قیمت اواپراتور

قیمت اواپراتور

قیمت اواپراتور ها بر اساس مدل و ظرفیت متفاوت می باشد، از آنجاییکه صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع اواپراتور برای سردخانه و چیلر  می باشد، برای استعلام لیست قیمت اوپراتور نیک، قیمت اواپراتور سردخانه زیر صفر، قیمت اواپراتور چیلر و سایر تجهیزات برودتی در سال 1402 با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا بهترین قیمت اواپراتور سردخانه و چیلر ابه شما بگوییم.

جهت استعلام دقیق بهترین قیمت اواپراتور به همراه مشاوره تخصصی و انجام محاسبات به صورت رایگان با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتگوی آنلاین سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لیست قیمت اواپراتور نیک

اواپراتور نیک داری مدل های مختلفی می باشد و لیست قیمت ارائه شده بر اساس بازه های زمانی متفاوت دارای تخفیف های متنوعی می باشد که شما می توانید برای دریافت تخفیف با همکاران ما در ارتباط باشید.

لیست قیمت اواپراتور نیک به دلیل نوسانات قیمتی حذف شده است لطفا از طریق چت آنلاین سایت یا تماس تلفنی درخواست خود را اعلام نمایید.

در صورتی که نیاز به اواپراتور برند های مختلف دارید شرکت برودتی نوری لیست قیمت اواپراتور ها زیر را می تواند به شما ارائه نماید.

 • لیست قیمت اواپراتور صابکول 

قیمت اپراتور صابکول که گاها اشتباهی اپراتور سابکول نیز دنبال می شود بستگی به نوع و مدل آن دارد به طور مثال قیمت اواپراتور صابکول فریونی سری SA با قیمت اواپراتور صابکول فریونی سری EHT متفاوت است .

 • لیست قیمت اواپراتور آرشه

اواپراتور آرشه که توسط شرکت آرشه ساخته شده است دارای مدل های متنوعی است، بهترین قیمت اواپراتور آرشه HCA، اواپراتور آرشه HCE، اواپراتور آرشه HCF، اواپراتور آرشه HCT رامی توانید از کارشناسان ما بگیرید.

 • لیست قیمت اواپراتور آرتک

قیمت اواپراتور ارتک بنا به مدل های آن از ارزانترین قیمت اواپراتور تا گران ترین قیمت اواپراتور است.

 • لیست قیمت اواپراتور تبادل کار

شرکت تبادل کار سری های مختلفی از اواپراتور هوایی (فن دار) را تولید می‌کند.که این سری ها دارای قیمت متفاوتی می باشند .

 • لیست قیمت اواپراتور نوین

اواپراتور نوین محصول شرکت نوین است قیمت مدلهای آن شامل قیمت اواپراتور نوین استاندارد NES ،قیمت اواپراتور نوین ایستاده NEU،قیمت اواپراتور نوین دبل کویل NED، قیمت اواپراتور نوین سقفی NEC در رنج های مختلفی است .

 • لیست قیمت اواپراتور بوران

اواپراتور ها در سیستم های برودتی مختلفی استفاده می شوند که بیشترین کاربرد اواپراتور های ارائه شده ساخت سردخانه و چیلر می باشد.

قیمت اواپراتور سردخانه

اواپراتور های سردخانه از نوع هوایی می باشند و قیمت اواپراتور سردخانه بالای صفر و زیر صفر بنا به طراحی ها متنوع ارائه شده متفاوت است،با گسترش تنوع اواپراتور سردخانه امکان ساخت این مجموعه ها به صورت کاملا سفارشی برای مشتریان فراهم شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساخت سردخانه های عظیم و صنعتی می توانید به مقاله ساخت سردخانه صنعتی مراجعه نمایید.

قیمت اواپراتور سردخانه بالای صفر

اواپراتور سردخانه بالای صفر بر اساس شرایط می تواند ویژگی های مختلفی داشته باشد و محصولی که قرار است در این سردخانه نگهداری شود و میزان رطوبت محیط عوامل مهم تعیین کننده نوع اواپراتور می باشد که بهتر است انتخاب اواپراتور سردخانه بالای صفر خود را به متخصصین بسپارید تا بر اساس شرایط مدل های قابل استفاده در سردخانه شما را اعلام نمایند.

پس از مشخص شدن مدل دقیق اواپراتور می توانید از بهترین قیمت اواپراتور سردخانه بالای صفر را از لیست قیمت اواپراتور های ما انتخاب کنید.

قیمت اواپراتور سردخانه بالای صفر

قیمت اواپراتور سردخانه زیر صفر

برای اطلاع از قیمت این نوع اواپراتور ها باید کاتالوگ مربوط به هر اواپراتور را بررسی نمایید به این دلیل که اواپراتور های سردخانه های زیر صفر فاصله فین بیشتری نسبت به اواپراتور های سردخانه بالای صفر دارند و برای ساده تر شدن کار می توانید از کارشناسان صنایع برودتی نوری مدل های مورد استفاده در سردخانه های زیر صفر استعلام قیمت نمایید.

قیمت اواپراتور سردخانه زیر صفر

معمولا قیمت اواپراتور های سردخانه زیر صفر در ظرفیت یکسان با اواپراتور سردخانه بالای صفر بیشتر می باشد به این دلیل که بر اثر افزایش فاصله فین ها باید ابعاد دستگاه افزایش یابد.

قیمت اواپراتور چیلر

اواپراتور مورد استفاده در ساخت چیلر ها از نوع آبی می باشد و قیمت اواپراتور چیلر بر اساس ظرفیت آن مشخص می شود و شما می توانید پس از انجام محاسبات ظرفیت اواپراتور برای استعلام بهترین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید، همچنین می توانید انجام محاسبات لازم برای انتخاب ظرفیت اواپراتور به کارشناسان ما بسپارید تا به صورت کاملا رایگان و دقیق این کار را انجام دهند.

نکته مهم دیگری که در قیمت اواپراتور تاثیر گذار می باشد جنس اواپراتور می باشد و معمولا اواپراتور های آبی را با لوله های مسی و پوسته از جنس مانیسمان می باشد و همچنین نمونه رایج دیگری که تولید می شود تمامی قسمت های آن از استیل می باشد که در سیستم های برودتی آمونیاکی کاربرد فراوانی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتدر در زمینه این نوع اواپراتور به شما پیشنهاد میکنیم که به محصول اواپراتور چیلر مراجعه نمایید.

قیمت اواپراتور چیلر

ساختار اواپراتور

اواپراتور های مختلف دارای ساختار های متفاوتی می باشند که برای درک بهتر ساختار اواپراتور ها باید با انواع آن ها آشنا شوید و نحوه عملکرد هر کدام را بدانید و در ادامه شما را با انواع اواپراتور ها آشنا می کنیم.

خرید انواع اواپراتور

در اینجا در رابطه با پر کاربرد ترین اواپراتور های صحبت می کنیم و دسته بندی که در زیر ارائه کردیم بر اساس نیاز و کاربرد صنعتی اواپراتور های می باشد و برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اواپراتور ها باید به صفحه اواپراتور مراجعه نمایید.

 • اواپراتور هوایی
 • اواپراتور آبی
  • اواپراتور پوسته و لوله
  • اواپراتور صفحه ای

قیمت اواپراتور آبی

همانطور که در بالا اواپراتور های آبی را دسته بندی نمودیم دو مدل پر کاربرد آن پوسته و لوله و صفحه ای می باشد که در ادامه هر کدام را برای شما شرح می دهیم.

قیمت اواپراتور صفحه ای

قیمت اواپراتور صفحه ای بر اساس برند سازنده آن بسیار متفاوت می باشد نمونه های اروپایی در مقایسه با نمونه های تولید داخل و چینی از قیمت بالاتری برخوردار می باشند البته کیفیت ساخت و راندمان بسیار بالاتری در مقایسه با دیگر نمونه ها دارند .

از رایج ترین برندهای اروپایی موجود در ایران اواپراتور صفحه ای دانفوس می باشد که می توانید برای استعلام قیمت آن با همکاران ما در ارتباط باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اواپراتور های صفحه ای به شما پیشنهاد می کنیم که به محصول اواپراتور صفحه ای مراجعه نمایید.

قیمت اواپراتور پوسته و لوله

اواپراتور پوسته و لوله تشکیل شده از تعدادی لوله که با فاصله بسیار کم درون پوسته کنار یکدیگر قرار گرفته اند و مبرد درون این لوله ها در گردش می باشد و با سیال ثانویه که در پوسته قرار دارد تبادل گرما انجام می دهد.

معمولا در ساخت این اواپراتور از دو نوع لوله مسی و استیل استفاده می شود که بر اساس نیاز طراحی و تولید می شوند.

این نوع اواپراتور راندمان بسیار بالایی دارد و قیمت آن در مقایسه با نمونه های آبی در ظرفیت یکسان پایین تر می باشد ولی کاربرد کاملا متفاوتی نسبت به اواپراتور هوایی دارد.

قیمت اواپراتور هوایی

اواپراتور های هوایی در مدل های متنوعی طراحی و تولید می شود اما مدل مورد استفاده در صنایع معمولا به این صورت می باشد که دارای تعدادی لوله می باشد و بر روی لوله ها ورق ها نازکی قرار گرفته است که به انها فین می گویند.

آرایش و چیدمان لوله ها و فاصله بین فین ها بر اساس محاسبات بسیار دقیقی انجام می شود و طراحی دقیق اواپراتور هوایی در راندمان کاری آن بسیار تاثیر گذار می باشد و همچنین آلیاژ مورد استفاده در ساخت بسیار مهم می باشد.

معمولا در ساخت اواپراتور هوایی از لوله های مسی یا استیل استفاده می کنند و اواپراتور هوایی با لوله های مسی راندمان بسیار بالاتری در مقایسه با اواپراتور استیل دارد که تنها در برخی پروژه ها که مبرد مصرفی آمونیاک می باشد از اواپراتور استیل استفاده می شود.

اواپراتور هوایی بیشترین کاربرد را در ساخت سردخانه ها دارند که شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه اواپرتور سردخانه مراجعه نمایید.

قیمت اواپراتور سردخانه آمونیاکی

اواپراتور های استیل در ظرفیت یکسان در مقایسه با اواپراتور لوله مسی هزینه ساخت بالاتری دارد.

شرکت نوری در سراسر ایران آماده خدمت رسانی است ، در صورتیکه نیاز به خرید اواپراتور در شهرهای تهران، مشهد، کرمان، شیراز، زاهدان، دزفول، چابهار، جیرفت، بندر عباس، اهواز،اصفهان ، تبریز و سایر شهرهای ایران و کشورهای همسایه دارید بهترین قیمت اواپراتور نیک را از ما می توانید بگیرید .

نظرات

3 نظرات

 • سلام خسته نباشید
  قیمت اواپراتور هوایی برای سردخانه 20 تن رو می فرمایید.
  دلیل تفاوت قیمت اواپراتور شرکت های مختلف با یکدیگر بابت چی هستش ؟

  • سلام و درود خدمت شما
   همانطور که فرمودین قیمت اواپراتور شرکت های مختلف متفاوت می باشد. همچنین قیمت اواپراتور برای سردخانه 20 تن با توجه شرایط و نوع سردخانه متفاوت می باشد. اواپراتور سردخانه زیر صفر و بالای صفر متفاوت می باشد و همچنین اوپراتور باید با توجه به محیط سردخانه انتخاب شود عواملی چون رطوبت، میزان پرتاب باد، تعداد اواپراتور ها و غیره در انتخاب و قیمت این دستگاه تاثیر گذار می باشد.
   به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که برای انتخاب بهترین اواپراتور و استعلام قیمت آن با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
   در پاسخ به سوال دوم شما در زمینه علت تفاوت قیمت اواپراتور برندهای مختلف باید گفت که در ساختار و کیفیت آنها تفاوت های زیادی می باشد که سبب این اختلاف قیمت شده است و شما می توانید جزئیات بیشتر را با ثبت درخواست در قسمت مشاوره رایگان کسب نمایید.

 • سلام جان‌تان جور است، میخواهم بدانم خرید اواپراتور سردخانه در افغانستان چگونه است؟
  برای خرید اواپراتور در افغانستان لازم است حضوری به ایران آییم یا برایمان ارسال میکنید؟
  نصب اواپراتور در افغانستان با خودمان می باشد یا برایمان نصاب می فرستید ؟

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دسته بندی مطالب …