قیمت چیلر خانگی

قیمت چیلر خانگی

قیمت چیلر خانگی بر اساس مدل و ظرفیت آن متفاوت می باشد، به طور مثال قیمت چیلر خانگی سقفی با قیمت چیلر ساختمانی متفاوت است زیرا ظرفیت آنها فرق دارد، یا برند چیلر خانگی ایرانی ممکن است ارزانترین چیلر خانگی نسبت به برند های دیگر مانند چیلر خانگی الجی باشد.

بهتر است قبل خرید چیلر خانگی معیار های مختلفی مانند، مدل چیلر، مصرف برق چیلر، ظرفیت آن ، مانند چیلر 20 تن و غیره را بررسی و سپس اقدام به خرید بهترین دستگاه چیلر خانگی کنید.

در این مقاله سعی بر این شده که  شما را با انواع چیلر خانگی و طرز کار آن ها آشنا نماییم و همچنین شما را در خرید این محصول یاری نماییم.

امروزه یکی از متداول ترین سیستم های تهویه مطبوع در جهان چیلر خانگی است که به دلیل مصرف پایین انرژی آن نسبت به کولرهای گازی و ایجاد هوای مطبوع برای محیط زندگی ما بدون افزایش یا کاهش رطوبت مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است.

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع چیلر خانگی می باشد و برای افزایش کیفیت خدمات خود مشاوره تخصصی رایگان جهت انتخاب چیلر در ظرفیت مناسب برای شما در نظر گرفته است و شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و استعلام بهترین قیمت چیلر خانگی با شماره 09127444461 تماس بگیرید و یا از طریق گفتکوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

چیلر خانگی چیست ؟

چیلر خانگی دستگاهی می باشد که تولید آب خنک می نماید و آب خنک تولید شده توسط این دستگاه به سمت فن کویل ها یا هواساز منتقل می شود و درون این دستگاه ها هوای با آب خنک تبادل حرارت می نمایند و سبب کاهش دمای هوا و افزایش دمای آب می شود که آب پس از دریافت گرمای هوا مجدد به چیلر فرستاده می شود تا خنک شود.

چیلرها شامل دو دسته کلی جذبی و تراکمی می باشند که معمولا در خرید چیلر خانگی از نوع تراکمی استفاده می شود.

قیمت انواع چیلر خانگی تراکمی

چیلر تراکمی تشکیل شده از سه بخش اصلی کمپرسور، اواپراتور و کندانسور می باشد که یک سیکل تبرید را تشکیل می دهند در این مدار مبرد ابتدا درون کمپرسور فشرده و داغ می شود و سپس به کندانسور منتقل می شود و در این مرحله خنک شده و از حالت گاز به مایع تبدیل می شود در مرحله بعدی وارد اواپراتور می شود و مایع مورد نظر ما را که معمولا آب می باشد خنک می نماید.

چیلرهای تراکمی بر اساس نوع کندانسوری که دارند با یکدیگر تفاوت دارند و بر همین اساس به 3 مدل مختلف دسته بندی شده اند که برای خرید چیلر خانگی باید با مدل های مختلف و عملکرد هر کدام آشنا شوید تا انتخاب مطمئنی داشته باشید.

 • هوا خنک
 • آب خنک
 • تبخیری

جهت کسب اطلاعات دقیق در زمینه چیلرهای تراکمی به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه محصول چیلر تراکمی مراجعه نمایید.

طرز کار چیلر خانگی هوا خنک

این نوع چیلر مجهز به کندانسور هوا خنک می باشد و نحوه عملکرد این نوع کندانسور به این صورت است که یک یا چند فن بر روی دستگاه قرار میگیرد و هوا را از روی کویل کندانسور عبور میدهد تا دمای مبرد درون کویل کاهش یابد.

خرید چیلر خانگی

قیمت چیلر خانگی آب خنک

این نوع چیلر در قسمت کندانسور از آب برای خنک کردن مبرد استفاده می کند و همان طور که مشخص است آب باعث می شود مبرد سریعتر خنک شود و راندمان بالاتری داشته باشیم نحوه عملکرد این چیلر به این صورت می باشد که آب در مجاورت مبرد قرار میگیرد و گرمای مبرد را به خود جذب می نماید و آب استفاده شده در کندانسور به برج خنک کننده منتقل می شود و در آنجا بخشی از آب تبخیر شده و آب باقی مانده خنک می شود.

قیمت چیلر خانگی در بازار

دسته بندی دیگری نیز برای چیلر ها وجود دارد که بر اساس نوع کمپرسور چیلر می باشد و شما می توانید برای نمونه به صفحه چیلر اسکرو مراجعه نمایید.

بهترین چیلر خانگی

خیلی ها این سوال را میپرسند که بهترین چیلر خانگی چیست ؟ در جواب باید گفت که برای خرید چیلر خانگی مناسب برای مجموعه شما معیارهای مختلفی وجود دارد که باعث می شود یک چیلر بهترین نوع برای مصرف شما باشد و در ادامه قصد داریم این معیارها را برای راهنمایی شما در خرید چیلر خانگی ارائه دهیم.

مینی چیلر خانگییکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در کیفیت چیلر کمپرسور آن می باشد و شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه کمپرسور چیلر مراجعه نمایید.

معیارهای مهم در خرید و قیمت چیلر خانگی

در ادامه عواملی که شما باید در خرید چیلر خانگی مورد توجه قرار دهید را بررسی می نماییم:

قیمت چیلر خانگی : میزان مصرف برق

در خرید چیلر خانگی باید بدانید که با افزایش ظرفیت هر چیلر میزان مصرف برق آن نیز افزایش می یابد اما در ظرفیت یکسان میزان برق مصرفی چیلر آبی به دلیل عدم وجود فن در قسمت کندانسور نسبت به مدل دیگر کمتر می باشد.

نوع کمپرسور تاثیر بسزایی در مصرف انرژی چیلر دارد و معمولا چیلرهای اسکرال راندمان بالا و مصرف انرژی کمتری دارند شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه محصول چیلر اسکرال مراجعه نمایید.

قیمت چیلر خانگی : ابعاد دستگاه

از دیگر عوامل تاثیرگذار در خرید چیلر خانگی ابعاد دستگاه شما می باشد که باید قبل از خرید چیلر خانگی آن را از فروشنده بپرسید تا مطمئن شود که فضا کافی برای آن دارید یا خیر البته در شرکت های معتبر کارشناسی را برای بازدید محل پروژه اعزام میکنند تا بررسی های لازم را برای شما انجام دهند.

چیلرهای هوایی نسبت به دو مدل دیگر نیاز به فضا بیشتری دارند و در پروژه هایی که محدودیت دارید بهتر است از چیلر آب خنک استفاده نمایید.

جهت خرید مینی چیلر و استعلام قیمت آن به شما پیشنهاد می کنیم که به صفحه قیمت مینی چیلر مراجعه نمایید.

قیمت چیلر خانگی : هزینه نگهداری

هزینه نگهداری چیلر هوا خنک نسبت به دو مدل دیگر بسیار کمتر می باشد و به این دلیل که چیلرهای هوا خنک نیاز به سرویس دوره ای خاصی ندارند و تنها سرویس مورد نیاز این دستگاه شستشوی سالانه کویل ها می باشد ولی در چیلرهای آبی به دلیل وجود آب در کندانسور استهلاک دستگاه افزایش می یابد و نیاز به مواد افزودنی برای کاهش میزان رسوب گذاری و خورندگی آب باعث می شود هزینه نگهداری چیلر آبی افزایش یابد.

خرید چیلر خانگی مدل آبی در مجموعه های مسکونی که تعداد افراد زیاد می باشد توصیه نمی شود به این دلیل که برای تعمیر یا سرویس دوره ای دستگاه نیاز به جمع آوری مبلغ های متفاوتی می باشد و در صورتی که بخشی از افراد همکاری لازم را نداشته باشند کل افراد ساختمان دچار مشکل می شوند.

قیمت چیلر خانگی هوا خنک در مقایسه با چیلر آبی کمی بیشتر می باشد اما به دلیل مزایایی که در بالا ذکر شد طرفدار بیشتری دارد شما می توانید برای انتخاب و خرید چیلر برای خانه خود به مقاله چیلر برای منزل مسکونی مراجعه نمایید.

قیمت چیلر خانگی : میزان مصرف آب

همان طور که میدانید در چیلر آبی بخشی از آب در گردش داخل کندانسور تبخیر یا به عبارتی مصرف می شود در مکان هایی که دسترسی به آب مشکل می باشد بهتر است که برای خرید چیلر خانگی ، چیلر هوایی انتخاب شود که در قسمت کندانسور مصرف آب ندارند.

شما می توانید برای بررسی قیمت چیلرهای هوایی به صفحه قیمت چیلر هوا خنک مراجعه نمایید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب نمایید.

قیمت چیلر خانگی : آب و هوای منطقه

آب و هوای منطقه در خرید و قیمت چیلر خانگی بسیار تاثیر گذار می باشد به این دلیل که در برخی مناطق از هر نوع چیلری نمی توان استفاده نمود که در ادامه جزئیات را برای شما شرح می دهیم.

برای مناطق با آب و هوای گرم و مرطوب امکان استفاده از چیلر های آبی وجود ندارد به این دلیل که با توجه به رطوبت بالا هوا عملیات خنک سازی آب از طریق تبخیر به خوبی انجام نمی شود و کارایی چیلر بسیار افت میکند و بهتر است که در این مناطق فقط از چیلر هوا خنک استفاده شود.

در مناطق با آب و هوای گرم و خشک به دلیل بالا بودن دمای هوا و عدم وجود رطوبت نمی توان از چیلر هوایی استفاده نمود و باید از چیلر های آبی استفاده نمایید به این دلیل که در آب و هوای خشک عملیات تبخیر به خوبی انجام می شود و آب مورد استفاده در کندانسور به خوبی خنک می شود.

در مناطق با آب و هوای معتدل می توانید از هر نوع چیلری استفاده نمایید و محدودیتی در خرید چیلر خانگی تراکمی ندارید.

صنایع برودتی نوری امکان ارسال و نصب چیلر در سراسر داخل و خارج از کشور را فراهم اورده است و شما می توانید برای خرید چیلر در افغانستان بر روی لینک آن کلیک نمایید.

قیمت چیلر خانگی : راندمان

چیلر آبی به دلیل استفاده از آب برای خنک کردن مبرد از راندمان بالاتری برخوردار می باشد یا به عبارتی مبرد را سریعتر خنک میکند و برای خرید چیلر خانگی با توان بالا و ابعاد کوچک می توان از چیلر آبی استفاده نمود.

خرید چیلر خانگی

در خرید چیلر خانگی قیمت عامل تاثیر گذاری می باشد و قیمت چیلر بر اساس معیارهای متفاوتی تعیین می شود و در اینجا ما قصد داریم که مقایسه قیمت بین انواع چیلر های تراکمی را داشته باشیم.

در دیجی کالا قیمت چیلر خانگی را نمی توانید پیدا کنید و آنها را مقایسه کنید به این دلیل که در بیشتر مواقع ساخت چیلر خانگی به صورت سفارشی انجام می شود و شما نیاز به یک شرکت معتبر دارید که شما را در این زمینه راهنمایی کند تا بتوانید خرید چیلر خانگی خود را انجام دهید.

در اینجا قیمت مینی چیلر ایرانی را برای 3 ظرفیت مختلف بر اساس قیمت روز که مقاله منتشر شده است عنوان میکنیم البته باید یدانید که در این چیلرها از کمپرسور با برترین برند اروپایی مانند بیتزر، دورین و غیره استفاده می شود و تجهیزاتی مانند اتصالات هم از برندهای معروف مانند دانفوس و کستل اورجینال استفاده می شود و کندانسور و اواپراتور این دستگاه ها تولید برترین برند ایرانی با گارانتی معتبر می باشد.

قیمت چیلر خانگی در دیجی کالا به صورت محدود ارائه شده است و برای خرید این محصول باید از یک کارشناس راهنمایی بخواهید تا شما را به صورت حرفه ای راهنمایی نماید و خرید قیمت چیلر خانگی از دیجی کالا پیشنهاد نمی شود.

قیمت این چیلرها را بر اساس مدل آبی و هوایی به صورت مجزا اعلام می کنیم تا بتوانید مقایسه قیمتی بین این دو مدل داشته باشید.

لیست قیمت چیلر خانگی : 

قیمت های زیر به صورت تقریبی می باشد و برای استعلام دقیق قیمت با ما تماس بگیرید.

قیمت چیلر خانگی 2 تن آبی : 39,800,00 تومان

قیمت چیلر خانگی 2 تن هوایی : 48,000,000 تومان

قیمت چیلر خانگی 5 تن آبی : 81,000,000 تومان

قیمت چیلر خانگی 5 تن هوایی : 95,000,000 تومان

قیمت چیلر خانگی 8 تن آبی : 109,300,000 تومان

قیمت چیلر خانگی 8 تن هوایی : 130,000,000 تومان

همان طور که در بالا مشاهده نموده اید قیمت چیلر آبی نسبت به چیلر هوایی ارزان تر می باشد که هنگام تصمیم برای خرید چیلر خانگی باید مد نظرتان قرار دهید.

در بالا توضیح مختصری در زمینه چیلر به شما ارائه شد و برای اینکه اطلاعات کامل تری در این زمینه پیدا کنید می توانید به صفحه چیلر مراجعه نمایید تا خرید چیلر خانگی خود را با اطلاعات بیشتری انجام دهید.

نظرات

9 نظرات

 • سلام
  قیمت مینی چیلر خانگی با چیلر مرکزی چقدر تفاوت دارد و کدام یکی بهتر است ؟

  • سلام و درود خدمت شما
   قیمت مینی چیلر خانگی در مقایسه با چیلر مرکزی را زمانی می توان مقایسه نمود که دارای شرایط یکسان از لحاظ طراحی و برند قطعات استفاده شده در آن ها باشد. در این شرایط با مقایسه قیمت مینی چیلر خانگی با چیلر مرکزی می توان گفت که در صورت استفاده از چیلر مرکزی هزینه نهایی برای هر واحد کمتر می باشد.
   در جواب به سوال دوم شما باید گفت که هر کدام از این دو دستگاه مزایای خاص خود را دارند که به عنوان مثال عامل قیمت یکی از این معیار های می باشد که در رابطه با آن در پاراگراف بالا توضیح دادیم. در مقایسه این دو دستگاه می توان گفت که چیلرهای مرکزی هزینه های مصرف کنندگان را کاهش می دهد و در مقابل مینی چیلر خانگی راحتی بیشتری را برای مصرف کنندگان خواهد داشت به این دلیل که استهلاک کمتری دارد و همچنین در صورت بروز خرابی تنهای خود واحد نسبت به تعمیر آن مسئول می باشد و سایر واحد ها در این مسئله دخالتی ندارند.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر و مقایسه بهتر این دستگاه به شما پیشنهاد می کنیم که از طریق گفتگوی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

 • سلام خدمت شما
  من قصد خرید مینی چیلر خانگی دارم. به نظر شما برای یک خونه 160 متری به مینی چیلر چند تن تبرید نیاز هست ؟

  • سلام و درود خدمت شما
   ظرفیت چیلر خانگی به عوامل مختلفی بستگی دارد و بهتر است که به صورت دقیق محاسبه شود. اما به صورت تقریبی می توان گفت که شما برای واحد مسکونی خود به چیلر با ظرفیت 6 تن تبرید نیاز دارید.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خرید مینی چیلر خانگی و محاسبه دقیق ظرفیت چیلر مورد نظر و همچنین انتخاب فن کویل مناسب چیلر با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.
   در صورت نیاز ما می توانیم چیلر را در ظرفیت و با تجهیزات مورد نظر شما به صورت تخصصی طراحی نماییم.

 • سلام
  قیمت چیلر خانگی فول امکانات که راندمان بالایی داشته باشه و هوای خونه را کاملا خنک نماید را می فرمایید.
  تفاوت قیمت مینی چیلر خانگی با چیلر خانگی رو هم می فرمایید و توضیح بدین که کدوم یکی بهتر هستش.
  چیلر خانگی ال جی خوبه ؟ اگه برند بهتری هست اعلام نمایید.
  با تشکر از سایت خوب شما

  • سلام و درود خدمت شما کاربر عزیز
   امکانات و قیمت چیلر خانگی متنوع می باشد و شما باید این دستگاه را بر اساس نیاز و کاربری که دارید انتخاب نمایید. الزاما همه امکانات و اپشن هایی که می توان بر روی چیلر نصب نمود مناسب کاربری شما نمی باشد و پیشنهاد می کنیم که برای تجربه یک خرید مطمئن و راحت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
   برای اینکه چیلر خانگی شما هوای محیط منزل شما را کاملا خنک نماید باید این دستگاه را در ظرفیت مناسب با توجه شرایط انتخاب نمایید که ما شما را در این زمینه یاری می نماییم.
   در رابطه با سوال شما در زمینه تفاوت مینی چیلر خانگی با چیلر خانگی باید خدمت شما عرض کنم که مینی چیلر ها معمولا در ظرفیت های پایینی طراحی و تولید می شوند در حالی که چیلر ها را می توان در ظرفیت های بسیار بالایی طراحی و اجرا نمود و برتری مینی چیلر خانگی ابعاد کوچک آن می باشد که آن را مناسب انواع ساختمان ها نموده است.
   چیلر خانگی ال جی از کیفیت ساخت بالایی برخوردار می باشد ولی ما به شما چیلر خانگی نیک را پیشنهاد می کنیم که ظرفیت واقعی آن بالا می باشد و عمر مفید آن بیشتر می باشد و در ساخت آن از کمپرسور های اروپایی و آمریکایی اورجینال و اواپراتور و کندانسور با کیفیت بالا استفاده شده است و قیمت چیلر خانگی نیک با ال جی تقریبا یکسان می باشد.
   در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتری داشتید حتما با کارشناسان ما از طریق شماره های درج شده در پایین سایت در ارتباط باشید.

 • سلام خدمت شما
  من قصد خرید مینی چیلر خانگی دارم. به نظر شما برای یک خونه 240 متری به چه نوع مینی چیلر چند تن نیاز هست ؟
  و
  چه اتصالات و لوازم نیاز دارد
  قیمت رو برام بفرسید

 • سلام جان‌تان جور است ، بگویید که برای خرید چیلر خانگی درافغانستان چه کاری باید انجام دهم ؟
  آیا چیلر خانگی خود برای افغانستان را باید از ایران بخرم ؟
  یا نیاز نیست به ایران بیایم یا ارسال چیلر خانگی به افغانستان را دارید ؟

 • سلام ، با توجه به آب و هوای کشور افغانستان و نوع سازه های منازل ، برای خرید چیلر خانگی در افغانستان شما چیلر را پیشنهاد می دهید یا مینی چیلر افغانستان را ؟
  و حدود قیمت خرید چیلر خانگی در افغانستان و خرید مینی چیلر در افغانستان چیست ؟

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دسته بندی مطالب …