قیمت اواپراتور

قیمت اواپراتور

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع اواپراتور برای سردخانه و چیلر  می باشد شما می توانید برای استعلام دقیق قیمت اواپراتور سردخانه و چیلر خود یا سایر تجهیزات برودتی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا خرید اواپراتور سردخانه و چیلر خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید.

قیمت اواپراتور ها بر اساس مدل و ظرفیت متفاوت می باشد قبل از استعلام قیمت اواپراتور بهتر است که ظرفیت اواپراتور را به درستی محاسبه نمایید.

جهت استعلام دقیق بهترین قیمت اواپراتور به همراه مشاوره تخصصی و انجام محاسبات به صورت رایگان با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتگوی آنلاین سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شما می توانید لیست قیمت اواپراتورهای زیر را بر اساس برنده ای متنوع مشاهده نمایید:

لیست قیمت اواپراتور نیک

اواپراتور نیک داری مدل های مختلفی می باشد و لیست قیمت ارائه شده بر اساس بازه های زمانی متفاوت دارای تخفیف های متنوعی می باشد که شما می توانید برای دریافت تخفیف با همکاران ما در ارتباط باشید.

لیست قیمت اواپراتور نیک به دلیل نوسانات قیمتی حذف شده است لطفا از طریق چت آنلاین سایت یا تماس تلفنی درخواست خود را اعلام نمایید.

در صورتی که نیاز به اواپراتور برند های مختلف دارید شرکت برودتی نوری لیست قیمت اواپراتور ها زیر را می تواند به شما ارائه نماید.

 • لیست قیمت اواپراتور صابکول
 • لیست قیمت اواپراتور آرشه
 • لیست قیمت اواپراتور آرتک
 • لیست قیمت اواپراتور تبادل کار
 • لیست قیمت اواپراتور نوین
 • لیست قیمت اواپراتور بوران

اواپراتور ها در سیستم های برودتی مختلفی استفاده می شوند که بیشترین کاربرد اواپراتور های ارائه شده ساخت سردخانه و چیلر می باشد.

قیمت اواپراتور سردخانه

اواپراتور های سردخانه از نوع هوایی می باشند و برای سردخانه های بالای صفر و زیر صفر اواپراتور های مختلف با طراحی های متنوعی ارائه شده است تا بتوان در ساخت سردخانه از این دستگاه در حالت های مختلف استفاده نمود. با گسترش تنوع اواپراتور سردخانه امکان ساخت این مجموعه ها به صورت کاملا سفارشی برای مشتریان فراهم شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساخت سردخانه های عظیم و صنعتی می توانید به مقاله ساخت سردخانه صنعتی مراجعه نمایید.

قیمت اواپراتور سردخانه بالای صفر

اواپراتور سردخانه بالای صفر بر اساس شرایط می تواند ویژگی های مختلفی داشته باشد و محصولی که قرار است در این سردخانه نگهداری شود و میزان رطوبت محیط عوامل مهم تعیین کننده نوع اواپراتور می باشد که بهتر است انتخاب اواپراتور سردخانه بالای صفر خود را به متخصصین بسپارید تا بر اساس شرایط مدل های قابل استفاده در سردخانه شما را اعلام نمایند.

پس از مشخص شدن مدل دقیق اواپراتور می توانید از لیست قیمت های ارائه شده استفاده نمایید.

قیمت اواپراتور سردخانه

قیمت اواپراتور سردخانه زیر صفر

برای اطلاع از قیمت این نوع اواپراتور ها باید کاتالوگ مربوط به هر اواپراتور را بررسی نمایید به این دلیل که اواپراتور های سردخانه های زیر صفر فاصله فین بیشتری نسبت به اواپراتور های سردخانه بالای صفر دارند و برای ساده تر شدن کار می توانید از کارشناسان صنایع برودتی نوری مدل های مورد استفاده در سردخانه های زیر صفر استعلام قیمت نمایید.

قیمت اواپراتور سردخانه زیر صفر

معمولا قیمت اواپراتور های سردخانه زیر صفر در ظرفیت یکسان با اواپراتور سردخانه بالای صفر بیشتر می باشد به این دلیل که بر اثر افزایش فاصله فین ها باید ابعاد دستگاه افزایش یابد.

قیمت اواپراتور چیلر

اواپراتور مورد استفاده در ساخت چیلر ها از نوع آبی می باشد و قیمت اواپراتور چیلر بر اساس ظرفیت آن مشخص می شود و شما می توانید پس از انجام محاسبات ظرفیت اواپراتور برای استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید همچنین می توانید انجام محاسبات لازم برای انتخاب ظرفیت اواپراتور به کارشناسان ما بسپارید تا به صورت کاملا رایگان و دقیق این کار را انجام دهند.

نکته مهم دیگری که در قیمت اواپراتور تاثیر گذار می باشد جنس اواپراتور می باشد و معمولا اواپراتور های آبی را با لوله های مسی و پوسته از جنس مانیسمان می باشد و همچنین نمونه رایج دیگری که تولید می شود تمامی قسمت های آن از استیل می باشد که در سیستم های برودتی آمونیاکی کاربرد فراوانی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتدر در زمینه این نوع اواپراتور به شما پیشنهاد میکنیم که به محصول اواپراتور چیلر مراجعه نمایید.

قیمت اواپراتور چیلر

ساختار اواپراتور

اواپراتور های مختلف دارای ساختار های متفاوتی می باشند که برای درک بهتر ساختار اواپراتور ها باید با انواع آن ها آشنا شوید و نحوه عملکرد هر کدام را بدانید و در ادامه شما را با انواع اواپراتور ها آشنا می کنیم.

خرید انواع اواپراتور

در اینجا در رابطه با پر کاربرد ترین اواپراتور های صحبت می کنیم و دسته بندی که در زیر ارائه کردیم بر اساس نیاز و کاربرد صنعتی اواپراتور های می باشد و برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اواپراتور ها باید به صفحه اواپراتور مراجعه نمایید.

 • اواپراتور هوایی
 • اواپراتور آبی
  • اواپراتور پوسته و لوله
  • اواپراتور صفحه ای

قیمت اواپراتور آبی

همانطور که در بالا اواپراتور های آبی را دسته بندی نمودیم دو مدل پر کاربرد آن پوسته و لوله و صفحه ای می باشد که در ادامه هر کدام را برای شما شرح می دهیم.

قیمت اواپراتور صفحه ای

قیمت اواپراتور صفحه ای بر اساس برند سازنده آن بسیار متفاوت می باشد نمونه های اروپایی در مقایسه با نمونه های تولید داخل و چینی از قیمت بالاتری برخوردار می باشند البته کیفیت ساخت و راندمان بسیار بالاتری در مقایسه با دیگر نمونه ها دارند از رایج ترین برندهای اروپایی موجود در ایران اواپراتور صفحه ای دانفوس می باشد که می توانید برای استعلام قیمت آن با همکاران ما در ارتباط باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اواپراتور های صفحه ای به شما پیشنهاد می کنیم که به محصول اواپراتور صفحه ای مراجعه نمایید.

قیمت اواپراتور پوسته و لوله

اواپراتور پوسته و لوله تشکیل شده از تعدادی لوله که با فاصله بسیار کم درون پوسته کنار یکدیگر قرار گرفته اند و مبرد درون این لوله ها در گردش می باشد و با سیال ثانویه که در پوسته قرار دارد تبادل گرما انجام می دهد.

معمولا در ساخت این اواپراتور از دو نوع لوله مسی و استیل استفاده می شود که بر اساس نیاز طراحی و تولید می شوند.

این نوع اواپراتور راندمان بسیار بالایی دارد و قیمت آن در مقایسه با نمونه های آبی در ظرفیت یکسان پایین تر می باشد ولی کاربرد کاملا متفاوتی نسبت به اواپراتور هوایی دارد.

قیمت اواپراتور هوایی

اواپراتور های هوایی در مدل های متنوعی طراحی و تولید می شود اما مدل مورد استفاده در صنایع معمولا به این صورت می باشد که دارای تعدادی لوله می باشد و بر روی لوله ها ورق ها نازکی قرار گرفته است که به انها فین می گویند.

آرایش و چیدمان لوله ها و فاصله بین فین ها بر اساس محاسبات بسیار دقیقی انجام می شود و طراحی دقیق اواپراتور هوایی در راندمان کاری آن بسیار تاثیر گذار می باشد و همچنین آلیاژ مورد استفاده در ساخت بسیار مهم می باشد.

معمولا در ساخت اواپراتور هوایی از لوله های مسی یا استیل استفاده می کنند و اواپراتور هوایی با لوله های مسی راندمان بسیار بالاتری در مقایسه با اواپراتور استیل دارد که تنها در برخی پروژه ها که مبرد مصرفی آمونیاک می باشد از اواپراتور استیل استفاده می شود.

اواپراتور هوایی بیشترین کاربرد را در ساخت سردخانه ها دارند که شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه اواپرتور سردخانه مراجعه نمایید.

قیمت اواپراتور سردخانه آمونیاکی

اواپراتور های استیل در ظرفیت یکسان در مقایسه با اواپراتور لوله مسی هزینه ساخت بالاتری دارد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اواپراتور ها می توانید به محصول اواپراتور مراجعه نمایید.

ارائه خدمات در سراسر شهر های ایران شامل :

 • تهران
 • مشهد
 • کرمان
 • شیراز
 • زاهدان
 • دزفول 
 • چابهار
 • جیرفت
 • بندر عباس
 • اهواز
 • اصفهان
 • و سایر شهرهای ایران و کشورهای همسایه
ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی مطالب …