مینی چیلر تراکمی هوا خنک با بهترین قیمت

مینی چیلر تراکمی هوا خنک

مینی چیلر تراکمی هوا خنک یکی از رایج ترین دستگاه های مورد استفاده در سیستم های تهویه مطبوع خانگی و پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد. این محصول دارای راندمان بالا و استهلاک پایینی می باشد به همین دلیل استفاده از آن گسترش یافته است.

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع مینی چیلر تراکمی هوا خنک می باشد و شما می توانید برای استعلام بهترین قیمت مینی چیلر صنعتی و دریافت مشاوره تخصصی رایگان در این زمینه با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتکوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

قیمت مینی چیلر تراکمی هوا خنک

نحوه عملکرد مینی چیلر هوا خنک

مینی چیلرهای هوا خنک دارای سیکل تبرید تراکمی می باشند و دارای تجهیزاتی چون کمپرسور، کندانسور، اواپراتور و چندین قطعه دیگر می باشند که کاربرد و عملکرد برخی از آنها را در ادامه توضیح می دهیم.

در مینی چیلر هوا خنک گاز مبرد ابتدا درون کمپرسور فشرده می شود و سپس به سمت کندانسور هدایت می شود. درون کندانسور دمای گاز مبرد کاهش می یابد و از حالت گاز به مایع تبدیل می شود و سپس از کندانسور خارج می شود.

مایع مبرد به سمت اواپراتور هدایت می شود تا گرمای محیط را جذب نماید ولی قبل از ورود به اواپراتور ابتدا از شیر انبساط عبور می نماید و دچار افت فشار شدیدی می شود و درون اواپراتور تمایل به تبخیر شدن پیدا می کند و مایع مبرد با دریافت گرمای نهان تبخیر خود محیط اطراف از حالت مایع به گاز تبدیل می شود.

تبادل حرارت درون اواپراتور بین مایع مبرد و سیال ثانویه که آب می باشد انجام می شود و در این فرایند دمای آب کاهش می یابد و از آب خنک در تجهیزات تهویه مطبوع مانند فن کویل و هواساز یا در تجهیزات صنعتی برای کاهش دمای قطعات استفاده می شود.

ویژگی های مینی چیلر تراکمی هوا خنک

یکی از مهمترین ویژگی های مینی چیلر تراکمی هوا خنک مصرف انرژی پایین آن می باشد این محصول جایگزین بسیار مناسبی برای کولر های گازی می باشد به این دلیل که هزینه برق مصرفی شما را تا 50 درصد کاهش می دهد. دلیل مصرف پایین برق مینی چیلر تراکمی هوا خنک استفاده از اواپراتور آبی و یکپارچگی کل سیستم تبرید تراکمی می باشد.

مینی چیلر تراکمی هوا خنک استهلاک پایینی دارد به همین دلیل هزینه تعمیر و نگهداری آن پایین می باشد.

مینی چیلرها دارای طراحی کامپکت می باشند و ابعاد بسیار کوچکی دارند به همین دلیل می توان آنها را در هر مکانی نصب و راه اندازی نمود.

انواع مینی چیلر تراکمی هوا خنک

کاربرد مینی چیلر تراکمی هوا خنک

مینی چیلر تراکمی هوا خنک کاربرد فراوانی در صنایع و همچنین کاربردهای خانگی دارد که در ادامه این موارد را توضیح می دهیم.

یکی از کاربردهای مینی چیلر تراکمی هوا خنک استفاده از آن به عنوان سیستم تهویه مطبوع می باشد به این صورت که چیلر تولید آب خنک می نماید و از آن در تجهیزاتی مانند فن کویل و هوا ساز برای کاهش دمای محیط استفاده می نمایند.

کاربرد دیگر مینی چیلر تراکمی هوا خنک استفاده از آن در صنعت پزشکی می باشد و از این نوع چیلر برای خنک نمودن قطعات تجهیزات پزشکی مانند دستگاه سی تی اسکن، ام آر آی و غیره استفاده می شود.

از مینی چیلر در صنایع دیگر برای خنک نمودن تجهیزات صنعتی نیز استفاده می شود و همچنین از مینی چیلر تراکمی هوا خنک در کنار دستگاه تزریق پلاستیک برای خنک نمودن سریع محصول استفاده می شود تا سرعت کار دستگاه افزایش یابد.

مشخصات مینی چیلر تراکمی هوا خنک

مینی چیلر های تراکمی هوا خنک معمولا در ظرفیت های 2 الی 10 تن طراحی و تولید می شوند و دارای تجهیزات و قطعات مختلفی می باشد که بر اساس تصمیم تولید کننده این قطعات انتخاب می شوند که در ادامه به بررسی این قطعات می پردازیم.

در ساخت همه مینی چیلرهای تراکمی هوا خنک سه دستگاه کمپرسور، کندانسور و اواپراتور وجود دارد و در اینجا قصد داریم شما را با چند قطعه دیگر که در ساخت مینی چیلرها استفاده می شود آشنا نماییم.

اویل سپراتور یکی از قطعات مهمی می باشد که در ساختار چیلرها استفاده می شود این قطعه مخلوط روغن و گاز خروجی از کمپرسور را تفکیک می نماید و از ورود روغن به سیکل تبرید جلوگیری می نماید تا راندمان مینی چیلر تراکمی هوا خنک کاهش نیابد.

یکی دیگر از قطعات اندازه گیری که در ساختار مینی چیلر تراکمی هوا خنک استفاده می شود های اند لو می باشد که فشار گاز و روغن سیستم را بررسی می نماید و از آسیب رسیدن به کمپرسور جلوگیری می نماید به همین دلیل قطعه بسیار کاربردی در سیکل تبرید تراکمی می باشد.

در سیکل تبرید تراکمی چیلر از سایت گلاس برای بررسی وضعیت سیال ها استفاده می شود و می توان وضعیت مبرد و روغن کمپرسور را با استفاده از این قطعه کنترل نمود و در صورتی که مشکلی به وجود آمد از آن مطلع شوید.

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با چیلرهای هوا خنک و استعلام قیمت آنها به صفحه قیمت چیلر هوا خنک مراجعه نمایید.

مزایای مینی چیلر تراکمی هوا خنک

  • راندمان بالا
  • ابعاد کوچک
  • استهلاک پایین
  • هزینه تعمیر و نگهداری پایین
  • مصرف انرژی بهینه
  • قابل استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف

خرید مینی چیلر تراکمی هوا خنک

برای خرید این محصول شما باید به مراکزی مراجعه نمایید که مینی چیلر تراکمی هوا خنک را با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر ارائه می نمایند و همچنین از اصالت برند محصول اطمینان کافی داشته باشید.

مینی چیلر تراکمی هوا خنک نیک

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع چیلر و مینی چیلر های تراکمی می باشد و شما می توانید خرید خود را با اطمینان کافی از این مجموعه انجام دهید و همچنین از مشاوره تخصصی کارشناسان ما برای برآورد ظرفیت مورد نظر و انتخاب چیلر مناسب با توجه به شرایط اقلیمی و محیطی بهترین خرید را تجربه نمایید.

جهت بررسی قیمت مینی چیلر ها به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه قیمت مینی چیلر مراجعه نمایید.

قیمت مینی چیلر تراکمی هوا خنک

قیمت چیلر ها بر اساس ظرفیت، برند و نوع متفاوت می باشد و شما می توانید برای استعلام دقیق قیمت مینی چیلر تراکمی هوا خنک خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا این محصول را با تضمین بهترین قیمت به شما ارائه نمایند و همچنین مشخصات دقیق محصولات را بر اساس نوع تجهیزات به شما ارائه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چیلر ها به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه محصول چیلر مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مطالب …