فروش آنلاین : 09127444461
051-36654030

قیمت ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ها دارای تنوع بالایی می باشند و قیمت ساندویچ پانل بر اساس نوع و ضخامت و دانسیته آن مشخص می شود که در ادامه اطلاعات دقیق تری در این زمینه به شما ارئه میکنیم.

لیست قیمت ساندویچ پانل :

لیست قیمت ساندویچ پانل یک رو ورق :

لیست قیمت ساندویچ پانل دیواری 2 تا 15 سانتی متری : استعلام تلفنی 09127444461

لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی 4 تا 15 سانتی متری : استعلام تلفنی

لیست قیمت ساندویچ پانل دو رو ورق :

لیست قیمت ساندویچ پانل دیواری  2 تا 15 سانتی متری : استعلام تلفنی

لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی 2 تا 15 سانتی متری : استعلام تلفنی

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع ساندویچ پانل می باشد و شما می توانید جهت استعلام بهترین قیمت ساندویچ پانل به همراه مشاوره تخصصی رایگان با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین سایت با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.

قیمت ساندویچ پانل

ویژگی های ساندویچ پانل با کیفیت

ساندویچ پانل که مصالح ساختمانی نوینی می باشد باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد تا سازه ای که با آن بنا می کنیم طول عمر مفید آن افزایش یابد بنابرین در اینجا به چند مورد از نکات مهم در خرید ساندویچ پانل اشاره می کنیم تا شما بتوانید خریدی مطمئن داشته باشید.

ساندویچ پانل ها دارای مدل های متنوعی می باشند و باید بر اساس مدل کیفیت مطلوبی داشته باشند یکی از عوامل مهم در تشخیص کیفیت ساندویچ پانل بررسی چسبندگی ورق به عایق میانی می باشد شما می توانید خیلی راحت با یک جسم تیز میزان چسبندگی ورق به عایق میانی را بررسی نمایید.

اگر ورق به آسانی از عایق جدا شد نشان دهنده کیفیت پایین ساندویچ پانل می شود و در صورت استفاده از این ساندویچ پانل در سازه پس از گذشت زمان لبه های ورق از عایق جدا شده و کارایی خود را از دست می دهد و همچنین به زیبایی کار آسیب می زند و به تدریج کل ساندویچ پانل خراب می شود.

عامل دیگری که در نشان دهنده مرغوبیت ساندویچ پانل می باشد کیفیت رنگ ساندویچ پانل می باشد استفاده از رنگ های الکترواستاتیک و کوره ای که به راحتی از سطح ساندویچ پانل جدا نشود باعث افزایش طول عمر ساندویچ پانل های می شود با استفاده از رنگ مرغوب قیمت ساندویچ پانل افزایش می یابد اما در کنار آن کیفیت آن هم افزایش می یابد.

قیمت ساندویچ پانلتشخصی رنگ خوب که به درستی بر روی ورق فلزی قرار گرفته است با یک جسم تیز قابل بررسی می باشد هرچه رنگ سخت تر باشد و امکان جدا سازی آن از سطح ورق سخت تر باشد نشان دهنده کیفیت بالای کار می باشد.

در صورتی که لایه رنگی از بین برود باعث خرابی ورق می شود البته در برخی از ساندویچ پانل ها از ورق آلومینیوم استفاده شده است که در صورت از بین رفتن باز هم مقاومت خوبی در مقابل رطوبت و زنگ زدگی دارد و از خرابی ساندویچ پانل جلوگیری می نماید.

قیمت ساندویچ پانل های نامرغوب معمولا کمتر از ساندویچ پانل های با کیفیت می باشد اما اصلا صرفه اقتصادی ندارد به این دلیل که پس از مدت زمان کمی باعث خرابی سازه و هزینه های تعمیر و نگهداری را افزایش می دهد.

عامل دیگری که نشان دهنده مرغوبیت ساندویچ پانل می باشد عدم وجود حفره در فضای میان عایق می باشد که هنگام برش زدن ساندویچ پانل می توان آن را بررسی نمود وجود حفره در لایه میانی باعث کاهش میزان عایق بودن ساندویچ پانل می شود و همچنین مقاومت فشاری آن کاهش می یابد.

عواملی زیادی در کیفیت ساندویچ پانل تاثیر گذار می باشد که در اینجا به برخی از آنها اشاره نمودیم و در ادامه به نحوی دیگر شما را با این عوامل آشنا می کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساندویچ پانل ها به شما پیشنهاد میکنیم که به محصول ساندویچ پانل مراجعه نمایید.

قیمت ساندویچ پانلعوامل تاثیر گذار در قیمت ساندویچ پانل

همانطور که میدانید ساندویچ پانل ها تشکیل شده از دو لایه ورق می باشند که میان آنها توسط یک عایق پر شده است و استفاده از ورق و عایق مختلف باعث اختلاف قیمت ساندویچ پانل های می شود که در ادامه بیشتری توضیح می دهیم.

قیمت ساندویچ پانل : نوع عایق

عایق میانی استفاده شده در ساندویچ پانل تاثیر بسزایی در قیمت ساندویچ پانل دارد جنس این عایق می تواند از سنگ شیشه، پشم سنگ، پلی استایرن و پلی اورتان باشد که بهترین آن ساندویچ پانل های پلی اورتان می باشد.

عایق میانی استفاده شده در ساخت این محصول دارای چگالی یا فشردگی متنوعی می باشد که هرچه دانسیته آن بیشتر باشد میزان عایق بودن و مقاوت آن افزایش می یابد و معمولا در ساخت سازه های مهم از ساندویچ پانل با دانسیته 40 استفاده می کنند.

این عایق ها دارای ویژگی های مختلفی چون نسوز یا کند سوز می باشند نمونه های نسوز این ساندویچ پانل قیمت بالاتری دارند.

عایق استفاده شده در صخامت های مختلفی میان ورق ها قرار میگیرد که برای افزایش مقاومت فشاری و جلوگیری از هدر رفت انرژی یا به عبارتی کاهش ضریب انتقال حرارت و صوت ضخامت لایه عایق را افزایش می دهند که باعث افزایش قیمت ساندویچ پانل می شود.

قیمت ساندویچ پانل : نوع ورق

در ساخت ساندویچ پانل از ورق های متنوعی استفاده می شود که باعث افزایش تنوع این محصول می شود. ساندویچ پانل که به صورت یک رو ورق یا دو رو ورق تولید می شود از ورق های فلزی مانند آلومینیوم، آلوزینک و گالوانیزه استفاده می کنند و همچنین در مدل های یک رو ورق در سمت دیگر آن از نایلون یا کاغذ کرافت استفاده می شود.

قیمت ساندویچ پانل

همانطور که می دانید قیمت ورق های فلزی ذکر شده متفاوت می باشند و قیمت ساندویچ پانل بر اساس نوع ورق مورد استفاده تغییر می کند.

عامل دیگر تاثیر گذار در قیمت ساندویچ پانل ضخامت ورق مورد استفاده می باشد هرچه ضخامت ورق بیشتر باشد مقاومت فشاری ساندویچ پانل افزایش می یابد و از سمت دیگر قیمت ساندویچ پانل هم افزایش می یابد.

قیمت ساندویچ پانل : نوع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ها در دو مدل کلی سقفی و دیواری تولید می شوند که تفاوت عمده این دو نوع ساندویچ پانل شکل ظاهری آنها می باشد. ساندویچ پانل های سقفی دارای گام های می باشد که مقاوت فشاری آن را افزایش می دهد و هرچه تعداد این گام ها بیشتر باشد ورق بیشتری استفاده می کند و قیمت آن افزایش می یابد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساندویچ پانل های سقفی به شما پیشنهاد میکنیم که به محصول ساندویچ پانل سقفی مراجعه نمایید.

ساندویچ پانل سقفی معمولا به صورت 3 گام یا 5 گام تولید می شود و ساندویچ پانل های دیواری به صورت صاف یا شیار دار تولید می شوند و ورق کمتری در ساختار آنها استفاده می شود به همین دلیل قیمت ساندویچ پانل دیواری ارزان تر از سقفی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساندویچ پانل های دیواری به شما پیشنهاد میکنیم که به محصول ساندویچ پانل دیواری مراجعه نمایید.

در اینجا به چند مورد کلی از عوامل تاثیر گذار در قیمت ساندویچ پانل اشاره نمودیم و برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان صنایع برودتی نوری در ارتباط باشید.

محتوا
نوشته های تازه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
قیمت ساندویچ پانل افغانستان تاجیکستان عراق مشهد تهران شیراز رشت اصفهان کیش قشم چابهار بندر عباس اهواز جیرفت دزفول زاهدان کرمان
لیست شهر
سبد خرید