ساندویچ پانل

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد بر اساس برند، نوع و ضخامت متفاوت می باشد که در اینجا توضیحات کاملی در این زمینه به شما ارائه می دهیم.

جهت دریافت قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد بر اساس ضخامت های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد 3 سانتی متری : تماس 09127444461

3 سانتی سقفی : سه گام / پنج گام – یک رو ورق / دو رو ورق

3 سانتی دیواری : یک رو ورق / دو رو ورق – صاف / مینیاتوری / پیچ مخفی / کلاسیک

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد 4 سانتی متری : تماس 09127444461

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد 5 سانتی متری : تماس 09127444461

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد 6 سانتی متری : تماس 09127444461

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد 7 سانتی متری : تماس 09127444461

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد 8 سانتی متری : تماس 09127444461

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد 10 سانتی متری : تماس 09127444461

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد 12 سانتی متری : تماس 09127444461

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد 15 سانتی متری : تماس 09127444461

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع ساندویچ پانل می باشد و شما می توانید برای استعلام بهترین قیمت و دریافت مشاوره تخصصی رایگان با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین سایت با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد

عوامل تاثیر گذار در قیمت ساندویچ پانل

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد بر اساس یک رو ورق یا دو رو ورق بودن آن متفاوت می باشد و از سمت دیگر نوع ورق استفاده شده در آن که می تواند آلومینیوم، گالوانیزه، آلوزینک، فویل و کاغذ کرافت باشد در قیمت تاثیر گذار می باشد.

عامل دیگر تاثیر گذار در قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد ضخامت ورق فلزی مورد استفاده در آن می باشد که هرچه ضخامت ورق فلزی افزایش یابد مقاومت ساندویچ پانل بیشتر می شود و قیمت آن هم افزایش می یابد.

نوع عایق استفاده شده در ساخت ساندویچ پانل هم در قیمت تاثیر گذار می باشد این عایق می تواند از جنس پلی یورتان یا پلی استایرن باشد و ساندویچ پانل با عایق پشم سنگ و پشم شیشه هم تولید می شود که کاربرد کمی دارد.

فشردگی عایق استفاده شده در ساخت ساندویچ پانل عامل دیگر تاثیر گذار در قیمت می باشد فشردگی یا دانسیته تاثیر بسزایی در مقاومت و ضریب انتقال حرارت دارد و هرچه دانسیته بیشتر باشد مقاومت و قیمت آن افزایش می یابد.

عایق استفاده شده در ساندویچ پانل می تواند نسوز یا کندسوز باشد که استفاده از ساندویچ پانل نسوز امنیت بیشتری برای مجموعه ایجاد می کند.

برای افزایش مقاومت ساندویچ پانل بر روی سطح آن از شیار هایی استفاده می شود که بر اساس دیواری یا سقفی بودن متفاوت می باشد و ساندویچ پانل های سقفی به صورت 3 گام یا 5 گام تولید می شود که هرچه این گام ها بیشتر باشد مقاومت افزایش می یابد.

ساندویچ پانل ها دارای مدل های مختلفی می باشند و هر کدام دارای کاربری متفاوتی هستند که در ادامه به صورت کامل توضیح می دهیم.

انواع ساندویچ پانل

 • ساندویچ پانل سقفی
 • ساندویچ پانل دیواری

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی به صورت ذوزنقه ای یا شادولاین طراحی و تولید می شود که باعث افزایش مقاومت ساندویچ پانل می شود و می توان وزن بیشتری را تحمل نماید. ساخت ساندویچ پانل های سقفی به صورت 3 گام و 5 گام می باشد که مدل 5 گام از مقاومت فشاری بیشتری برخوردار می باشد.

ساندویچ پانل های سقفی در ضخامت های متنوعی طراحی و تولید می شود که بر اساس نیاز و کاربرد باید آن را انتخاب نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این نوع ساندویچ پانل به شما پیشنهاد می کنیم که به محصول ساندویچ پانل سقفی مراجعه نمایید.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد

ساندویچ پانل دیواری

از ساندویچ پانل دیواری همانطور که از نام آن مشخص است در ساخت دیواره ها استفاده می شود این محصول در مدل های مختلفی چون صاف، شیار دار، پیچ مخفی و غیره طراحی و تولید می شوند که مدل های دارای شیار از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

ساندویچ پانل دیواری هم در ضخامت های متفاوتی تولید می شود که با افزایش ضخامت میزان مقاومت فشاری آن افزایش می یابد و همچنین از هدر رفت انرژی جلوگیری می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این نوع ساندویچ پانل به شما پیشنهاد می کنیم که به محصول ساندویچ پانل دیواری مراجعه نمایید.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد

کاربرد ساندویچ پانل

ساندویچ پانل مصالح ساختمانی نوینی می باشد که در ساخت انواع سازه ها مورد استفاده قرار میگیرد و امروز در ساخت سردخانه ها، انبار ها، ویلاها ، کانکس و خیلی دیگر از بناها استفاده شود این محصول مدرن دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد به همین دلیل کاربری آن افزایش یافته است.

استفاده از ساندویچ پانل در سقف و دیواره های منازل ویلایی علاوه بر افزایش راحتی زیبایی خاصی به ویلا می دهد و طول عمر سازه را افزایش می دهد.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد بر اساس ویژگی هایی که دارد کاملا مقرون به صرفه می باشد و استفاده از این محصول عمل اقتصادی صحیحی می باشد.

ویژگی های ساندویچ پانل :

 • ساندویچ پانل ها عایق بسیار قوی در مقابل حرارت و صدا می باشند و از هدر رفت انرژی جلوگیری می نمایند و همچنین از ورود و خروج صدا به مجموعه و منزل شما جلوگیری می نماید.
 • ساخت سازه با ساندویچ پانل بسیار سریع انجام می شود به دلیل تولید ساندویچ پانل در ابعاد و اندازه دلخواه می توان این محصول را دقیقا در ابعاد دلخواه سفارش دهیم و فقط سر پروژه آن را نصب نماییم.
 • با استفاده از نقشه دقیق و حرفه هیچگونه پرت کالا نخواهیم داشت در صورتی که مصالح ساختمانی قدیمی پرت زیادی دارند و باعث افزایش هزینه ها می شود در صورتی که قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد بدون احتساب پرت کمتر از مصالح ساختمانی قدیمی می باشد.
 • ساندویچ پانل ها در رنگ ها و مدل های مختلفی تولید می شوند که باعث شده است طراحان ساختمانی از این محصول برای افزایش زیبایی خانه ها استفاده نمایند.
 • ساندویچ پانل ها بسیار سبک می باشند و حمل آنها بسیار آسان می باشد.
 • دوام و عمر ساندویچ پانل در مقایسه با مصالح ساختمانی قدیمی بسیار بیشتر بوده و طول عمر سازه شما را افزایش می دهد.
 • این محصول ضد آب بوده و از نفوذ نم و رطوبت به درون مجموعه جلوگیری می کند که باعث افزایش کاربری آن در مناطق با آب هوای مرطوب می باشد.
 • ساندویچ پانل محصولی بهداشتی می باشد و امکان رشد قارچ و بید در این محصول وجود ندارد و استفاده از آن در سرخانه ها و مجموعه هایی که محصولات غذایی نگهداری می شود ضروری است.
 • ساندویچ پانل ها به صورت نسوز و کند سوز تولید می شوند که امنیت ساختمان و سازه شما را افزایش می دهد و از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری می نماید.

ساندویچ پانل مزایای بسیار زیاد دیگری دارد که در بالا به چند مورد مهم آن اشاره نموده ایم و در کل می توان گفت محصولی بسیار کاربردی در حال حاضر می باشد و قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد با توجه مزایایی که ذکر شد ارزشمند می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع ساندویچ پانل ها به شما پیشنهاد میکنیم که به صفحه ساندویچ پانل مراجعه نمایید.

خرید ساندویچ پانل در مشهد

برای خرید ساندویچ پانل در مشهد باید به مراکز معتبر مراجعه نمایید. به این دلیل که ساندویچ پانل ها با استفاده از مواد اولیه مختلف و با تکنولوژی های متفاوتی تولید می شوند. شما باید برای خرید این محصول با توجه به نیازی که دارید پانلی مرغوب تهیه نمایید که با تجهیزات و تکنولوژی بالایی تولید شده است تا طول عمر بالایی داشته باشد و همچنین ویژگی هایی چون عایق حرارتی و صوتی که بسیار مهم می باشند در بهترین حالت باشند.

با خرید ساندویچ پانل در مشهد از مراکز معتبر و کارخانجات می توانید این محصول را با تضمین بهترین قیمت دریافت نمایید.

دیدگاهی در مورد “قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد
 1. آواتار سامان سامان گفت:

  قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد چقدر است ؟

  1. آواتار Farzane Azad Farzane Azad گفت:

   سلام قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد بنا به برند ، دانسیته، ضخامت و … متفاوت است، لطفا با همکاران من در بخش فروش تماس بگیرید تا قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد را به شما اعلام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *