فروش آنلاین : 09127444461
051-36654030

نصاب ساندویچ پانل

نصاب ساندویچ پانل

نصاب ساندویچ پانل توانایی نصب انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری را دارد و برای نصب آن باید مهارت و دقت لازم را داشته باشد و برای اطمینان از مهارت نصاب ساندویچ پانل به شما پیشنهاد می کنیم که حتما پروژه های قبلی اجرا شده توسط مجری را بررسی نمایید.

صنایع برودتی نوری دارای تیمی حرفه ای می باشد و نصب ساندویچ پانل شما را با دقت و سرعت بالایی انجام می دهد که سرعت عمل بالای این مجموعه نشان دهنده مهارت و توانایی بالای تیم نصب این مجموعه می باشد و شما می توانید برای افزایش اطمینان خود نمونه پروژه های اجرای شده توسط این مجموعه را در سراسر کشور بازدید نمایید.

صنایع برودتی نوری تجربه طولانی و درخشانی در ساخت سازه با ساندویچ پانل دارد و شما می توانید جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان در زمینه نصب و درخواست نصاب حرفه با تضمین بهترین اجرت نصب با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتکوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

نصاب و مجری نصب ساندویچ پانل

نصاب ساندویچ پانل باید قبل از شروع کار نقشه و برنامه دقیقی برای اجرا پروژه داشته باشد و بهتر است که تیم نصاب ساندویچ پانل تمامی قسمت های اجرای پروژه را بر عهده داشته باشد و ساخت اسکلت و تمامی زیر سازی ها را برای شما انجام دهد تا هماهنگی کامل در مراحل ساخت سازه ساندویچ پانل وجود داشته باشد و همچنین پروژه شما با زیرساختی مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا شود.

نصاب و مجری ساندویچ پانل

نصاب ساندویچ پانل سقفی

نصاب ساندویچ پانل سقفی باید اجرای این بخش را با دقت و مهارت لازم به گونه ای انجام دهد که درز بندی و آب بندی مناسبی داشته باشد و همچنین شیب مناسب برای هدایت آب به درون ناودانی ها رعایت شده باشد. نصاب ساندویچ پانل باید مسیر مناسبی جهت جریان آب در نظر بگیرد تا از نفوذ رطوبت و آب به درون ساختمان جلوگیری شود.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساندویچ پانل های سقفی به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه قیمت ساندویچ پانل سقفی مراجعه نمایید.

نصاب ساندویچ پانل دیواری

نصاب ساندویچ پانل دیواری نیز معمولا تفاوتی با نصاب ساندویچ پانل سقفی ندارد و هر دو قسمت توسط یک تیم اجرا می شود و برخی افراد بر این باور هستند که برای انجام این کار نیاز به شخص متفاوتی می باشد که اینطور نیست.

ساندویچ پانل های دیواری مدل های مختلفی دارند و نصاب باید مهارت کافی برای نصب این ساندویچ پانل ها را داشته باشد برخی از این پانل ها به صورت پیچ مخفی طراحی شده اند تا زیبایی بیشتر داشته باشند و نصاب باید این نوع پانل ها را به گونه ای نصب نماید که پیچ های هر پانل زیر لایه بعدی قرار بگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساندویچ پانل های دیواری به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه محصول ساندویچ پانل دیواری مراجعه نمایید.

مجری نصب انواع ساندويچ پانل سردخانه اي

نصاب ساندویچ پانل سردخانه باید در اجرای پروژه خود توجه ویژه ای در عایق نمودن و پر نمودن درزها سازه داشته باشد و همچنین در ساخت سازه سردخانه باید از ساندویچ پانل با ضخامت و دانسیته مناسب استفاده نماید تا از ورود گرما به درون محیط سردخانه جلوگیری شود و راندمان سردخانه افزایش یابد.

در نصب ساندویچ پانل سردخانه باید از نبشی، ناودانی، فوم عایق و چسب های مخصوص برای نصب صحیح پانل استفاده شود و تمامی درزها را با استفاده از فوم پلی یورتان پر نمایند.

نصاب ساندویچ پانل سقفی

ویژگی های نصاب ساندویچ پانل حرفه ای

یک نصاب ساندویچ پانل حرفه ای باید دارای ویژگی هایی باشد که نشان دهند مهارت و کیفیت بالای کار او می باشد که در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره می نماییم.

سرعت انجام کار

نصاب ساندویچ پانل باید مهارت کافی داشته باشد تا بتواند اجرای پروژه را با سرعت بالایی انجام دهد و باید به این موضوع دقت نمایید که الزاما هر نصابی که اجرای سازه را با سرعت بالا به اتمام رساند مجرب و حرفه ای می باشد و باید به این موضوع دقت نمایید که سرعت در کنار کیفیت اهمیت پیدا می کند.

نصابان ساندویچ پانل حرفه ای در نصب پانل ها برنامه منظمی دارند و هر شخص وظیفه خاصی هنگام اجرای پروژه دارد و بر اساس تجربه ای که دارند می توانند پروژه شما را با سرعت بالایی اجرا نمایند.

ظرافت و زیبایی سازه

در ساخت سازه ساندویچ پانل باید پانل ها در ابعاد و سایز دقیق برش زده شوند و به صورت کاملا تراز در کنار یکدیگر نصب شوند تا زیبایی ظاهری سازه افزایش یابد همچنین پانل ها که به صورت اورلب تولید می شوند باید به خوبی درون یکدیگر نصب شوند تا از ایجاد درز جلوگیری شود.

در ساخت سازه ساندویچ پانل باید قبل از نصب پانل ها برش های لازم برای قسمت هایی مانند درب و پنجره ایجاد شود که باید با دقت بالا انجام شود تا هنگامی که پانل ها در کنار یکدیگر قرار میگیرند نیازی به برش مجدد نباشد و نصب درب و پنجره با ظرافت کامل انجام شود.

به عنوان مثال در ساخت کانکس ساندویچ پانل باید سازه را با دقت و ظرافت اجرا نمایید تا زیبایی آن حفظ شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه قیمت کانکس ساندویچ پانل مراجعه نمایید.

عدم وجود درز در بخش های مختلف سازه

ساندویچ پانل ها به صورت اورلب بر روی یکدیگر نصب می شوند و پس از نصب درز های خیلی باریکی وجود خواهد داشت که باید این درز ها با استفاده از چسب و فوم مناسب پر شود تا از نفوذ رطوبت و تبادل حرارت جلوگیری شود که این امر باعاث افزایش عمر مفید سازه نیز می شود.

نصاب ساندویچ پانل دیواری

قیمت نصاب ساندویچ پانل

هزینه نصب ساندویچ پانل در پروژه های مختلف بر اساس نوع سازه متفاوت می باشد که پس از بررسی درخواست می توان اجرت نصاب ساندویچ پانل را اعلام نمود پس شما می توانید برای برآورد هزینه نصب پروژه خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا علاوه بر استعلام قیمت شما را در ساخت سازه راهنمایی نمایند.

استفاده از ساندویچ پانل مناسب با نقشه و زیر ساخت مناسب عمر مفید سازه شما را افزایش می دهد و همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری سازه کاهش می یابد و در نتیجه شما آسایش و رفاه بیشتری خواهید داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساندویچ پانل های به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه محصول ساندویچ پانل مراجعه نمایید.

محتوا
نوشته های تازه
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
نصاب ساندویچ پانل افغانستان تاجیکستان عراق مشهد تهران شیراز رشت اصفهان کیش قشم چابهار بندر عباس اهواز جیرفت دزفول زاهدان کرمان
لیست شهر
سبد خرید