامین بار برودت مورد نیاز کل ساختمان را بر عهده دارند و از آن به صورت اشتراکی استفاده می شود و در صورت بروز مشکل هزینه های تعمیر و نگهداری آن به صورت یکسان بین واحدها تقسیم می شود اما مینی چیلر ها به صورت انفرادی استفاده می شوند و هزینه انرژی مصرفی و استهلاک دستگاه تنها بر اساس مصرف شما لحاظ می شود و بسیاری از افراد از مینی چیلر برای منزل مسکونی استفاده می نمایند تا راحتی بیشتری داشته باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مینی چیلر ها به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه قیمت مینی چیلر مراجعه نمایید.

قیمت چیلر مسکونی

در خرید چیلر برای منزل مسکونی قیمت عامل تاثیر گذار می باشد که بر اساس ظرفیت، نوع، کیفیت، برند قطعات چیلر و تجهیزات جانبی استفاده شده در چیلر قیمت مشخص می شود و تنوع قیمتی در یک مدل چیلر با ظرفیت یکسان با توجه به ریز موارد دیگری که در اینجا ذکر شد مشخص می شود و برای خرید این محصول باید این جزئیات مهم را بررسی نمایید به این دلیل که در عملکرد صحیح دستگاه و افزایش عمر مفید چیلر برای منزل مسکونی شما تاثیر گذار می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چیلرها به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه محصول چیلر مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
دسته بندی مطالب …
برودتی نوری
برودتی نوری

صنایع برودتی نوری فعال در زمینه صنعت برودت توانسته است برای مجموعه های بزرگ خدمات ارزنده ای ارائه دهد و شما می توانید برای ساخت سردخانه، چیلر، تونل انجماد، آیس بانک و همچنین تهیه تجهیزات برودتی مانند کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و ریز اقلام مورد نیاز در صنعت برودت از ما یاری بخواهید .

آیکون های اجتماعی