فروش تلفنی : 09127444461 | 05136654030

قیمت اواپراتور

قیمت اواپراتور ها بر اساس مدل و ظرفیت متفاوت می باشد، از آنجاییکه صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع اواپراتور سردخانه و چیلر  می باشد، برای استعلام لیست قیمت و خرید اواپراتور چیلر و سایر تجهیزات برودتی در سال 1402 با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا بهترین قیمت اواپراتور صنعتی و تجاری را به شما بگوییم.

لیست قیمت اواپراتور نیک

اواپراتور نیک داری مدل های مختلفی می باشد و لیست قیمت ارائه شده بر اساس بازه های زمانی متفاوت دارای تخفیف های متنوعی می باشد که شما می توانید برای دریافت تخفیف با همکاران ما در ارتباط باشید.

لیست قیمت اواپراتور نیک به دلیل نوسانات قیمتی حذف شده است لطفا از طریق چت آنلاین سایت یا تماس تلفنی درخواست خود را اعلام نمایید.

در صورتی که نیاز به اواپراتور برند های مختلف دارید شرکت برودتی نوری لیست قیمت اواپراتور ها زیر را می تواند به شما ارائه نماید.

لیست قیمت اواپراتور صابکول 

قیمت اپراتور صابکول که گاها اشتباهی اپراتور سابکول نیز دنبال می شود بستگی به نوع و مدل آن دارد به طور مثال قیمت اواپراتور صابکول فریونی سری SA با اواپراتور صابکول فریونی سری EHT متفاوت است .

قیمت اواپراتور سردخانه
ارسال اواپراتور به سراسر داخل و خارج کشور ساخت انواع اواپراتور تضمین قیمت اواپراتور سردخانه گارانتی معتبر
ارسال اواپراتور به سراسر داخل و خارج کشور ساخت انواع اواپراتور تضمین قیمت اواپراتور سردخانه گارانتی معتبر

مشاوره رایگان + استعلام بهترین قیمت اواپراتور سردخانه : 0912744446105136654030

لیست قیمت اواپراتور آرشه

اواپراتور آرشه که توسط شرکت آرشه ساخته شده است دارای مدل های متنوعی است، بهترین قیمت اواپراتور آرشه HCA، اواپراتور آرشه HCE، اواپراتور آرشه HCF، اواپراتور آرشه HCT رامی توانید از کارشناسان ما بگیرید.

لیست قیمت اواپراتور آرتک

قیمت اواپراتور ارتک بنا به مدل های آن از ارزانترین اواپراتور های بازار می باشد که می تواند باعث کاهش هزینه های اجرایی پروژه ها شود.

لیست قیمت اواپراتور تبادل کار

شرکت تبادل کار سری های مختلفی از اواپراتور هوایی (فن دار) را تولید می‌کند.که این سری ها دارای قیمت متفاوتی می باشند .

لیست قیمت اواپراتور نوین

اواپراتور نوین محصول شرکت نوین است قیمت مدلهای آن شامل قیمت اواپراتور نوین استاندارد NES، اواپراتور نوین ایستاده NEU، اواپراتور نوین دبل کویل NED، اواپراتور نوین سقفی NEC در رنج های مختلفی است .

لیست قیمت اواپراتور بوران

اواپراتور ها در سیستم های برودتی مختلفی استفاده می شوند که بیشترین کاربرد اواپراتور های ارائه شده ساخت سردخانه و چیلر می باشد.

فهرست محتوا
فرم درخواست مشاوره رایگان

قیمت اواپراتور سردخانه

اواپراتور های سردخانه از نوع هوایی می باشند و قیمت اواپراتور سردخانه بالای صفر و زیر صفر بنا به طراحی ها متنوع ارائه شده متفاوت است،با گسترش تنوع اواپراتور امکان ساخت این مجموعه ها به صورت کاملا سفارشی برای مشتریان فراهم شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساخت سردخانه های عظیم و صنعتی می توانید به مقاله سردخانه صنعتی مراجعه نمایید.

قیمت اواپراتور بالای صفر

اواپراتور مناسب سردخانه بالای صفر بر اساس شرایط می تواند ویژگی های مختلفی داشته باشد و محصولی که قرار است در این سردخانه نگهداری شود و میزان رطوبت محیط عوامل مهم تعیین کننده نوع اواپراتور می باشد که بهتر است انتخاب اواپراتور مناسب سردخانه بالای صفر خود را به متخصصین بسپارید تا بر اساس شرایط مدل های قابل استفاده در سردخانه شما را اعلام نمایند.

پس از مشخص شدن مدل دقیق اواپراتور می توانید از بهترین قیمت را از لیست قیمت اواپراتور های ما انتخاب کنید.

قیمت اواپراتور زیر صفر

برای اطلاع از قیمت این نوع اواپراتور ها باید کاتالوگ مربوط به هر اواپراتور را بررسی نمایید به این دلیل که اواپراتور های سردخانه های زیر صفر فاصله فین بیشتری نسبت به اواپراتور های سردخانه بالای صفر دارند و برای ساده تر شدن کار می توانید از کارشناسان صنایع برودتی نوری مدل های مورد استفاده در سردخانه صنعتی زیر صفر را استعلام قیمت نمایید.

معمولا قیمت اواپراتور های سردخانه زیر صفر در ظرفیت یکسان با اواپراتور سردخانه بالای صفر بیشتر می باشد به این دلیل که بر اثر افزایش فاصله فین ها باید ابعاد دستگاه افزایش یابد.

قیمت اواپراتور چیلر

اواپراتور مورد استفاده در ساخت چیلر ها از نوع آبی می باشد و قیمت اواپراتور چیلر بر اساس ظرفیت آن مشخص می شود و شما می توانید پس از انجام محاسبات ظرفیت اواپراتور برای استعلام بهترین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید، همچنین می توانید انجام محاسبات لازم برای انتخاب ظرفیت اواپراتور به کارشناسان ما بسپارید تا به صورت کاملا رایگان و دقیق این کار را انجام دهند.

نکته مهم دیگری که در قیمت اواپراتور تاثیر گذار می باشد جنس اواپراتور می باشد و معمولا اواپراتور های آبی را با لوله های مسی و پوسته از جنس مانیسمان می باشد و همچنین نمونه رایج دیگری که تولید می شود تمامی قسمت های آن از استیل می باشد که در سیستم های برودتی آمونیاکی کاربرد فراوانی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتدر در زمینه این نوع اواپراتور به شما پیشنهاد میکنیم که به محصول اواپراتور چیلر مراجعه نمایید.

قیمت اواپراتور صفحه ای

ساختار اواپراتور

اواپراتور های مختلف دارای ساختار های متفاوتی می باشند که برای درک بهتر ساختار اواپراتور ها باید با انواع آن ها آشنا شوید و نحوه عملکرد هر کدام را بدانید و در ادامه شما را با انواع اواپراتور ها آشنا می کنیم.

کویل اواپراتور

خرید انواع اواپراتور

در اینجا در رابطه با خرید انواع اواپراتور های صحبت می کنیم و دسته بندی که در زیر ارائه کردیم بر اساس نیاز و کاربرد صنعتی اواپراتور های می باشد.

 • اواپراتور هوایی
 • اواپراتور آبی
  • اواپراتور پوسته و لوله
  • اواپراتور صفحه ای
اواپراتور پوسته و لوله

قیمت اواپراتور آبی

همانطور که در بالا اواپراتور های آبی را دسته بندی نمودیم دو مدل پر کاربرد آن پوسته و لوله و صفحه ای می باشد که در ادامه هر کدام را برای شما شرح می دهیم.

قیمت اواپراتور صفحه ای

قیمت اواپراتور صفحه ای بر اساس برند سازنده آن بسیار متفاوت می باشد نمونه های اروپایی در مقایسه با نمونه های تولید داخل و چینی از قیمت بالاتری برخوردار می باشند البته کیفیت ساخت و راندمان بسیار بالاتری در مقایسه با دیگر نمونه ها دارند .

از رایج ترین برندهای اروپایی موجود در ایران اواپراتور صفحه ای دانفوس می باشد که می توانید برای استعلام قیمت و خرید آن با همکاران ما در ارتباط باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اواپراتور های صفحه ای به شما پیشنهاد می کنیم که به محصول اواپراتور صفحه ای مراجعه نمایید.

قیمت اواپراتور پوسته و لوله

اواپراتور پوسته و لوله تشکیل شده از تعدادی لوله که با فاصله بسیار کم درون پوسته کنار یکدیگر قرار گرفته اند و مبرد درون این لوله ها در گردش می باشد و با سیال ثانویه که در پوسته قرار دارد تبادل گرما انجام می دهد.

معمولا در ساخت این اواپراتور از دو نوع لوله مسی و استیل استفاده می شود که بر اساس نیاز طراحی و تولید می شوند.

اواپراتور چیلر

 

این نوع اواپراتور راندمان بسیار بالایی دارد و قیمت آن در مقایسه با نمونه های آبی در ظرفیت یکسان پایین تر می باشد ولی کاربرد کاملا متفاوتی نسبت به اواپراتور هوایی دارد.

قیمت اواپراتور هوایی

اواپراتور های هوایی در مدل های متنوعی طراحی و تولید می شود اما مدل مورد استفاده در صنایع معمولا به این صورت می باشد که دارای تعدادی لوله می باشد و بر روی لوله ها ورق ها نازکی قرار گرفته است که به آنها فین می گویند.

آرایش و چیدمان لوله ها و فاصله بین فین ها بر اساس محاسبات بسیار دقیقی انجام می شود و طراحی دقیق اواپراتور هوایی در راندمان کاری آن بسیار تاثیر گذار می باشد و همچنین آلیاژ مورد استفاده در ساخت بسیار مهم می باشد.

معمولا در ساخت اواپراتور هوایی از لوله های مسی یا استیل استفاده می کنند و اواپراتور هوایی با لوله های مسی راندمان بسیار بالاتری در مقایسه با اواپراتور استیل دارد که تنها در برخی پروژه ها که مبرد مصرفی آمونیاک می باشد از اواپراتور استیل استفاده می شود.

قیمت اواپراتور هوایی

اواپراتور هوایی بیشترین کاربرد را در ساخت سردخانه ها دارند که شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه اواپرتور سردخانه مراجعه نمایید.

اواپراتور های استیل در ظرفیت یکسان در مقایسه با اواپراتور لوله مسی هزینه ساخت بالاتری دارد.

شرکت نوری در سراسر ایران آماده خدمت رسانی است ، در صورتیکه نیاز به خرید اواپراتور در شهرهای تهران، مشهد، کرمان، شیراز، زاهدان، دزفول، چابهار، جیرفت، بندر عباس، اهواز،اصفهان ، تبریز و سایر شهرهای ایران و کشورهای همسایه دارید بهترین قیمت اواپراتور نیک را از ما می توانید بگیرید .

سوالات متداول
علت یخ زدگی اواپراتور چیست ؟

ممکن است به دلیل درست کار نکردن برد الکترونیکی یا نقص المنت و سنسور دمای سردخانه، سوختن فیوز حرارتی و دیگر موارد اواپراتور دچار یخ زدگی شود.

بهترین اواپراتور برای سردخانه کدام است ؟

بهترین اواپراتور برای سردخانه بنا به حجم و نوع سردخانه، اب و هوا، دمای سردخانه، محصولی که نگه داری می شود، برند اواپراتور دیگر تجهیزات سردخانه انتخاب می شود.

بهترین شرکت های تولید کننده اواپراتور در ایران کدامند؟

یکی از بهترین کمپانی های تولید کننده اواپراتور در ایران کارخانه نیک می باشد که محصولاتی با کیفیت بالا تولید و ارائه می نماید.

دیدگاهی در مورد “قیمت اواپراتور

 1. آواتار داوود شهری داوود شهری گفت:

  سلام خسته نباشید
  قیمت اواپراتور هوایی برای سردخانه 20 تن رو می فرمایید.
  دلیل تفاوت قیمت اواپراتور شرکت های مختلف با یکدیگر بابت چی هستش ؟

  1. آواتار مدیر سایت مدیر سایت گفت:

   سلام و درود خدمت شما
   همانطور که فرمودین قیمت اواپراتور شرکت های مختلف متفاوت می باشد. همچنین قیمت اواپراتور برای سردخانه 20 تن با توجه شرایط و نوع سردخانه متفاوت می باشد. اواپراتور سردخانه زیر صفر و بالای صفر متفاوت می باشد و همچنین اوپراتور باید با توجه به محیط سردخانه انتخاب شود عواملی چون رطوبت، میزان پرتاب باد، تعداد اواپراتور ها و غیره در انتخاب و قیمت این دستگاه تاثیر گذار می باشد.
   به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که برای انتخاب بهترین اواپراتور و استعلام قیمت آن با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
   در پاسخ به سوال دوم شما در زمینه علت تفاوت قیمت اواپراتور برندهای مختلف باید گفت که در ساختار و کیفیت آنها تفاوت های زیادی می باشد که سبب این اختلاف قیمت شده است و شما می توانید جزئیات بیشتر را با ثبت درخواست در قسمت مشاوره رایگان کسب نمایید.

 2. آواتار عبدالله جعفری عبدالله جعفری گفت:

  سلام جان‌تان جور است، میخواهم بدانم خرید اواپراتور سردخانه در افغانستان چگونه است؟
  برای خرید اواپراتور در افغانستان لازم است حضوری به ایران آییم یا برایمان ارسال میکنید؟
  نصب اواپراتور در افغانستان با خودمان می باشد یا برایمان نصاب می فرستید ؟

  1. آواتار Farzane Azad Farzane Azad گفت:

   سلام ، برای خرید تجهیزات سردخانه در افغانستان نیاز به مراجعه حضوری نیست، کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید و نوع اواپراتور مد نظر خودتان را بگویید تا برایتان ارسال شود .
   برای نصب اواپراتور در افغانستان هم نصاب های مورد تایید صنایع برودتی، این کار را برایتان انجام می دهند.

 3. آواتار علیرضا آقایی علیرضا آقایی گفت:

  سلام برای سردخانه گوشت بهتر است چه نوع اواپراتوری را خرید نماییم ؟

  1. آواتار Farzane Azad Farzane Azad گفت:

   سلام در خرید اواپراتور موارد زیادی موثر هستند، بنا به حجم و نوع سردخانه، اب و هوا و دیگر تجهیزات سردخانه می توانیم از انواع اواپراتور ها شامل اواپراتور هوایی، آبی،پوسته و لوله، صفحه، اواپراتور مورد نظر خود را انتخاب کنیم، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما در صنایع برودتی نیک تماس بگیرید تا به طور رایگان مشاوره شوید.

 4. آواتار حامد ایرانی حامد ایرانی گفت:

  سلام ، برای سردخانه که در مشهد داریم می سازیم یک اواپراتور نیاز است ، لطفا توضیح دهید که چگونه یک اواپراتور مناسب انتخاب کنم؟

  1. آواتار Farzane Azad Farzane Azad گفت:

   با سلام ، برای خرید اواپراتور باید با متخصصان ما در شرکت تماس بگیرید تا بهترین اواپراتور مناسب با نیاز شما را معرفی کنند ، در حالت کلی برای انتخاب یک اواپراتور خوب به نوع سردخانه ، دمای سردخانه، محصولی که نگه داری می شود، برند اواپراتور انتخابی و دیگر موارد باید توجه کرد.

 5. آواتار حمید راد حمید راد گفت:

  سلام ، برای تکمیل تجهیزات سردخانه گوشت زیر صفر در تاجیکستان نیاز به اواپراتور داریم لطفا قیمت اواپراتور سردخانه زیر صفر رو اعلام و نحوه ارسالش و بفرمایید؟

  1. آواتار Farzane Azad Farzane Azad گفت:

   با سلام ، برای دریافت قیمت روز اواپراتور سردخانه باید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید تا مناسب با نوع برندی و ظرفیتی که اواپراتور انتخابی شما است قیمت اواپراتور سردخانه زیر صفر اعلام شود.
   در ارتباط با بخش دوم سوالتون ، بله ارسال تجهیزات به تاجیکستان نیز داریم.

 6. آواتار کاظمی کاظمی گفت:

  سلام وقتتون بخیر ، هزینه خرید تجهیزات سردخانه چقدر میشه ؟ ممنون میشم به صورت تک به تک بفرستید ، بطور مثال قیمت اواپراتور و سایر تجهیزات جداگانه ارسال شود.

  1. آواتار Farzane Azad Farzane Azad گفت:

   سلام،اعلام قیمت تجهیزات سردخانه بر اساس توان دستگاه، برند دستگاه و… مشخص می شود به طور مثال قیمت اواپراتور نیک با قیمت اواپراتور دیگر برند ها متفاوت است.
   پیشنهاد می کنم با همکاران من در برودتی نیک نوری تماس بگیرید تا به صورت دقیق راهنمایی شوید.

 7. آواتار حسنی پور حسنی پور گفت:

  سلام ، قیمت اواپراتور ها چه تفاوتی با هم دارد ؟

  1. آواتار Farzane Azad Farzane Azad گفت:

   سلام ، قیمت اواپراتور ها بسته به نوع، اندازه، کیفیت ساخت، ویژگی‌ها و برند متفاوت می‌باشد. لواپراتور ها می‌توانند از مبلغ کمی شروع شده و به مقادیر بالایی نیز برسند، به ویژه اگر از تکنولوژی‌های پیشرفته و کارایی بالا استفاده شود.
   قبل از خرید یا استفاده از اواپراتور ، مهم است که نیازهای خود را مشخص کنید و با مشاوره از تخصص‌های مربوط، مقایسه قیمت و ویژگی‌های اواپراتور مشورت کنید.

 8. آواتار خیامی خیامی گفت:

  سلام، آیا می‌توانید لیست قیمت اواپراتور نیک را بر اساس بازه‌های زمانی متفاوت ارائه دهید؟

  1. آواتار Farzane Azad Farzane Azad گفت:

   سلام، متاسفانه لیست قیمت اواپراتور نیک به دلیل نوسانات قیمتی حذف شده است. برای اطلاعات به‌روز و دریافت تخفیف، با همکاران ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
قیمت اواپراتور افغانستان تاجیکستان عراق مشهد تهران شیراز رشت اصفهان کیش قشم چابهار بندر عباس اهواز جیرفت دزفول زاهدان کرمان
لیست شهر